Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 762
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 4 871
Оф, стига с тези глупости! Питони, питбули... Tired
Човекът си е човек, без значение как искате да го извъртите, ако е направил нещо нередно, ще си понесе вината. А и при узаконяването на флуидността ще се посочи (макар и да е ясно), че лицето носи отговорност за действията си (каквито и да са те) и т.н.

# 1 891
  • София
  • Мнения: 24 839
Оф, стига с тези глупости! Питони, питбули... Tired
Човекът си е човек, без значение как искате да го извъртите, ако е направил нещо нередно, ще си понесе вината. А и при узаконяването на флуидността ще се посочи (макар и да е ясно), че лицето носи отговорност за действията си (каквито и да са те) и т.н.

Да, бе, ще изменят законодателството така, че да пасне на характеристиката на всичките 58 пола?
И си представям как един мъж съди жена, че го е изнасилила, защото в този точно момент той се е чувствал също жена, пък тя не му е повярвала....... Joy

# 1 892
  • Мнения: 14 727
На всички радетели на 58,а защо не и повече полове,няма да слагаме граници,желая здраве.Да отгледат децата си,да ги оженят.Синовете да им доведат зетьове,дъщерите снахи и да се радват на флуидни или не внуци.Няма значение.Все пак най-важно е да сме живи и здрави. Grinning Peace

# 1 893
  • Мнения: 4 871
На всички радетели на 58,а защо не и повече полове,няма да слагаме граници,желая здраве.Да отгледат децата си,да ги оженят.Синовете да им доведат зетьове,дъщерите снахи и да се радват на флуидни или не внуци.Няма значение.Все пак най-важно е да сме живи и здрави. Grinning Peace
Нямам нищо против.

П.П.:сякаш слушам скеч на Комиците, където двете съседки се кълнат, проклинат...

# 1 894
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
На всички радетели на 58,а защо не и повече полове,няма да слагаме граници,желая здраве.Да отгледат децата си,да ги оженят.Синовете да им доведат зетьове,дъщерите снахи и да се радват на флуидни или не внуци.Няма значение.Все пак най-важно е да сме живи и здрави. Grinning Peace
Нямам нищо против.
П.П.:сякаш слушам скеч на Комиците, където двете съседки се кълнат, проклинат...
Ама защо точно за това си помисли? Странно!  Rolling Eyes Защо подобно пожелание да звучи като клетва? Нали половината в тази тема твърдите, че в това няма нищо лошо, а даже напротив! Mr. Green
Май подобен сценарий звучи по - добре, когато го гледаме на картинка или, когато не се отнася за нас..Или просто използвате случая да се правите  на възвишени,  свободомислещи и толерантни ...

Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

# 1 895
  • Мнения: 15 960
Естествено, че всички тези хубавини са много добри, само ако не са в дома на толерантните и широкоскроените. Те се отнасят винаги до другите хора.

# 1 896
  • Мнения: 2 843
Клетвите са от някакъв предмодерен порядък, така че разбирам манталитета на използващите ги. Преди време, коментирайки присъствието на Динко в предаването "Фермата" и използването на националистически ресурс за чисто комерсиални цели от правещите продукцията, отнесох една клетва от дама, изявяваща се понякога и в тази тема. Но и нея разбирам - въпросният Динко тогава все още връзваше само свински опашки и не беше известен с побоите си над жени.

Ако си дадете труда на прегледате постовете ми (не че такова усилие е нужно, затова ще резюмирам), ще видите, че нито веднъж не съм изразила одобрение към класификации на полове, насилие, малтретиране на деца, към престъпления. Ще допълня и че особено проблемно ми се струва създаването на идентичности, проносирането на различия за медийни цели. Без послание, само поради екстравагантност. Намирам за проблемен, да кажем, акцентът, който А. Джоли и Б. Пит поставяха върху сексуалната ориентация на едно от децата им още в съвсем невръстна възраст. Пледирам за осъзнато себеопределяне, лишето от комерсиални подбуди.

Намесите ми в тази тема бяха предимно в случаите на нарушаване на добрия тон, на демонстрирането на агресия и на откровени незадълбочености, на провиждането на конспирации там, където има единични случаи. Това, което ми се струва важно, е само свободата сам да определиш какъв си - без да нарушваш закони, без да застрашаваш нечии животи.

Понеже необходимостта от тази свобода трудно се разбира, понякога се налага - чисто реторически - да използваш по-крайни примери и по-радикални тези. Аз не го правя, но разбирам С. Енчева например защо го прави. Прави го с известна просветителска цел, знаейки, че радикалността ще бъде заклеймена, но пък у възприемащия може би ще остане едно зрънце разбиране към по-главното, към чисто човешкото - да бъдеш свободен да се самоопределиш.

Между другото С. Енчева беше един от малкото хора, осмелили се да реагират и да пишат за нередностите, за случаите на корупця в ЮЗУ преди години, при предишното управление на университета, когато в юридическия факултет студенти, без да посещават занятия, записани на късен етап дори, спокойно си получаваха дипломите. И благодарение на тази реакция случващото се беше прекратено, деканът - махнат. Но тя се пребори със страха на колегията, с мишкуването, със заплахата от уволнение и пр.

# 1 897
  • София
  • Мнения: 24 839
Естествено, че всички тези хубавини са много добри, само ако не са в дома на толерантните и широкоскроените. Те се отнасят винаги до другите хора.

Едно не мога да разбера, толкова безмозъчни ли са в такъв случай- да вярват, че на тях и техните деца и внуци няма да се случи, при положение че подкрепят въвеждането на всички тези безумия?

# 1 898
  • Мнения: 4 871
На всички радетели на 58,а защо не и повече полове,няма да слагаме граници,желая здраве.Да отгледат децата си,да ги оженят.Синовете да им доведат зетьове,дъщерите снахи и да се радват на флуидни или не внуци.Няма значение.Все пак най-важно е да сме живи и здрави. Grinning Peace
Нямам нищо против.
П.П.:сякаш слушам скеч на Комиците, където двете съседки се кълнат, проклинат...
Ама защо точно за това си помисли? Странно!  Rolling Eyes Защо подобно пожелание да звучи като клетва? Нали половината в тази тема твърдите, че в това няма нищо лошо, а даже напротив! Mr. Green
Май подобен сценарий звучи по - добре, когато го гледаме на картинка или, когато не се отнася за нас..Или просто използвате случая да се правите  на възвишени,  свободомислещи и толерантни ...

Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace
Ами помислих си го, защото е написано в този дух. Само дето накрая няма:"Данооо"

# 1 899
  • Мнения: 4 871
Естествено, че всички тези хубавини са много добри, само ако не са в дома на толерантните и широкоскроените. Те се отнасят винаги до другите хора.

Едно не мога да разбера, толкова безмозъчни ли са в такъв случай- да вярват, че на тях и техните деца и внуци няма да се случи, при положение че подкрепят въвеждането на всички тези безумия?

Ъъъъъ newsm78 Точно защото може да се случи, се надяваме един ден да се приема за нормално и от хора, които сега са настроени  против.

# 1 900
  • София
  • Мнения: 24 839

Ъъъъъ newsm78 Точно защото може да се случи, се надяваме един ден да се приема за нормално и от хора, които сега са настроени  против.

От хетеросексуални родители? newsm78

# 1 901
  • Мнения: 459
Лудостта може да посети всеки, но не бихме желали да се приема за норма. Mr. Green Все пак си е болест.

# 1 902
  • Мнения: 4 871

Ъъъъъ newsm78 Точно защото може да се случи, се надяваме един ден да се приема за нормално и от хора, които сега са настроени  против.

От хетеросексуални родители? newsm78
Разбира се. Що за въпрос? Разбира се, че от хетеросексуални родители.

# 1 903
  • Мнения: X
Едно е да се случи спонтанно, щото природата така му диктува. Съвсем друго е мама и тате да те водят на травестит, да ти лакират ноктите от малък и да ти слагат фибички, и да се обръщат към тебе на "то".

# 1 904
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
.... просветителска цел, знаейки, че радикалността ще бъде заклеймена, но пък у възприемащия може би ще остане едно зрънце разбиране към по-главното, към чисто човешкото - да бъдеш свободен да се самоопределиш.
Аглая поста ти е много позитивен и може би подобен трябва да е тона във форумите, но неминуемо страстите се нажежават, когато хората спорят, па макар и виртуално Mr. Green
Просветляват ни напоследък от всякъде, та още един просветител  е добре дошъл Peace
Аз съм от възприемащите и се смятам, че разсъдителността ми е налице, та в този смисъл искам да уточня, че нямам никакво намерение да преча на някого да се самоопредели. Както споделих преди време /а и сигурно не само аз/ имам приятели от отсрещния бряг, с които се разбирам добре без сексуалността им да ми пречи по някакъв начин. По -скоро лУеко се газирам, когато тази сексуалност се разхожда по прашки с пера в задниците и демонстрира колко прекрасно е да си обратен /много просто казано Rolling Eyes/. То вече и да си обратен не е лесно. Навремето и там имаше някакъв ред, но и на тях им изчезна спокойствието и простотата на общуване...Сега много трябва да мислят какви са и къде да се чекнат в дългия списък newsm78. Ако е съвсем нормално да не си хетеро не виждам защо "рекламата" им трябва да е толкова агресивна...То е като рекламата на кофти продукт - колкото по - кофти, толкова по - шарена и атрактивна! Mr. Green Не вярвам в нарушените им права! Не вярвам в браковете им, а за децата дори не искам да го коментирам, че ми става гадно..Колкото и да се опитат да изкарат нормалните ненормални, не могат да ме убедят, че деца стават по друг начин освен с участието на мъж и жена /или поне с техен материал!/. И да, децата е редно да растат с мама и тате. Давахте 100 000 примера в кои общества как било, ама къде какво се срещало, ама кога кой от кого бил отглеждан..Хубаво де, не споря, ама тези общества вече ги няма!!!! И това не е случайно Mr. Green Споделихте, че аристократите били отглеждани от гувернантки, не виждали майките, бащите си и бла, бла, бла...Да, ама то и това съсловие бая проблеми видя...
Така, че нека да се самоопределят, да се обичат, да са си свободни, но да не преиграват, че в началото нагарчаше, ама вече взе да трови!!!!

Общи условия

Активация на акаунт