Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 677
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 6 122


Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.

# 1 906
  • Мнения: 14 672
О,повярвай,че ще стане.За толкова мнооого извращения не ни се вярваше само преди 4-5год.Бяха глупости,измишльотини.Широкоскроени женици гледаха от високо с низхождение  на трезвомислещите предупреждения.Беше им забавно,че някой зорлем  си измисля световни конспирации и пр.Сега естествено си мълчат.Няма и да ги чуем след някоя друга година,когато се запитат,как стигнахме до тук?

# 1 907
  • Мнения: X
Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
А как би нарекла същите практики, които се упражняват съвсем свободно от мюсюлманското и ромското население в цяла Европа и САЩ? Тях законът не ги лови, защото били "културни особености".

# 1 908
  • Мнения: 15 960
Така е, днес не ги закачат, да не им нарушат правата, утре и ще ги узаконят, щом и без това си съществуват.

# 1 909
  • Мнения: 1 782


Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
Бела Ана, ще те разочаровам. Почнали са да лекуват педофилията. Както навремето са лекували хомосексуалистите. Та няма да се учудя да престанат да лекуват и педофилите и просто да ги признаят за нормални.

# 1 910
  • Мнения: 1 782
https://www.youtube.com/watch?v=p0UfHeuRg6A

Много пъти съм пускала това клипче. Целта е да не изпитваме омраза към педофилите, защото те са болни хори и едва ли не не са виновни за това. Рекламата е направена така, че да ти внуши, че педофилът се самосъжалява, че той самия се чувства виновен, явно се очаква реакцията да е съчувствие към тези "изтерзани души"
Превеждам текста от клипчето за тези , които не знаят немски:
" Отдавна съм забелязал, че съм друг (буквален превод - тиктакам по друг начин)
Ясно как съм възприеман - болен, перверзен, неморален (буквален превод - на най-ниското морално равнище)
Това си мислех и аз самият. Но още не бях осъществил фантазията си. Чрез терапията научих, че НИКОЙ не е виновен за своето сексуално влечение, НО всеки е отговорен за своето поведение. Аз не искам да ставам извършител (на престъпление) !

После женският глас казва : "Превантивната терапия предотвратява сексуалното посегателство над деца"

Дали са хората сайта си, лечението е безплатно и анонимно. Има клипчета как уж терапията помага, уж претърпяли лечение хора разказват как са се осъзнали и т.н.

Вярвам в доброто в хората. Сигурно има и педофили, които истински се разкайват и не искат да нараняват децата, но според мен повечето са просто сексуални хищници, подвластни на нагона си, една утайка на ниво съзнание ... а не както рекламата внушава - всички хрисими и мили, готови да се подложат на лечение, което уж действа.

Та си правя аналогии. Някога и хомосексуалистите са били подложени на лечение, после просто са ги приели такива каквито са и са престанали да ги изправят и лекуват. Много добре, подкрепям това. Но трябва да има граници. Хомосексуалисти - ок, нека се обичат, целуват и т.н., но нека това да е границата, която не се преминава.

ЗАСЕГА само в Холандия, Белгия и Германия се "лекуват" педофили из Европата.

# 1 911
  • Мнения: 6 122


Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
Бела Ана, ще те разочаровам. Почнали са да лекуват педофилията. Както навремето са лекували хомосексуалистите. Та няма да се учудя да престанат да лекуват и педофилите и просто да ги признаят за нормални.

Къде и как ги лекуват? То не е достатъчно да те признаят за нормален само. Те и убийците са нормални, но подлежат на наказателна отговорност. Да спиш с малолетен, за който се приема, че не е достатъчно зрял да реши иска ли секс или му се пикае, никога няма да стане нещо, позволено от закона. Как си представяш секс с пет годишно момиченце? Дори и да кажем най-лошото, че педофилията е нормална? Как може пет годишното да иска да прави секс? Моля ви, това са излишни страхове.

# 1 912
  • Мнения: 15 960
Не става въпрос за секс с пет годишно, а да речем с 11 -12 годишно. Да си чула тук да има мъже в затвора по тази причина? Само ги съобщават по ТВ като родят на тази възраст, да са пример на другите момичета явно. Stop

# 1 913
  • Мнения: 6 122
Не става въпрос за секс с пет годишно, а да речем с 11 -12 годишно. Да си чула тук да има мъже в затвора по тази причина? Само ги съобщават по ТВ като родят на тази възраст, да са пример на другите момичета явно. Stop

Значи пак казвам, педофилията е характерна за тези етноси. Да не говорим, че на тия по ТВ 12 годишните дето раждат, дори и "мъжете" им са деца, на по 17 години, примерно. А специално на гореспоменатите, аз не съм чула и за кражба на ток да влизат в затвора, нито за телефонни измами, нито за продажба на гласове. Дай пример с българско семейство, което подскача от радост, че 12 годишната им дъщеря има гадже 40 годишен чичко, че и е родила даже. Че и брак ще сключи.

# 1 914
  • Мнения: 1 782
Скрит текст:


Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
Бела Ана, ще те разочаровам. Почнали са да лекуват педофилията. Както навремето са лекували хомосексуалистите. Та няма да се учудя да престанат да лекуват и педофилите и просто да ги признаят за нормални.

Къде и как ги лекуват? То не е достатъчно да те признаят за нормален само. ...
Мила Ана Бел,
в предния си пост съм написала и клипче съм приложила, имат си сайт даже за лечение - засега из Европата само в Белгия, Холандия и Германия. Дано да им действа лечението, но няма да се учудя ако бавно се набива в главите на масите как те не са лоши извратеняци, а добри и невинни хорица, просто са болни... и  след време като нищо да спрат да ги лекуват и да обявят, че това е нормално щом съществува в човешката природа.

# 1 915
  • Мнения: 15 960
Ами нали от там се почва - първо, то е характерно, после - културни особености, пък права и накрая го узаконят за всички желаещи, няма да ги дискриминират, я. А и не е речено, че педофилите ще си вземат българка, не знам защо го питаш. На запад ще започнат да си водят малките булки от родните страни и те така.

# 1 916
  • Мнения: 6 122
Скрит текст:


Педофилията е новата цел в следващите десетина години, помнете ми думата.
Сигурна съм в това!!! Peace

Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
Бела Ана, ще те разочаровам. Почнали са да лекуват педофилията. Както навремето са лекували хомосексуалистите. Та няма да се учудя да престанат да лекуват и педофилите и просто да ги признаят за нормални.

Къде и как ги лекуват? То не е достатъчно да те признаят за нормален само. ...
Мила Ана Бел,
в предния си пост съм написала и клипче съм приложила, имат си сайт даже за лечение - засега из Европата само в Белгия, Холандия и Германия. Дано да им действа лечението, но няма да се учудя ако бавно се набива в главите на масите как те не са лоши извратеняци, а добри и невинни хорица, просто са болни... и  след време като нищо да спрат да ги лекуват и да обявят, че това е нормално щом съществува в човешката природа.
Извинявай Роси, не съм чела назад. Ще погледна. Мерси.
Не, не вярвам да се стигне до там, че да им се позволи да си веят пишките с малолетни. Въпреки че техният основен аргумент, че възрастта трябва да падне, защото на 12 са като развити жени, е факт. Но психически не са развити като жени. Например, през 19 в. момичетата са влизали в пубертет на....15 години, а сега в 21 в. на....9-10 години. Смятай сама каква драстична промяна е това. За добро или зло в бъдеще ни чакат огромни промени в нагласите ни какво е "нормално" и какво не е. Аз затова все повтавям мисълта на Хераклит - всичко тече, всичко се изменя, не можеш да стъпиш в една и съща река два пъти. Днес е едно нормално, утре друго. Но...това не значи, че педофилията ще бъде позволена.

https://www.theguardian.com/politics/2013/nov/04/why-is-puberty- … ounger-precocious
But in a wider historical context, the change appears far more stark: a study by Dr. Marcia Herman-Giddens found that in 1860, the average age of the onset of puberty in girls was 16.6 years. In 1920, it was 14.6; in 1950, 13.1; 1980, 12.5; and in 2010, it had dropped to 10.5. Similar sets of figures have been reported for boys, albeit with a delay of around a year.

А в различните региони по света е различна възрастта.

A big finding from today's study was the wide differences between ethnic groups. On average, African American girls started getting breasts at 8 years 10 months compared with 9 years 8 months in white and Asian girls, while for Hispanic girls it was around 9 years 4 months.

http://www.newsweek.com/2015/02/06/puberty-comes-earlier-and-ear … girls-301920.html

Мисля, че на всеки десет години, половата зрялост се измества с шест месеца по-рано. Нещо такова беше.

# 1 917
  • Мнения: 1 782
Не знам как е през погледа на мъжкото око, но за мен 12 годишните дори и физически не наподобяват жени. За мен има някакви наченки на женското, но не достатъчни, за да нарека цялостната визия женствена.

Според мен, а и според много мъже най-женствени, най-секси са жените в периода 35-45 години, а някои късметлийки дори на 50.

Дори и като гледам тийн-идолките Гери-Никол, Дара, Тита - нищо женствено не виждам в тях, само някакви наченки на женственост, а те са на по 18-19 години. Красиви са момичетата и сигурно са много секси за момчетата на около 16-25, но за един зрял мъж около 40те, те би трябало да изглеждат повече като деца отколкото като жени.

# 1 918
  • Мнения: 6 122
Не знам как е през погледа на мъжкото око, но за мен 12 годишните дори и физически не наподобяват жени. За мен има някакви наченки на женското, но не достатъчни, за да нарека цялостната визия женствена.

Според мен, а и според много мъже най-женствени, най-секси са жените в периода 35-45 години, а някои късметлийки дори на 50.

Дори и като гледам тийн-идолките Гери-Никол, Дара, Тита - нищо женствено не виждам в тях, само някакви наченки на женственост, а те са на по 18-19 години. Красиви са момичетата и сигурно са много секси за момчетата на около 16-25, но за един зрял мъж около 40те, те би трябало да изглеждат повече като деца отколкото като жени.

Роси, не знам как е във Виена, но поне тук и поне тези, които аз съм виждала и в класа на сина включително, изглеждат точно като мен. Жени бе, човек. Жени, с цици и задник на лелка, с извинение.

Съгласна съм изцяло с поста ти, иначе.

# 1 919
  • Мнения: 1 945
Стига глупости.  PeaceНикога няма да стане легална педофилията. Легална педофилия има само в арабските страни и страните около Индия. Там 13 годишно момиче може и за дядо да го оженят, по примера на пророка Мохамед.
А как би нарекла същите практики, които се упражняват съвсем свободно от мюсюлманското и ромското население в цяла Европа и САЩ? Тях законът не ги лови, защото били "културни особености".
Ти като чуеш педофил това ли имаш в предвид . Честно, изобщо не ме интересуват мюсюлманите и 12, 13 годишна ромка , която сигурно е по развита и с по големи гърди от твоите .
Когато аз чуя тази дума си представям осъдените свещеници  и техните жертви малки момчета, за които цял свят разбра . Скоро имаше пак такъв случай със ковчежника на Ватикана . За такива индивиди трябва да има смъртно наказание и то по най мъчителния начин ...без милост .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт