Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 884
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 940
Пазят ли се капачките с кодове на coca-cola за  myspaks след закупуването на билет и как могат да се  използват точките от опит?

# 1 276
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
пазят ли се капачките с кодове на coca-cola за  myspaks
Не

# 1 277
  • София
  • Мнения: 13 174
как могат да се  използват точките от опит?
Трупат се и когато достигнат определен брой, се вдига нивото и броенето започва отново. При по-високо ниво се искат по-малко кредити за купуване на билети. Например за менютата на КФС искат 100 кредита на ниските нива, но при ниво 8 искат "само" 97 кредита.  Laughing

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 16:54 от Тaня67

# 1 278
  • Плевен
  • Мнения: 43
Не ме е яд за бонбоните Олипс. Само за "бъгавите" сайтове и подобни, и недоразуменията, произтичащи от това (като пъзела на Милка).

Честито на всички за наградите!
И късмет!
 ☺

# 1 279
  • Мнения: 874
Който играл в милка- играл! Отново споменавам, че монделийз трябва да си сменят този, който им разработва сайта за игрите. Както в правилата пише- играта е до 31.07.2017г. вкл. , но днес вече пише, че тя е приключила, а остават 3 bubble bed- а и 10 пуфа.
Скрит текст:
п.с. valida6 да видим как ще ги защитиш сега (понеже когато писах, че не дават броя награди, който пише в правилата- аз бях виновен, че играя точно в тази игра) Simple Smile

# 1 280
  • Мнения: 2 581
Който играл в милка- играл! Отново споменавам, че монделийз трябва да си сменят този, който им разработва сайта за игрите. Както в правилата пише- играта е до 31.07.2017г. вкл. , но днес вече пише, че тя е приключила, а остават 3 bubble bed- а и 10 пуфа.
Скрит текст:
п.с. valida6 да видим как ще ги защитиш сега (понеже когато писах, че не дават броя награди, който пише в правилата- аз бях виновен, че играя точно в тази игра) Simple Smile
Провери пак щото на мен не ми пише,че играта е свършила! Не я следя тази игра ,ч е нямам намерение да правя търговия с пуфове и надуваеми легла. Имам си един пуф и той си ми е достатъчен, а леглата не ме кефят.  Така че проблема си е пак твой аз нямам тук проблем!

# 1 281
  • София
  • Мнения: 22 993
http://cbabg.com/algida/ Игра с покупка на сладолед.

# 1 282
  • Мнения: 10 874
При мен също играта на Милка е активна, не виждам проблем.

Ще си помисля за играта на Algida. Участващите магазини или не са ми съвсем удобни, или са такива, които избягвам. Единият е съвсем близо до нас, но обслужването е под всякаква критика. По-вероятно е да пропусна играта. Иначе купувам такива сладоледи, но от магазините, от които редовно пазарувам.

# 1 283
  • София
  • Мнения: 13 174
Който играл в милка- играл! Отново споменавам, че монделийз трябва да си сменят този, който им разработва сайта за игрите. Както в правилата пише- играта е до 31.07.2017г. вкл. , но днес вече пише, че тя е приключила, а остават 3 bubble bed- а и 10 пуфа.
Скрит текст:
п.с. valida6 да видим как ще ги защитиш сега (понеже когато писах, че не дават броя награди, който пише в правилата- аз бях виновен, че играя точно в тази игра) Simple Smile
Провери пак щото на мен не ми пише,че играта е свършила! Не я следя тази игра ,ч е нямам намерение да правя търговия с пуфове и надуваеми легла. Имам си един пуф и той си ми е достатъчен, а леглата не ме кефят.  Така че проблема си е пак твой аз нямам тук проблем!

Само на пръв поглед изглежда, че работи. Когато въведеш данните, излиза това:


Доста е ситен надписа и затова го увеличих, за да се вижда по-добре:

# 1 284
  • София
  • Мнения: 448
Играта на Милка се вижда активна,но ако опитате да регистрирате бележка изписва,че е приключила.

# 1 285
  • Мнения: 429



И на мен ми изписва, че играта е приключила.

# 1 286
  • София
  • Мнения: 452
Някой дали е регистрирал бележка на Аквафреш миналата седмица?

Аз регистрирах в началото на играта една бележка и не ми върнаха отговор на имейла.
Миналата седмица регистрирах още една бележка и този път получих имейл.

И дали ми е валидна първата регистрация знаели се Sad

# 1 287
  • Мнения: 36 566
Ужас, мислех да опитам за последен път днес...

# 1 288
  • Мнения: 913
Някой дали е регистрирал бележка на Аквафреш миналата седмица?

Аз регистрирах в началото на играта една бележка и не ми върнаха отговор на имейла.
Миналата седмица регистрирах още една бележка и този път получих имейл.

И дали ми е валидна първата регистрация знаели се Sad

Аз регистрирах 2 бележки в началото на играта и 2та пъти не съм получавала мейл.

# 1 289
  • Мнения: 1 377
И аз не помня да съм получавала имейл от Аквафреш. Чакаме да обявят печелившите до 5 работни дни, т.е. най-късно другия понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт