Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 885
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 10 874
Благодаря за отговора, Лаленце.
Няма за какво, то аз с нищо не можах да помогна... Blush
Намерих я в нета, ако същата разиграват и при вас (ако въобще има някаква информация, де - аз разбрах каква е едва след като я спечелих) - линк. Не е брандирана и това не ми хареса (предпочитам наградите да са брандирани), но здраве да е.

# 796
  • Мнения: 9 450
Изглежда стабилна. Grinning

# 797
  • Мнения: 36 578
Получих и нещата от Бонибон - за да тръгне крачкомерът, трябва да въведа тегло и ръст ли?
Куриерът каза, че току що е занесъл на една жена 10 броя )))

Още ми няма последните две кутии от Белвита - пак той ги носи. Мисля да не правя проблем и да не дойдат, не е чак толкова важно..

# 798
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 А аз, карък №1, от 6 въведени кода на Бонибон - ни-що! Имам още две опаковки, но не смея да ги въведа, за да не са и те бита карта. Не знам по кое време се печели, и дали изобщо да вярвам на часове, в които се целят награди, но по всичко изглежда, че не съм любимка на Милка  Confused, на Бонибон...

 Искам да си спечеля крачкомер, само това.  Praynig

 Честито на всички спечелили в игрите!  Hug

 ЛаленцеHeart Eyes!

# 799
  • Мнения: 36 578
И аз имам доста непечеливши кодове в Бонибон. Поне участвам и за по-големите им награди. Горе-долу през два часа се печели, като нощем сигурно е най-малко натоварено.

# 800
  • София
  • Мнения: 1 241
А аз, карък №1, от 6 въведени кода на Бонибон - ни-що! Имам още две опаковки, но не смея да ги въведа, за да не са и те бита карта. Не знам по кое време се печели, и дали изобщо да вярвам на часове, в които се целят награди, но по всичко изглежда, че не съм любимка на Милка  Confused, на Бонибон...

 Искам да си спечеля крачкомер, само това.  Praynig

 Честито на всички спечелили в игрите!  Hug

 ЛаленцеHeart Eyes!

имаш лс

# 801
  • Nesebar
  • Мнения: 564


Билети за концерт на Георги Христов си спечелих аз.


Къде ще е концертът и откъде спечели билетите

# 802
  • София
  • Мнения: 826
Пазите ли непечелившите кодове от Д.Житница?Дали ще теглят нови печеливши,ако някой не си потвърди наградата в срок?На сайта им има доста награди (още от първата седмица),срещу които няма име... Confused

# 803
  • Мнения: 1 970
Имам проблем със спаркса. Не мога да променя адреса. Сега излиза само "бул." и нищо повече. Писах им, но кога ще отговорят и срока е три дни.
Аз имах същия проблем със спаркса, писах им, отговориха накрая на срока, че са променили адреса, като влязох да проверя - същата работа, само три букви в началото се виждат.  Laughing Върнах си стария адрес, той поне се запаметява, макар че там ще ми е много трудно да приема наградата, тъй като няма постоянно човек. Здраве да е, каквото стане. За първи път печеля от там, а играя от няколко години. Голям резил ще е, да не мога да си получа наградата. Детето ще се зарадва на тениската, ама не смея да казвам още, че не знам дали ще я получа.

При мен пълно затишие, като изключим тениската от спаркса и кутията олипс от бонибон, които току що получих. Ама аз и не играя така, както преди.
Сега ще пусна няколко лс.

# 804
  • София
  • Мнения: 22 999
Аз също не успях нито в бонибон, нито в куинс, а не бях с малко кодове. Мрън!.  Crossing Arms

# 805
  • у нас
  • Мнения: 5 727
Току що пристигна имейла от Мтел, явно са почнали да изпращат Simple Smile

На Мтел каква беше играта? Някой ще ми припомни ли? Имам спомени, че бях се записала там, ама не се сещам какво беше.

# 806
  • Мнения: 2 005
Само аз ли не съм получила SMS от Житница?

# 807
  • Мнения: 2 005
Аз също не успях нито в бонибон, нито в куинс, а не бях с малко кодове. Мрън!.  Crossing Arms
Ако искаш да рискуваш един код, мога да се пробвам от твое име.

# 808
  • София
  • Мнения: 22 999
Аз също не успях нито в бонибон, нито в куинс, а не бях с малко кодове. Мрън!.  Crossing Arms
Ако искаш да рискуваш един код, мога да се пробвам от твое име.

Мерси, но нямам вече и мисля да не купувам, ядосаха ме.  Laughing

# 809
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Аз също не успях нито в бонибон, нито в куинс, а не бях с малко кодове. Мрън!.  Crossing Arms
Ако искаш да рискуваш един код, мога да се пробвам от твое име.

 Аз имам един, единствен и бих го предоставила да опиташ. Ако искаш, разбира се.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт