Неприятно ми е....?

  • 81 661
  • 696
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 558
Може и така да е,но не вярвам.Или поне за себе си съм сигурна,никога не съм се държала лошо или грубо с административни лелки.Просто вече съм по-склонна ако видя крайно некоректно и недопустимо за мен и според мен отношение към клиент ще направя тактична забележка.
Неприятно ми е-нито ги карам да работят насила,нито съм длъжна да ги търпя.От друга страна съм забелязала че добра дума прави чудеса;ако се усмихнеш,поздравиш,покажеш отношение,работата е друга.
И на мен ми е неприятно като вляза в магазин само да ме наблюдават и да ме подхващат от вратата-нито мога спокойно да си разглеждам,нито нищо.В магазини на мобилни оперотори,особено Глобул мразя да влизам.И да ви звънят по телефона да ме офертират ми е също крайно неприятно.Директно казвам,не ме интересуват оферти,благодаря и им затварям.
Не ми е приятно и като вляза в магазин да не ме поздравят,а да съм като невидима.















# 76
  • Мнения: 1 283
Неприятно ми е....всичко! Laughing

# 77
  • Мнения: 4 941
И на мен понякога, но всичко и всички. Laughing

# 78
  • Мнения: 6 122
Неприятно ми е, когато някой каже, че мрази хора, които правят еди-какво си, а всъщност той прави абсолютно същото нещо.
От домакинската работа най-много мразя гладенето.
Неприятно ми е да пътувам с градския транспорт.
Мразя да ми е студено.

Ето това не мога да го понеса. А е толкова често срещано, че нямам думи. Обяснява как нещо си не трябва да е така и точно в същият момент, бам и той/тя го прави.

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Неприятни са ми хората, които са преди мен на опашка.
Независимо какви са просто са ми несимпатични, имам чувството, че всяко тяхно движение е супер бавно и флегматично. Grinning

# 80
  • Мнения: 24 467
Неприятни са ми хората, които са преди мен на опашка.
Независимо какви са просто са ми несимпатични, имам чувството, че всяко тяхно движение е супер бавно и флегматично. Grinning
И на мен!  И на мен!!!
Аз винаги съм по-чевръста от тях. Само да бях отпред, щях да им покажа, как се върши работа! Ма кат не съм имала тоз късмет и пред мен са се подредили разни костинурки и ойлюви...

# 81
  • Мнения: 36 485
Като казахте за опашките - на мен ми е неприятно, когато разни пенсионери се туткат пред мен на касите на магазините. Едва си изваждат продуктите, после пък едва ги прибират, баавно броят пари, опитват се да си зарежат кошницата/количката, докато касиерката не им каже да я отнесат където й е мястото, а и освен това се пребутват, блъскат се в другите хора и мърморят.
Неприятно ми е (няколко пъти ми се е случвало), някой след мен на опашката да ми сумти, че плащам с карта, защото било по-бавно. С карта е по-бързо - това, че някои хора не умеят да ги използват не е мой проблем.

# 82
  • Мнения: 35 110
Я като сме почнали опашките. Неприятно ми е когато касиерката каже: "Стотинки??" Или  започне да ти пуфти, че си с едри пари и пуфтейки ти връща.
Много мразя да го казвам, но...когато бяхме в Америка винаги имаха подготвени вързопчета с дребни пари , за да има за ресто. И няма УФ, и няма ПУФ!

# 83
  • Мнения: 4 941
Не ми е приятно някой да ми говори непрекъснато.
Не ми е приятно да ме молят да отида някъде, след като веднъж съм отказала.

# 84
  • Мнения: 14 489
Неприятни са ми хората, които са преди мен на опашка.
Независимо какви са просто са ми несимпатични, имам чувството, че всяко тяхно движение е супер бавно и флегматично. Grinning

А на мен - тези, които са зад мен. Все се навират в мен, като че ли така ще стане по-бързо. И не разбирам за къде бързат - ще кажеш, че работят на Уол стрийт!

# 85
  • Мнения: 24 467
Неприятно ми е да ме изпреварват отдясно с висока скорост, а после да ми клепят отпред по-бавно, отколкото аз съм карала преди да ме изпреварят.

# 86
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Неприятно ми е непрекъснато да ме подканват с храна при гостуване.
 -Ама вземи си кюфте,ма що не го изяде,ама ха сега що не щеш допълнително,ама само малко....
Ужас!Все едно съм при майка ми.При здрави хора едно сервиране и любезното :
-Заповядайте!-стига.Неприятно е до степен повече да не стъпваш в такива хора.Не е гостоприемно-досадно и невъзпитано е.Още повече придружено с мрънкане на тръгване:
-Защо си тръгвате,още малко постойте,само 4-5-6 часа сте тук,май не ви хареса,постойте де...

# 87
  • Мнения: 36 485
Хаха, да - това с гостуването и подканянето е ужасно! А още по-зле е да те подканят да ядеш нещо, което по принцип мразиш. Така една госпожа ми навираше в лицето чиния с пиперосана сланина...Отказах й може би пет пъти, но тя не спря, при това буквално ми я поднасяше под носа, защото било "невероятно вкусно". Честно, искаше ми се да взема сланината и да й я размажа по главата...

# 88
  • Мнения: 460
Аз също много мразя като спазвам някакъв режим да ме карат на сила да ям калорични неща.

# 89
  • Мнения: 35 110
Хаха, да - това с гостуването и подканянето е ужасно! А още по-зле е да те подканят да ядеш нещо, което по принцип мразиш.

Аз НЕ ям сирене. И като се почне с едно "ама от кога не ядеш? Ама защо не ядеш ? Ама някога яла ли си?" Абе, хора, НЕ ям и точка. Оставете ме!!!!

Общи условия

Активация на акаунт