Неприятно ми е....?

  • 81 714
  • 696
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 238
Само за да докопам принца съм готова да се намъкна и в кристални Mr. Green, тесни, широки, абе, каквито по протокол си трябва  Mr. Green
--------

Неприятно ми е да дойде някой у нас и да се събуе Mr. Green. Веднага го карам да се обуе Mr. Green. Чехли, налъми, подпетени стари обувки нямам в наличност за предлагане на гости Mr. Green





Сигурно не живееш в България? Че при нашите "чисти" улици newsm78 Ако пък ти дойдат гости с деца, дето не седят като кукли на едно столче Mr. Green
На мен пък не ми е приятно, особено в лошо време техници, инкасатори и т.н да ми газят с мръсни обувки и да цапат, особено пък откакто съм с деца, а те все по земята играят. В сухо време как да е, но в дъжд, кал и киша #Cussing out

Н
Неприятно ми е хората да си разхождат кучетата около нас /ние сме до горички и полянки/ и те да ми гонят котараците и да ми цапат тревните площи!  Crossing Arms
Защо не си вземеш и едно куче да гони чуждите.

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 11:26 от Mama Ru

# 61
  • Мнения: 3 371
Само за да докопам принца съм готова да се намъкна и в кристални Mr. Green, тесни, широки, абе, каквито по протокол си трябва  Mr. Green
--------

Неприятно ми е да дойде някой у нас и да се събуе Mr. Green. Веднага го карам да се обуе Mr. Green. Чехли, налъми, подпетени стари обувки нямам в наличност за предлагане на гости Mr. Green






Сигурно не живееш в България? Че при нашите "чисти" улици newsm78 Ако пък ти дойдат гости с деца, дето не седят като кукли на едно столче Mr. Green
на мен пък не ми е приятно, особено в лошо време техници, инкасатори и т.н да ми газят с мръсни обувки и да цапат, особено пък откакто съм с деца, а те все по земята играят. В сухо време как да е, но в дъжд, кал и киша #Cussing out

На техници и инкасатори/изключително рядко някой подобен влиза в дома ми/ се предлагат за еднократна употреба.
И гости рядко идват, но не, не бих понесла нито гледката, нито миризмата на нечии крака Stop

Отдавна нямам познати с малки с деца.

# 62
  • Мнения: 24 467
Цитат
Защо не си вземеш и едно куче да гони чуждите.
Ха, че да ходя подир него, да го разхождам два пъти дневно, независимо от моето желание и метеорологичните условия, да му търся кой да го гледа, когато ме няма у нас, да го хапят чуждите песове и аз да му търся ветеринари послед нощите!
...Неприятно ми е да се връзвам и да ме връзват, когато може и без това.
По-скоро ще взема да бъзикна комшията с пушкалата да се намеси, че прекалиха... Той бързо пали.

# 63
  • Мнения: 12 238
Ха, че да ходя подир него, да го разхождам два пъти дневно, независимо от моето желание и метеорологичните условия, да му търся кой да го гледа, когато ме няма у нас, да го хапят чуждите песове и аз да му търся ветеринари послед нощите!

Точно поради тези причини и аз не си взех до сега, но живея в апартамент. Ако живеех в къща с двор сигурно щях да имам - поне нямаше да ме буди да го извеждам в 5 сутринта за тоалетна Laughing, а и си е пазач

# 64
  • Мнения: 24 467
 Peace
Много обичам животните.
Неприятно ми е да ги мъча или да виждам друг да го прави.
Животно в апартамент, заключено, приемам само за рибки. Моите котаци си ходят навън на разходки всеки ден, когато е хубаво времето. Обезпаразитяваме вътрешно и външно и толкоз. От много години гледам котки все по този начин.
С кучатата е пак така - като нямам време и възможност да полагам адекватни грижи, няма да си взема.
Важи и за децата... Sunglasses

# 65
  • Мнения: 12 238
Ааа, за децата не ми тежи и в 4ч. да стана. Те са на първо място, и работата, че тя ни храни. Всичко друго е на заден план. Виж, куче съм обещала на малкия, но като поотрасне, за да се грижи той за него. Преди години си мечтаех за 3-4 деца, но днес и две ми стигат. А и аз съм против да се мъчи животното по цял ден само вкъщи, това обяснявам и на дребните като започнат да ме врънкат за животно. За котка сякаш по-бива, но за сега съм пас.

# 66
  • Мнения: 24 467
Казвам, че не е добре човек да се хваща с деца, ако няма настройка и  - "време и възможност да полага адекватни грижи".
Иначе кучето си иска тичанка доста. Като нямаме време, не си вземаме такова. Това си говорим и ние с децата и те са съгласни, като гледат как в дъжд и пек, в сняг и слънце се налага стопаните сутрин и вечер да извеждат кучетата си и да стоят до тях или да правят дълги преходи. Последното предимно се съкращава, като животинките биват извеждани само за тоалетна и после - набързо прибирани. Не ща аз така да гледам куче.
Неприятно ми е. 
Котката е по-самостоятелна. Тя не се нуждае да я водиш на разходка, например, сама се оправя. Затова и на този етап сме с котки.  Simple Smile

# 67
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Неприятно ми да се съберат 2-3-4 майка и да ме нападат с хайде време ти е, че окъсняваш, като че ли само затова живея.

# 68
  • Мнения: 1 267
Неприятно ми да се съберат 2-3-4 майка и да ме нападат с хайде време ти е, че окъсняваш, като че ли само затова живея.


Това са вярно много дасадни същества!

Понеже много се споменаваше гладенето и аз да си кажа - МРАЗЯ ДА МИЯ ФУРНАТА!

# 69
  • Мнения: 36 569
И на мен ми е неприятно това с намеците и подканянето - всеки си знае себе си. Хората имат различни стремежи, желания, планове, няма задължителна "програма", която всеки трябва да изпълни Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 12 374
Неприятно ми е когато околните си внушат, че нещата няма да станат на моята. Отнема ми време и емоционален ресурс да ги убедя в обратното - и винаги успявам, което още повече ме изнервя защото от самото начало знам как ще се развият нещата.

Неприятно ми е когато някой ми се прави на много възпитан и културен. Нарочно започвам да се държа по-грубо и невъзпитано, отколкото бих иначе. Детинско е, знам.

# 71
  • Мнения: 2 420
Имах една колежка в университета, която точно за косата се закачаше с всички - не знам защо, може всички да сме й изглеждали мръсни. Идва, например и както си говорим за най-обикновени неща казва, "Снощи след като прочетох еди-какво си (свързано с лекции), едва ми остана време да си измия косата. Аз си мия косата всяка вечер", при което ни оглежда гордо, да види дали е направила някакво впечатление... Е, все пак, защо някой би казал такова нещо и кой го интересува тя колко често си мие косата??

На бас, че това не е била единствената и особеност. Обикновено такива екстри вървят накуп. Joy

# 72
  • Мнения: 36 569
Ами, не я познавам толкова добре, но по принцип е възможно.
А що се отнася до коментара ми за чистенето - действително имам няколко познати, които по собствените им думи поддържат невероятна чистота в домовете си и влагат огромна част от времето си в чистене. Малко е съмнително, но и това е възможно - видях по едно предаване на TLC, че действително съществуват такива хора.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592

И ставането сутрин мразя, и домакинската работа мразя, и неграмотните екземпляри мразя - особено пък такива, дето пишат никой / някой в единствено число, последвано от съществително в множествено...  Twisted Evil

Освен това мразя и разните там циркулиращи ппт-та с "мъдри" мисли и съвети...
И "идеалните" хора също са ми противни. Дето винаги всичко им е под конец, и винаги са с прическа, и винаги имат пари, и винаги имат време за всичко, и никога не им е криво, или да не са на кеф, винаги имат време да се занимават с всеки член от семейството, докато междувременно са на кино, и децата им никога не са болни, или изнервени, или капризни, или преуморени, и винаги нещата край тях стават с едно щракване на пръсти...

# 74
  • София
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
Значи..до тук разбирам, че гладенето е в номер 1 на най-омразните неща  Joy аз почти никога не гладя.
Неприятно ми е да ме питат по 100 пъти кърмиш ли  Sick
Неприятно ми е да ми закъсняват.
Да мия прозорци.
Да пускат реклами по 4 пъти на любимия сериал.
Да чакам по опашки-администрации, кат и подобни институции.
Лелките там са ми особено неприятни-някой вече ги спомена.Преди си траех, обаче напоследък съм много люта, и съм склонна да правя забележки, правилно или не-възпитано или не,много са ми неприятни.
А, дали точно това отношение не е причината лелките там да са неприятни newsm78

Неприятно ми е да ми навлизат в личното пространство - буквално и преносно.
Неприятни са ми мудните хора.
Неприятно ми е, даже вбесяващо някой (здрав, прав) да си влачи краката.
Неприятни са ми миризливците.
Неприятни са ми прекалено шумните хора.
Неприятно ми е някой да ми се самоизтъква и да завира високото мнение за себе си в лицето ми.
Някой спомена прекалено "любезното"/обсебващо обслужване в магазините и заведенията, това ми е много неприятно.
Неприятни са ми провокаторите.
Неприятни са ми хората които се държат грубо.
Списъкът ми е много дълъг явно, затова спирам, че да не стана досадна... Ааа, досадните хора са ми много неприятни. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт