Звездни компромати - 331 част

  • 129 354
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Първите съвременни хора, кроманьонците, започнали да пристигат от север през Пиренеите преди около 35 000години..........Първите народи, които обитавали полуострова са иберийците и келтите, като първите населявали югоизточните райони покрай Средиземно море, а вторите – атлантическия бряг на север и северозапад. В централните части, където е имало интензивни контакти между тях, се образува специфична група, наречена келтибери. Освен това, баски племена населявали западните Пиренеи. Между 500 и 300 г. пр.н.е., финикийците и древните гърци основават техни колонии по средиземноморското крайбрежие на полуострова. По-късно картагенците завладяват цяла южна Испания........От 19 г. пр.н.е. Иберийският полуостров става неразделна част от Римската империя под името Хиспания. .........По време на упадъка на Римската империя през 5 век в страната нахлуват германски племена. Вестготи, свеви, вандали и алани пристигат в Испания, като пресичат Пиренеите. Романизираните вестготи се заселват там през 415. Те приемат християнството и създават Вестготското кралство, .............Между 711 – 718 г. почти целият Иберийски полуостров е превзет от бербери-мюсюлмани, известни също като маври..между началото на 8 в. и края на 15 в., през който северните християнски кралства Кастилия, Навара, Леон, Арагон и Португалия отвоюват обратно южните иберийски земи, поробени от Арабския халифат..Няколко години по-късно франките успяват да завладеят най-североизточните части на Испания, като създават Испанската марка, която включва части от Навара, Арагон и Каталония.[15] По-късно от тези територии се обособили няколко държави и т.н.

# 751
  • Мнения: 5 903
Нашата адвокатка вчера е била рожденичка. И  Воче прави несполучлив опит да пее.
Много ми е симпатична. Фина, възпитана, умна и земна. Това са ми личните впечатления от нея.

# 752
# 753
  • IT
  • Мнения: 3 704
Нашата адвокатка вчера е била рожденичка. И  Воче прави несполучлив опит да пее.
Много ми е симпатична. Фина, възпитана, умна и земна. Това са ми личните впечатления от нея.
Адвокатката или Воче?
Божигол прилича на излезнал от анимационен филм.

# 754
  • Мнения: 31 265
Боже, що така бе Маме?! Приличаш на шкендро. Изглеждаш два пъти по-дебел. Като те изпусна от поглед и се оливаш.

# 755
  • Мнения: X
Божинов е не изпуснат, ами направо загубен в превода. Думите не стигат за да опиша аутфита му. Ами прическата 😵😵😵...

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 14:35 от Анонимен

# 756
  • Мнения: 4 864
Божинката се е докарал на вид като Люси Иларионов Wink

# 757
# 758
  • Мнения: 1 401
Николета, за по-сигурно, вече ще се снима гола Smile

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 15:56 от mi6u-to

# 759
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
По-добре гола, та да не гафи  Laughing

# 760
  • София
  • Мнения: 2 701
Ама моля ви се, Найлона и
на малоумния си гаф гледа положително- "Ако дори само един ден пропусна да публикувам своя снимка в социалните мрежи, то вместо мен ще го направи някой световен моден гуру! Умея да съм успешна "и с две и с двеста" - и с @laleto и с @Stefano gabbana 😉😘😘😘"

# 761
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Ева Лонгория на балеарските острови
https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/2018068 … 35298402304_n.jpg

# 762
  • Мнения: 5 903
Нашата адвокатка вчера е била рожденичка. И  Воче прави несполучлив опит да пее.
Много ми е симпатична. Фина, възпитана, умна и земна. Това са ми личните впечатления от нея.
Адвокатката или Воче?
Божигол прилича на излезнал от анимационен филм.
БилянаТончева.

# 763
  • София
  • Мнения: 1 324
https://www.youtube.com/watch?v=lemDni9TCTs

Орхан Мурад за песента и клипа на дъщеря си  Simple Smile

# 764
  • Мнения: 434
Селин Дион отново влюбена.

 Година и половина след смъртта на съпруга си, тя има връзка с испанския танцьор Pepe Munoz, 32 годишен .

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 16:44 от Janette

Общи условия

Активация на акаунт