Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 843
  • 904
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами Цвете, щото е тегава организацията при нас. Първо беше една седмица студено, после свекъра нали почина, после мъжо го счупиха от бач и нямаше време, а аз без него с бебе и двама други на плаж не мога. И сега, когато има кратка почивка, времето отново е лошо. Карай, децата се забавляват предостатчно и така, а аз и без това с бебето се бях настроила, че няма да стигна до плажа, тъй че и на малкото съм доволна☺

# 151
  • Мнения: 2 016
Левски е роден днес.

# 152
  • Мнения: 3 609
Здравейте банда,

записвам се в новата тема само, после ще чета. Тези дни ми е много криво, имам ужасно много работа и не бях припарвала до форума.  Hug

# 153
  • Мнения: 11 709
Даун, рецептата е в готварската тема, Лаленцето веднага я качи.
Аз ще я пропусна, защото ненавиждам броколи и карфиол Mr. Green

# 154
  • София
  • Мнения: 5 991
Жъто Цвете, благодаря ти много...в такъв случай мога да тръгна и по-късно от Плевен. Simple Smile
Сега ако ми кажеш и колко време ще ми отнеме да стигна до Младост 4, Бизнес парка, идвайки от Ботевградско шосе и после Симеоновско...ще е супер. Simple Smile

Като идваш от Плевен не влизай в града, ами намери къде да се качиш на Околовръстното по посока Пловдив. И не се отклонявай от Околовръстното докато не стигнеш Бизнеспарка. Нямам идея как е трафикът, но 20-25 минути би трябвало да стигнат. И както е казала Ели, най-добре си ползвай Гугълмапс.
А после до Симеоновско е няколко минути.

О,да, Белинда, аз забравих, че при вас имаше и други обстоятелства.
Но все пак утешителното е, че въздухът покрай морето не е като в София и от смяната на обстановката на децата пак им е добре.

# 155
  • Мнения: 22 036
Руми, много бъркаш, казва ти го проклето бившо злоядо Mr. Green Синьото сирене "убива" вкуса на карфиола и броколите, както и сметаната.

Но ако наистина не ти се експериментира, направи един таратор и суфле от тиквички, което е бързо и лесно.

# 156
  • Мнения: 39 555
Даун, отразила съм те! Ама няма да е сега. Не мога да дам 4 кинта за кило карфиол посред лято. Т.е. мога, но няма да го направя.Има чушки, тиквички.  Mr. Green
Захир, липсваше!

# 157
  • Мнения: 11 709
Руми, много бъркаш, казва ти го проклето бившо злоядо Mr. Green Синьото сирене "убива" вкуса на карфиола и броколите, както и сметаната.

Но ако наистина не ти се експериментира, направи един таратор и суфле от тиквички, което е бързо и лесно.

Ти ме уби, синьо сирене мразя даже още повече Mr. Green
Като се замисля съм най-лесния човек за изхранване - нищо изчанчено не ям.
Домати, краставици и сирене като има и няма нужда да ме мислиш.

Малката е приела съвети на ортодонтката относно храненето като мантра небесна. Много внимава, след всяко ядене си мие зъбите по половин час. Направо е страхотия. Предупредила е всички баби да не ѝ купуват нищо сладко за ядене, защото щяло да ѝ се полепи по зъбите Satisfied

# 158
  • Мнения: 22 036
Уф, гадното различие в сезоните Simple Smile

# 159
  • Мнения: 11 709
Уф, гадното различие в сезоните Simple Smile

Ха-ха, чак сега се усетих.
Обещавам на зима да пробвам да го сготвя, все някой ще се прежали да го изяде Hug

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
Съни,Мари,благодаря ви! Каквото е такова! Онзи от горе си знае какво прави!

Обичам миш-маш. Но първо трябва да си извадя печката на терасата и тогава мога да си направя,че с това саниране сме чудо!

# 161
  • Мнения: 22 477
Аз реших да оставя печката вътре.
Сега ще отидем в някои апартамент над нас да видим къде точно е отдушника, за да си изрежем дупката и да купя ширма.
Че и нова печка.

# 162
  • София
  • Мнения: 23 116
Моята приятелка е аптекарка и е понесла цялата аптека със себе си, така че лекарства не ни липсват.

Шанти, миналата година на Албена се съсипах от повръщане и разстройство, така че мястото надали е от голямо значение. 😉 Може да те хване и в Бурж ал Араб.

Кати си играе на телефона и не дава никакви признаци на отпадналост. Коремът вече не я боли. Но днес е на диета, а ме е жал, защото е много кльощава.

Следобяд може би ще отскочим на разходка до Варна, че ще умра от скука. С кръщелницата се майтапим да си купим автобронзанти, че е срам да се приберем без тен. 😃

# 163
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз изобщо не се притеснявам за тена. Пазя си кожата. На плажа стоя доста под чадър.

# 164
  • Мнения: 18 014
Значи сте го овладяли, Тонка. Права си, летните вируси те лепват навсякъде и аз в Албена бях 24 ч. така. Линекс нося винаги аз, давам го от първия ден, добре, че ми напомни да взема. И някакви хапчета за стомах препоръчвахте, ама къде си ги записах. Нещо на комфорт ли завършваха, на релакс ли....това ми се върти в главата

Общи условия

Активация на акаунт