73 СОУ - гимназиална степен /тема №2/

  • 77 548
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 136
Честито и добре дошъл на младежа.

# 61
  • София
  • Мнения: 45
Честито и добре дошъл на младежа.

Благодаря. Надявам се на само хубави емоции в новото училище.

# 62
  • Мнения: 37
Здравейте, присъединявам се и аз към от днес, момче в паралелка НЕ/ФЕ. Пожелавам късмет на всички дечица!

# 63
  • Мнения: 618
Да се отбележа и аз като нов член на групата ви с представител в паралелката НЕ и РЕ, момче. Gift Heart
Дано за всички е на късмет изборът на училище и паралелка!

# 64
  • София
  • Мнения: 45
Някой да знае кои са задължителните елементи от униформата? Обадих се във фирмата и казаха, че сега трябва да си ги закупим, защото после ще чакаме до два месеца.

# 65
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте, записвам се при вас. Сънът ми е приет в паралелка НЕ/АЕ. Присъединявам се към питането за задължителните елементи от униформата.

# 66
  • Мнения: 37
Някой да знае кои са задължителните елементи от униформата? Обадих се във фирмата и казаха, че сега трябва да си ги закупим, защото после ще чакаме до два месеца.

Някой да знае кои са задължителните елементи от униформата? Обадих се във фирмата и казаха, че сега трябва да си ги закупим, защото после ще чакаме до два месеца.

И мен това ме интересува и никъде не  намерих информация за това.

# 67
  • София
  • Мнения: 45

[/quote]
Някой да знае кои са задължителните елементи от униформата? Обадих се във фирмата и казаха, че сега трябва да си ги закупим, защото после ще чакаме до два месеца.

И мен това ме интересува и никъде не  намерих информация за това.
[/quote]
Утре ще отида до фирмата и каквото разбера, ще напиша.

# 68
  • Мнения: 2
Моля, дайте контакти на фирмата за униформите на учениците от 73-то. Моят син е приет в НЕ/АЕ паралелка. Има суичър от старата им униформа, който все още му става, но вероятно трябва да вземем задължителен елемент от новите.

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 22:33 от manka_bg

# 69
  • София
  • Мнения: 592
Моля, дайте контакти на фирмата за униформите на учениците от 73-то. Моят син е приет в Н/А паралелка. Има суичър от старата им униформа, който все още му става, но вероятно трябва да вземем задължителен елемент от новите.
Фирмата е Бонита стил. http://www.bonitastyle.com/

# 70
  • София
  • Мнения: 5 136
Привет! Задължителен елемент е сако или елече, или суичър. Те са с логото на училището. Има обаче и много симпатични блузи тип Лакоста, които са в бял, син и червен цвят. Иначе децата могат да си ходят с дънки.

# 71
  • Мнения: 55
Здравейте, записвам се при вас. Сънът ми е приет в паралелка НЕ/АЕ. Присъединявам се към питането за задължителните елементи от униформата.

Здравейте,

И моят син е в паралелка НЕ/АЕ. Може да са в един клас.

# 72
  • Мнения: 55
Спазва ли се правилото да се носят униформите ежедневно? Питам, за да знам колко да инвестирам в униформа.

# 73
  • Мнения: 144
Здравейте, и моят син е приет в паралелка НЕ/РЕ. Купихме униформите още миналата събота. В магазина на фирмата имат списък със "задължителните и препоръчителните елементи на униформата". Униформите са две- официална и ежедневна. Официална задължителна- сако/елече и бяла риза, ежедневна- тениска с къс или дълъг ръкав и суитчер. Задължителна е и тениската за физическо.

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 22:28 от bubanka

# 74
  • Мнения: 55
Благодаря! Изглежда ще се ходи още тази седмица.

Честито на всички приети!

Общи условия

Активация на акаунт