Колко често каните гости вкъщи?

  • 147 576
  • 2 819
  •   1
Отговори
# 2 775
  • Мнения: 12 674
Детските центрове нали са обезопасени. Там си оставяш детето самО, докато пообиколиш мола.

# 2 776
  • Мнения: X
На теория е така, практиката друго показва.

Петгодишните деца са малки и е нормално родителите да са наблизо. По-нагоре не знам как е. Аниматорите ги наблюдават колкото да не е без хич, но се предполага, че след определена възрат децата вече могат да се пазят. Реално родителите не ги гледат, а са в съседна стая или нещо от сорта. Изобщо тегава история са ми подобни празненства. Веднъж и аз се повлякох по тази мода, но вече си знам урока и ще правя всичко, да не се повтори. Уви, няма как да отклонявам покани, хем моят син тъпее по такива места, ама ако не го заведа ще реве. Освен, че 90% от парти центрове са в ужасен вид, с отвратителна храна, т.нар. забавления са меко казано обида за детския интелект. Цената естествено не е никак малка, за това което се предлага.

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 14:28 от Анонимен

# 2 777
  • Мнения: 30 802
Детските центрове нали са обезопасени. Там си оставяш детето самО, докато пообиколиш мола.
И после детето влиза в централните новини, щото толкова е обезопасен центърът.

Никога не съм обикаляла мол с дете, оставено в детски център. Един път съм водила дете за игра и го наблюдавах през цялото време.

# 2 778
  • София
  • Мнения: 2 995
Последния път помолих само да оставя детето и да го прибера след два часа. Беше посрещнато на нож! А дъщеря ми е самостоятелна, неконфликтна, внимава с играчките и си почиства след себе си.
Все едно - наложи се да водя конферентен разговор в коридора, защото, естествено, рождения ден беше в работен ден, в работно време.

# 2 779
  • Мнения: 30 802
Няма такъв филм да си оставиш детето. Това е.

# 2 780
  • Варна
  • Мнения: 36 735
Няма начин да си оставя детето на грижите на някой си аниматор, а аз да обикалям часове мола. Това дете съм го раждала аз, отговорността за него е моя. Понякога я гледа баба й. Това е. Докато порасне достатъчно за да може да бъде сравнително самостоятелна аз ще съм до нея. Това са ми разбиранията.

# 2 781
  • Мнения: 30 802
Колко може да знае за детска безопасност аниматор, получаващ 400 лева, който освен това е на временна позиция? А и целта му е главно да весели, не да гледа за опасности и конфликти. Двете неща не се съвместяват.

# 2 782
  • Варна
  • Мнения: 36 735
Да не говорим колко деца са му на главата.

# 2 783
  • Мнения: 11 572
До три години съм била плътно до него в детските центрове. На три и малко го оставих за минута, за да вляза в съседен магазин/ с две аниматорки/. Добре че приятелката ми беше пред центъра, та го хванала как се изнизал по чорапи, без никой да го види.
Сега, на 7, го оставям сам, но пак съм наблизо.

# 2 784
  • София
  • Мнения: 38 677
Дъщерята май е била на около 10, когато съм я оставяла в Капела на РД на приятелче, а аз бягам от родителите по мола. Sunglasses

# 2 785
  • Мнения: 10 998
Май само аз обичам детските рождени дни. Ходя с удоволствие по клубове. до миналата година детето ревеше, но откакто тръгна на градина много се разчупи и си играе.
Големият вече ходи сам, ако е в София - го водим и взимаме.

# 2 786
  • Мнения: X
Темата е "Колко често каните гости вкъщи?", а не "как празнувам РД на детето си"! Ако толкова Ви интересува кой как и за колко пари си празнува РД на децата - отворете си друга тема, вместо да оспамвате тази!!!

# 2 787
  • София
  • Мнения: 38 677
Ооо, някой се прави на админ!

Аз пък да си кажа - хич не обичам да ходя на детски РД, защото попадам на хора, с които абсолютно не бих общувала. Даже да седя на една маса с тях, ме изморява. Имам само една приятелка, на която съм ходила с удоволствие на РД на детето й.

По повод гости вкъщи - когато бяха малки децата - до 3 год, сме канили 1-2 гостенчета на РД. После - навън.

# 2 788
  • Мнения: X
Темата беше замряла, другарко Анонимна! Като не ти се чете, отпиши се! Много си ербап, ма да си туриш името - не можеш!

# 2 789
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Никак не обичам да ме канят на място,където са поканили и хора ,които не понасям.В такъв случай или директно отказвам поканата или си намирам някакво оправдание .Ако не може да откажем поканата,отиваме за малко и си тръгваме бързо.
Не ми е приятно,отивам без желание и без настроение.
Добре,че много рядко се случва.

Колкото до РД на детето-празнуваме с приятели на детето и техни родители.
Баби,лели... са добре дошли вкъщи на кафе и торта.Но тежки софри няма.

Общи условия

Активация на акаунт