Звездни компромати - 333

  • 114 684
  • 726
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Франк Руменов Луканов е по- нелепо дори от Патрик Тихомиров Георгиев

Бих поспорила по въпроса 😂😂😂! На мен Патрик ми е фаворит и без бой не го давам!

# 31
  • Мнения: 6 001
Цеци Красимирова ли беше държанка на Косьо Самоковеца или я бъркам?

Даже бяха заедно в Амстердам, когато го убиха. Тя също пострада тогава и то сериозно.

Рита Ора с нови гърди ли се е обзавела Thinking

# 32
  • Мнения: 1 007
Румен Луканов го виждам през ден, но без гадже 😂

# 33
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Flowers Hibiscus за темата

Много знаменитости във видео за "Бърбъри"
Скрит текст:

















# 34
  • Мнения: 5 001
Една приятелка ми разпарвяше наскоро, че вижда Мария Игнатова с друг мъж от месеци, май са в един квартал. Аз все си мислех, че се припознава, пък то вярно ще излезе.

# 35
  • Мнения: 2 897
Ванчето защо така все надолу гледа😂😂😂

# 36
  • Мнения: 6 001
И аз подозирах, че Рачков и Мария са разделени. Бях ги гледала в едно предаване преди няколко месеца, вярно, че не е професионално да показваш особена близост и т.н, но при тях тя изобщо липсваше. Той се държеше с някакво хладно безразличие, тя също се опитваше да изглежда дистанцирана. Абе, странно впечатление оставиха у мен. Тогава си помислих, че може би са скарани или пред раздяла.

# 37
  • Мнения: 46 526
Жалко за Мария и Рачков, харесвах ги като двойка...

# 38
# 39
  • Мнения: 9 571
 Мария и Рачков не ги харесвах като двойка, някак не ми пасваха заедно.  Thinking

# 40
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Благодаря за темата! Записвам се със снимки на Емили Ратата.. за сп. Алюр:
Скрит текст:





Знам, че я недолюбвате, но на тези снимки е малко по-добре от обичайното. Simple Smile

# 41
  • До морето
  • Мнения: 7 082
Рачков и Мария ги подозирам още от Капките. Тя участва с колегите си от Господари на ефира и ми направи впечатление, че с Рачков бяха много дистанцирани на сцената, а друг път не пропуссат щанса да пуснат някоя смешка от рода на "Не ми пипай жената" или "Миче, снощи нали ти казах еди какво си...."

Само на мен ли имението на Клаудия Шифър ми е кичозно и безвкусно с тия шарени тапети навсякъде?!?!?

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На това видео попадали ли сте?
Дж Анистън се подиграва на фалшивите клюки по неин адрес:

# 43
  • Мнения: 9 663
Цветелина Янева не роди ли вече?
А за ДесиСлава до последно си мислех, че е партенка и бременността е жълта измислица.

Хах, сега видях видеото с Дженката - мнооого яко. Joy

# 44
  • Мнения: 718
И според мен Рачков и Мария някак си не си отиваха като двойка, иначе и двамата са ми много симпатични.

Общи условия

Активация на акаунт