На пазар във Варна - 47

  • 69 390
  • 789
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Тази седмица има в Булмаг на промоция.

Ходи мъжът ми там, не му хареса нищо за  нашия бюджет))
Малко смешно става с емаг, но им даваме втори шанс, ако не дойде елхата до 5 дни, отказваме поръчката....Имаме право, след като вече станаха две седмици откакто ни мотаят с поръчката на друга стока.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 604
Аз писах за там, понеже видях, че търсите за под 40 лв., а там се вместват в бюджета ви. Но явно търсите нещо друго. Успех, дано намерите Вашата елха 😊. И аз в Емаг ги гледах, също мислих да поръчвам от там, но реших първо да видя тези в Булмаг и така да решавам. Е, добре, че ми харесаха, та направо от там взех и детето е много щастливо, че има голяма елха.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 4 962
В Метро в момента има елхи на промоция, но не знам на какви цени са.
П.С. Намерих ги в каталога, но там са к по-високи цени.
От днес има промоция в айко и намаления по случай откриването. Ако имат елхи сигурно ще са изгодни.

# 738
  • Мнения: 375
В Айко всичко коледно е с 30% отстъпка от етикетна цена, но елхи не видях.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 114
А знаете ли дали акрилните бои, които се продават в магазините за художници, стават за рисуване върху нокти?

# 740
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Къде има хубави коледни играчки за елха?

# 741
  • Варна
  • Мнения: 300
А знаете ли дали акрилните бои, които се продават в магазините за художници, стават за рисуване върху нокти?

    В тази тема ти е отговорът на въпроса : http://www.bg-mamma.com/?topic=785008.615

# 742
  • Мнения: 727
По въпроса с изкуствената елха - мисля, че вчера видях в новата брошура на Практикер 150см. елха за 33лв.
Мда, даже сега я открих и на сайта им - http://www.praktiker.bg/bg/Artificial-christmas-trees/%D0%98%D0% … A5%D0%90/p/471457

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 925
Нашият касов апарат е купувам преди 7-8 години, затова си замълчах, но понеже не намирате това, което искате, да споделя, че нашият беше от Метро, има си всичко необходимо, много здрав, вече 3 то дете играе с него.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 25 317
А, поръчах го вече и пристигна. Много съм доволна, малък е, няма да заема много място, калкулаторът работи, има и слотче за карта и четец, само пиука културно, без да изнася концерти - изобщо 6 Laughing

# 745
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Някой има ли карта за отстъпка във фрий шопа?

# 746
  • Мнения: 1 377
Някой има ли карта за отстъпка във фрий шопа?
Как се вади такава карта, има ли някакви условия? И как се ползва, какви отстъпки дава? За първи път чувам.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И на мен ми стана интересно- често пазаруваме там. Моля, споделете инфо!  Hug

# 748
  • Варна
  • Мнения: 39
Здравейте!

Някой виждал ли е този модел боти из Варна?

https://www.corsoitaliaonline.com/product/boti-s-tsvetya-ot-kristali-2629.html

Ще бъда благодарна ако някой знае от къде мога да ги намеря.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Нали има магазин с това име - Corso Italia. Намира се според сайта им и ФБ страницата на Княз Борис 62.

Общи условия

Активация на акаунт