Спечели почивка за двама от New Wave Holidays!

  • 18 614
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Всички пътувания помня с прекрасни чувства, не знам кое да избера. Може би до Прага и Будапеща, защото пътувахме с кола и беше много авантюристично за мен.

Избирам Мурите Клуб Хотел

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 12:36 от the unconscious

# 242
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Почивката на почивките мога да кажа само за времето ни, прекарано в Италия, невероятната седмица, която ще помня цял живот!

# 243
  • Мнения: 138
Най-хубавата почивка за мен и семейството ми беше едноседмичната ни разходка до Сицилия. Прекрасната романтична атмосфера на Сиракуза и Таормина,  тесните  улички, спокойствието, красивите площади и многобройни изящни църкви и катедрали оставиха задълго отпечатък в сърцата ни. Искрено вярвам, че ще посетим тази приказна част от Италия отново.

От сайта ви избирам Арте Спа&Парк Хотел 5* Велинград.

# 244
  • Мнения: 1 152
Почивката, която никога няма да забравя е семейната ни екскурзията до Будва, Черна гора.  Будва е едно безкрайно очарователно място с изумрудено синьо море, огромни плажове, вековна архитектура и спиращи дъха морски пейзажи и планински гледки.
От сайта избирам Сол Несебър Палас 5* . Пожелавам успех на новия туроператор!

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз обичам да пътувам прекалено много, но първо ми дойде на ум почивката ми в Малта, когато най-добрата ми приятелка отиде там студентка, а аз й отидох на гости за половин месец.
Имахме прекрасни изживявания, "моменти" от около 36 часа без сън, спане на плажове, алкохолен тур, избухнали яйца в микровълнова, изгорели на плажа и мажещи се с подобие на кисело мляко,ураганни ветрове, изпуснати самолети, наета джипка за обиколки на островите Гозо и Малта (с обратно движение са в Малта)....
емоциите бяха повече, отколкото можех да очаквам   Joy
не смея да отида пак на малта  Laughing

избирам Хотел Свети Спас , Велинград

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 21:44 от Josefin

# 246
  • Мнения: 595
Никога няма да забравя една почивка в Родопите преди няколко години, бяхме младоженци и си изкарахме страхотно!
Хареса ми - Арте Спа&Парк хотел 5*- Велинград

# 247
  • Мнения: 1 569
Изтеглен е късметлията, който печели уикенд за двама в хотел, селектиран от New Wave Holidays! Това е:

Elle-même

Честито!

Очакваме да се свържете с нас до 15.09.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишете потребителското си име, електронната поща, с която сте регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт