Какво ви се работи?

  • 93 493
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Искам да работя гледачка на панди, или в приют за животни.

Това е тежка работа... откакто гледах как пандите смъкват чорапите на гледачите и "помагат" в събирането листа, вече не им завиждам. Grinning

Ако на някой му се гледа:

https://www.youtube.com/watch?v=K3tNgwQwKK4

# 61
  • Мнения: X
Аз пък до някъде си осъществих детската мечта,акушерка съм, но напускам работа.

Сега от няколко години много си мечтая да имам собствено студио за красота. Аз не знам точно какво ще работя, но си го представям как би изглеждало Heart За съжаление нямам възможност за такава инвестиция и сигурно ще продавам я банички, я вестници.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 906
Исках да съм пилот...стигнах само до безмоторното летене. За съжаление по мое време не приемаха момичета във воено-въздушното училище. Иначе и аз съм за тенденцията" по-малко работа- повече свободно време".

# 63
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Като дете и подрастваща съм имала какви ли не мечти за това, каква искам да стана, "като порасна". След като на около 15-годишна възраст изкристализира желанието "кмет", започнах сериозно да се интересувам какво образование и какви компетенции са ми необходими, за да се случи това. Satisfied И, представете си, намерих там нещо, за което реших, че е правилното, и съвсем съзнателно започнах висшето си. Междувременно обаче се приземих на земята, а успях и да се понамажа с разни партийни лайна дела, та с това помръкна много бързо и "мечтата". Все пак, не съжалявам за образованието, което имам - клъвнах оттук-оттам по малко, точно както обичам, и благодарение на него успях бързо да намеря работа.
Доволна съм от работата си. Но пък човек не бива да спира да мечтае!

Какво ми се работи сега - мисля, че актуалното инстаграм звезда ще ми приляга много! Ей така, тук съм на почивчица, тук съм на кафенце, вижте тези скалички тук, хайде на онзи плаж там... "Работа!" Trollface

Ако трябва да съм сериозна, бих избрала сега работа, свързана с организирането на различни културни мероприятия, арт инициативи, уъркшопи, нещо в културно-образователно-художествената сфера. Нещо с малко по-гъвкаво работно време и с по-широка публика.

# 64
  • Мнения: 43
Като дете исках да съм полицай (повлияна явно от множеството криминални романи и сериали).
Иначе може би това което най-много исках е да съм писател/сценарист. Все си мислех някакви драматични истории, даже се и опитах един-два пъти да понапиша някоя от тях. Обаче установих, че самия ми стил на писане е скучен, а и нямам постоянството, което се иска.

А иначе харесвам доста това, с което в крайна сметка се занимавам(в ИТ сферата съм) и всъщност това ми се работи на този етап.

# 65
  • Мнения: 140
Работи ми се автор на пътеводители. Така ще съвместявам удоволствието, хоби с работа.
Дори до някъде бях започнала да правя блог за пътеписи, но нещо с организацията на времето си не се справих.

# 66
  • Мнения: 22 036
Ая, работила съм в зоологическа градина. Интересно е, но е много трудно и понякога тъжно.

# 67
  • Мнения: X
Исках да съм пилот...стигнах само до безмоторното летене. За съжаление по мое време не приемаха момичета във воено-въздушното училище. Иначе и аз съм за тенденцията" по-малко работа- повече свободно време".
В момента за да си пилот в гражданската авиация не е необходимо да си завършил военно-въздушното училище. Трябват ти едни пари за курс, физическа подготовка и здравен статус, както и да отговаряш на исканата възраст.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 498
За клоуна, докато репетирах, фраснах баща ми по главата с един чадър. Той се счупи, мен ме нашляпаха и дотук с тази мечта.  Laughing Ама за пекарната, като карам дъщеря ми на училище, минавам покрай едно помещение, което се дава под наем. Вече съм ѝ пробила дупка в мозъка сигурно като се разплямпам как е идеално за пекарна. Та, идвай с менюто, да вземаме помещението и да правим пекарната.

И аз искам пекарна, даже съм харесала едно помещение до вас Simple Smile

Другата ми мечта е да си направя списание, но, уви....

# 69
  • Мнения: 22 036
Момичета, ако ви влече печенето на сладкиши, можете да си го правите от вкъщи. Не малко хора си имат такъв бизнес/хоби.
Пробвайте се, пък ако потръгне и пекарната може да стане реалност.

Аз нямам талант за подобни неща, иначе бих опитала.

# 70
  • Мнения: 36 666
Сетих се още една страхотна професия - на Андрю Цимерн - яде разни неща и пътува по света. Как се нарича това - "опитвач"? )) Бих го работила, но на сладкиши. Ако не съдържат месо или буболечки, че вече всякакви ги има...

# 71
  • Мнения: X
Кулинарен критик - това ми е мечтаната професия. Определено.

# 72
  • Мнения: 22 036
Да бе, а диетата. То аз сега трудно се справям да не ям като прасе, а ако и ми плащат за това.....

# 73
  • Мнения: X
Някои ни харесват и сочни.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 36 753
Онзи, който обикаля по разни позападнали хотели и работи с екип дизайнери, декоратори и управленски кадри за да ги вдигне на крака също има много интересна професия. Май се казваше "Невъзможен хотел" предаването.

Общи условия

Активация на акаунт