Какво ви се работи?

  • 93 520
  • 1 325
  •   1
Отговори
# 915
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 Едно е да слушаш истории, едно е да са твоите истории. И аз не знам за какво се спори. За терминология, която се обръща ей тъй да се води спора и за повтаряне на думи, които да се буквализират когато ни е удобно. Смисълът разбира се губи от плътността си,както винаги ,когато спорът се води с Анадариел.

# 916
  • София
  • Мнения: 62 595
Естествено, какво друго ти остава да кажеш? Няма как да дадеш аргументи, с които да защитиш тезата си, нито да обориш моята. Затова ти остава детскоградинският похват - а ти си тъпа и повече няма да играя с теб. Нима смяташ, че ще се вържа?

# 917
  • София
  • Мнения: 16 216
Аз пък с удоволствие чета тезите на Андариел, Уиш и Асос, вероятно защото ги намирам за релевантни и лишени от негативни емоции. Жлъчен може да бъде всеки, аргументиран - не всеки.

# 918
  • Мнения: 13 497
Първоначалната база умения е добре да се трупа с обучение.
Вече впоследствие пак зависи от човека все пак може да стане на самообучение. Това от моята камбанария.
Първия ми специализиран софтуер беше голяма мъка, та четох упътвания, които бяха кошмарни, в онова време нямаше толкова много клипове в тубата, че да гледаш, а за специализиране курсове да не говорим.
IT те гледат като телевизор и ти казват, че работата му била само да го инсталира, въобще много нерви ми костваше.
През годините вече стана по-лесно, постоянно се преминава от един в друг, но тъй като става въпрос все пак за една и съща работа, която трябва да върша с въпросния софтуер последния път ми отне само 2 дни да го разуча.
Не казвам че съм бог и знам всичките им функционалности,а не ми и трябва но достатъчно, че да не срещам проблеми.
Нямам желание нови да научавам и не ми и трябва- помощно средство са ми - за какво ми е да скачам от програма на програма, пък бази данни, пък всичките емоции покрай това.

# 919
  • Мнения: X
Шоколатиер. Звучи изкусително и вкусно. Simple Smile

# 920
  • София
  • Мнения: 62 595
И дебелеещо. Wink Но пък, всички ще те обичат.

# 921
  • Мнения: X
Направо кулинарен критик, защо трябва да се ограничаваш само с шоколад. И аз бих я работила тази професия, при това с голямо старание!

# 922
  • Мнения: 3 480
Като казахте шоколатиер.
В една от сградите ни идва един французин. Това е бизнесът му, а той е по типично френски изскан господин с ужасно готин акцент като говори на английски. Сладките продукти са невероятно изживяване, по старинна френска рецепта. Нещо различно, нетипично за англичаните:

http://www.babelle.uk/

Обикновено разпродава абсол/тно всичко.

Мда, кулинарен критик и аз бих работила, май казах вече. Като една дама от Стайлист, която обикаля новооткрити ресторанти и бистра и после им дава звездички.

# 923
  • Мнения: 29 072
Има едно много готино предаване

http://www.cookingchanneltv.com/shows/giada-in-paradise

Искам да съм на мястото на Гиада, само й се чудя как успява да е толкова слаба!? newsm78

Ох, мале защо ми трябваше да отварям линка на Stardust@????? hahaha hahaha hahaha chef chef

# 924
  • Мнения: 30 802
Е как да не е слаба- яде миниатюрни порции. При това само гурме- ако е гладна и няма гурме, седи гладна, докато не намери.

# 925
  • Мнения: 3 480
Има една блогърка тя пък рев/та на хотели. Не се сещам за името, но гледах в тубата, мисля че е американка. Ходи по големите вериги хотели и после прави клипчета ...

# 926
  • Мнения: 29 072
Е как да не е слаба- яде миниатюрни порции. При това само гурме- ако е гладна и няма гурме, седи гладна, докато не намери.
Е как се удържа, това да съм аз три чинии ще омета..... hahaha hahaha

# 927
  • Мнения: 29 072
Има една блогърка тя пък рев/та на хотели. Не се сещам за името, но гледах в тубата, мисля че е американка. Ходи по големите вериги хотели и после прави клипчета ...
Ето това се вика работа....! bowuu bowuu

# 928
  • Мнения: 3 480
Съгласна съм и да съм секрет шопър на Sandals resorts.

# 929
  • Мнения: X
Шоколатиер. Звучи изкусително и вкусно. Simple Smile
Уцели ме в сърцето. Даже сега се сетих, че имам мраморна плоча за темпериране на шоколад. Лоша си! Ама много! Няма да си играя с теб!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт