Лотария "Зелена карта" 2019

  • 326 524
  • 3 904
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 22 036
Даун, би ли споделила как замина за Австралия? С тяхната точкова система или по друг начин? За мен САЩ са като втори дом, чувствам се уютно там, допада ми средата, начинът на живот. Ако си способен, ще успееш. И а, съм основно с английски, Англия въобще не я харесвам, Австралия много далеч.

По точковата система заминах.Сега обаче има много промени и не съм наясно как се кандидатства.

# 316
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Подозирах, че ще анулират регистрациите дотук. Явно е станала някаква каша или някой се е опитвал да прави нещо и са го надушили. Добре, че оправиха сайта. Успех на всички!  bouquet

# 317
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Само дето ме лишиха от възможността да пусна на Friday 13 Grinning

# 318
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
В колко часа на 18-ти стартира новото подаване?

# 319
  • София
  • Мнения: 3 414
Дано пререгистрирането е на късмет.

# 320
  • ES
  • Мнения: 2 172
Аз се чудя защо ме е налегнало едно такова спокойствие, а то технически проблем със сайта. Joy Снимки нямаме още.  Пък и гледам да пусна желанието си, да не го хващам за гушата като предните две години.
Значи всичко до сега анулират? А тези, които вече са подали, ще ги уведомят ли?

# 321
  • Мнения: 2 516
Тези, които са подали вече и за забравили, че са подали, ще чакат май месец.....Дано повечето се сетят да проверят. Защото аз пусках, ама не са ме уведомили и, мисля че няма да ни уведомят. Доста хора ще увиснат, май.

# 322
  • Мнения: 25 769
Ако увиснат, това ще са хора които не се интересуват, не четат и изобщо пускат, за да "видят какво ще стане". Peace

# 323
  • Мнения: X
Нищо не разбрах... Има ли информация кога ще оправят сайта? До кога ще можем да кандидатстваме?

# 324
  • Мнения: 25 769
Нищо не разбрах... Има ли информация кога ще оправят сайта? До кога ще можем да кандидатстваме?
Да, има линк по горе, прочети си детайлите.

# 325
  • Мнения: 121
Ако увиснат, това ще са хора които не се интересуват, не четат и изобщо пускат, за да "видят какво ще стане". Peace

Напълно съм съгласна!

# 326
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Ако увиснат, това ще са хора които не се интересуват, не четат и изобщо пускат, за да "видят какво ще стане". Peace
Това е доста добро отсяване. Може би ще е на късмет. Simple Smile

# 327
  • Мнения: 25 769
Ако увиснат, това ще са хора които не се интересуват, не четат и изобщо пускат, за да "видят какво ще стане". Peace
Това е доста добро отсяване. Може би ще е на късмет. Simple Smile
Да бяха изчакали до ноември да бъгнат сайта, и после да кажат да пускаме наново... hahaha на някои хора шансовете щяха да се увеличат, особено на най заинтерсованите да спечелят.

# 328
  • Мнения: 425
Забелязва се, че късмета за Зелена карта отива при тези, които най - малко го желаят и пукат за спорта. Има някои отиват да се пробват и изкарват около година и се връщат, други пък изобщо не стартират и процедурата.
После започват едни приказки "В САЩ е гадно, не ти трябва беля...." и т.н.
От друга страна пък имиграцията не е за всеки и отделния човек приема нещата по различен начин когато замине.
Ние лично сме взели решението, че ако спечелим заминаваме, разбира се тегнат въпроси относно ..С колко пари да се замине?, Как ще си намерим квартира, работа ...и изобщо дали ще успеем да се пригодим?
Според мен това са нормални вълнения, но по - скоро ще се породят след ако бъдем изтеглени, до тогава ... чакаме. 

# 329
  • Мнения: 2 516
Увеличи ни се шансът...малко, но е по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт