90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 456
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 826
Svetlili, и на мен ми звучеше странно, но в бобовия ден си ям картофи и ориз, та ми плющят ушите  Mr. Green Че моите варвари ще ме обесят на първото дърво пред блока, ако всеки четвърти ден ядат истинска бобова храна...  Crazy А резултат ще има, ще видиш!
Вчерашният плодов ден беше под знака на печените чушки- и на обяд, и на вечеря. Преживях го! Домашните любимци на вечеря нагъваха пилешки пържоли, а аз преглъщах чушките в очакване на днешния обяд...  Mr. Green
Кантарът днес е с минус, така че няма да се оплаквам.
За днес: белтъчен:
закуска: 2 ябълки
обяд: пилешка пържола със салата
вечеря: пилешка пържола със салата.
Вода, вода, вода!
Усмихнат ден на всички! И режимен!  Hug

# 676
  • Мнения: X
Ооо, плюскам картофи и ми плющят ушите Mr. Green , мнооого обичам картофи под всякаква форма.
Днес вгх.
З. - 2 ябълки
О. - пълнозърнести спагети с дом. сос и зелева салата
В. - същото, 1/2

Успешен ден. Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз след вчерашното кисело зеле с ориз съм +0,5 кг.
За днес закуска - 2 портокала, обяд - хляб с лютеница и домашен кетчуп /че ми е малко лютеницата/ и зелева салата, за вечеря имам постни курабии с мармалад.
Слънчев ден на всички!

# 678
  • на 13-я етаж
  • Мнения: 95
Verabel , спокойно , задържала си вода от киселото зеле.Ще се нормализират нещата , но затова е добре да се избягват  солените  храни-  кис.  зеле, туршия , маслини и др.

# 679
  • Мнения: 993
Аз имам вчерашен минус от култовите сто грама след белтъчен. Направо ще се стопя! Grinning Иначе и аз като вас много обичам картофки и днес ще си направя печени. Солта съм я ограничила доста, защото задържам страшно много вода от нея. Гледам да ръся повече черен пипер и други подправки, а тя да е в минимално количество.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 832
AndyVa, да, така се получи. Днес пия повечко вода с джинджифил, сложих и пръчка канела. Четох, че руколата спомага отслабването, също джинджифила и канелата /но тя трябва да се приема с мярка/.

# 681
  • Мнения: 1 296
И аз задържам много вода..... Особено преди и по време на цикъл и овулация.... Така от 68,300 кг. изведнъж преди 3 дена станах 69,200.... Сега съм решила да спра с ежедневното мерене, ще се премеря чак след водния, който е на 07.02.Има ли някой на вода тогава? Засилила съм се да го направя, пък да видим....
Определено никак не съм доволна от резултатите ми до тук, искрено се надявам да имам раздвижване в скоро време, че е гадно да спазваш всичко и накрая - нищо. Днес ми е 23 ден и съм със скромният минус от около 1-1,500 кг. Не е честно, нали?
Днес въглехидрати -
з - портокал
о - хлебче със салата или с лютеница
в - пица или хлебче със салата или с лютеница.
Бъдете позитивни и усмихнати, пожелавам ви страхотен ден Simple Smile

# 682
  • Мнения: 993
katerina_girl, явно нямаш много за сваляне, затова си с по-скромен минус. Simple Smile Аз имам повече за сваляне, но въпреки това за 18 дни имам само -2,5 кг надолу, но и все пак в два от дните имах сериозни нарушения.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета!
Днес ми 4-ти ден от почивката! Засега съм доста стриктна Simple Smile
Обядът ми ще бъде протеини - омлет от 3 яйца и неутрални зеленчуци, салата зеле и фпх.
Вечерята още не съм я измислила.
Успех на всички, особено, на момичетата, които са на вода днес  Wink

# 684
  • Мнения: 1 296
wastedsunset, не е като да нямам, но не са и толкова много, ако сваля 10 кг. ще съм страшно доволна - висока съм 1.60 м. и тежа в момента около 68 кг. (казвам около, защото съм в овулация и теглото ми варира, за това и реших, че няма да се меря вече всеки ден). Все пак има още много време, да се надявам на по - големи минуси Simple Smile
Мариелче, браво на теб! Продължавай все така Simple Smile

# 685
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
wastedsunset, не е като да нямам, но не са и толкова много, ако сваля 10 кг. ще съм страшно доволна - висока съм 1.60 м. и тежа в момента около 68 кг. (казвам около, защото съм в овулация и теглото ми варира, за това и реших, че няма да се меря вече всеки ден). Все пак има още много време, да се надявам на по - големи минуси Simple Smile
Мариелче, браво на теб! Продължавай все така Simple Smile

С теб сме еднакъв размер 😁. Аз вече съм 66 кг. Още 10 ми трябват🙂 и съм Ок.
Днес ми е 4-ти въглехидратен. Ще ям пълнозърнести макарони с доматен сос, на вечеря кекс с шоколад. Спрях да закусвам плодове и изобщо да закусвам, по- лесно изкарвам на кафе, вода и чай. Плодовете ме остъргват ужасно и едва издържам от глад.

# 686
  • на 13-я етаж
  • Мнения: 95
Момичета , не забравяйте след въглехидратна вечеря - редчето черен шоколад / 70% , може и по-висок ако обичате/.

Бъдете стриктни с режима и нещата ще се получат  Hug

# 687
  • Мнения: 826
Добро утро, момичета!
Вчерашен- белтъчен ден, хапнах доволно- пил. пържоли със салати. Кантарът показа малък минус, тъй че съм доволна.
Днес- ден 26, бобов. Мътен ми е, сигурно ще са някакви картофи, дето още не съм ги съчинила. Или в краен случай- имам един буркан грах, може и с него да се спасявам, ако нямам време за готвене.

Замислила съм се за водния ден, за сега клоня към това да го прескоча. Имам си стомашни проблеми, дето не позволяват волни вариации на тема неядене, а при водния ден се събират над 36 часа- ако предишната вечер вечерям към 18, следващото ми ядене ще е най- рано след 37- 38 часа- да речем- в 8 сутринта. Да не говорим, че последният ден с "ядене" е плодове- аз на практика този ден не мога да изкарам на сурови плодове, какво остава 36 часа сред това- глад.  ooooh! Съвсем отделна тема е, че точно на водния ден ми се пада сериозен служебен ангажимент, дето изобщо не върви да ходя замаяна от световъртеж и леко неадекватна. Тъй де. Само споделям. Изборът е на всеки... При мен ден 29 ще е белтъчен. Хау!  Mr. Green
А, и докато съм се сетила- доста работи не правя точно, както е записано в режима- нито бульон пия, нито ям по една филийка хляб на обяд, нито във въглехидратния ям шоколад (аз съм от тия, дето без едно могат, ама с едно не могат- ще се събуди ламята в мен, и ще опраскам целия шоколад). И ако искате- пребийте ме с камъни, ама и кафето- единствено за деня, пия със захар.
И като се изповядах баш както си трябва, да се похваля: днес: - 7,6 кг. в сравнение с Ден Първи!  Mr. Green
Хайде, да ви е усмихнат деня!  Hug

# 688
  • Мнения: X
Аз пък всяка сутрин пия кафе с мляко. Това е положението. Simple Smile
Елиа, резултатът ти е идеален. И аз няма да правя воден.
Вчера следобеда правих бисквитена торта с домашен крем, с банани и кокосови стърготини. Няма да навлизам в подробности, опатках две дърти парчета и това е. Супер тежко ми стана, но бях щастлива Mr. Green Laughing
Днес съм решила да се пробвам само с фрешове от портокал, да видим дали ще ми се получи. По-вероятно не, подмятат ми се и няколко ябълки, ще ги включа при нужда.

# 689
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Здравейте и от мен, след вчерашния въглехидратен ден отбелязвам плюс. 😕
Уж спазвам диетата, като изключим булюна, килограмите ми не мърдат. Аз ли бързам или просто не свалям ... на 22.01 започнах и има няма съм свалика около 2 кг. Но кантара един ден показва минус на другия плюс и това не знам дали е хубаво. Днес съм на плодове и надявам се да имам минус.
Успех на всички🤗

Общи условия

Активация на акаунт