Смешки от форума 28

  • 127 234
  • 718
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 753
Сирена, Титания...  Laughing

# 76
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може ли да е Евгения - от евгеника. Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 11 512
miamim
Темата е какво не ям.
Мога да изям кисело мляко с изтекъл преди 2 дена срок на годност, но маргарин не. Laughing

Не те разбрах Rolling Eyes
Да, това е темата, но изказването е смешно. Поне за мен.

# 78
  • София
  • Мнения: 11 512
Цитат
Свобода на словото и свобода на избор са изконни човешки права гарантирани от Господ. 

# 79
  • Мнения: X
Цитат
Аз по принцип съм си свекървомразка, и смятам, че всички майки на един син са вещици, които трябва да бъдат изгорени на бавна клада...но, във конкретния случай, не разбирам какъв е проблема....

# 80
  • Down south
  • Мнения: 7 728
Кои са тез' майки, майка и една-две мащехи? И после всички---> вещици.

# 81
  • Мнения: 2 695
Цитат
Свобода на словото и свобода на избор са изконни човешки права гарантирани от Господ. 
И рече Господ - Да бъде свобода на словото! YumYum

# 82
  • Мнения: 9 487
Цитат
Аз по принцип съм си свекървомразка, и смятам, че всички майки на един син са вещици, които трябва да бъдат изгорени на бавна клада...но, във конкретния случай, не разбирам какъв е проблема....

Искреността на авторката много ме радва.  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат
Аз по принцип съм си свекървомразка, и смятам, че всички майки на един син са вещици, които трябва да бъдат изгорени на бавна клада...но, във конкретния случай, не разбирам какъв е проблема....

Искреността на авторката много ме радва.  Joy
На майките на двама сина каква клада им се полага, че се притесних нещо

# 84
  • Мнения: 36 053
два пъти по-висока и два пъти по-бавна, то е ясно  Whistling

# 85
  • Мнения: 11 707
"суйчър"

Е, само така не го бях виждала написано. Тая дума просто е у-ни-кал-на Joy hahaha

# 86
  • Мнения: X
Не е от форума, но изумях от "стройтели". При това написано от детската учителка на дъщеря ми в ПГ. Това Й го нямат за нищо и го слагат навсякъде, за всеки случай.

# 87
  • Мнения: 25 753
Цитат
Уважението да се изразява да вися всеки ден диванче праз у тях и да примирам от удоволствие.

Цитат
За какво бе? За какво сме излезли и от пещерите се чудя. Във философски план се ужасявам, че ако имам син ще се превърна в същия луд вампир, защото това е биология. Част от природата женска

 Joy

# 88
  • Мнения: 8 137
" защото това е биология. Част от природата женска"
Олеле, тази биология, тази природа женска... след като преди (почти) 18 години съм родила първия си син, явно съм вампирясала Anguished и се опитвам безуспешно да убедя мъжа си, че съм си чист човек! Ма к'во да се прави, биология! Явно чрез раждане (на мъжко чадо)  се вампирясва! Scream

# 89
  • София
  • Мнения: 10 825
диванче праз
JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт