Не искам брак, а секс

  • 54 593
  • 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Нищо не пречи и на жените да не се хващат на лъжите...щото извинявай, ама ако някой обещава слънцето и луната, как така още е сам и незает? освен ако всъщност нищо не дава...

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Жените наистина са прекалено взискателни,затова съберете всички искащи само секс и си го дайте един на друг.

# 47
  • Мнения: 14 654
А ако на всичкото отргоре си и на 40, освен необвързан, трябва да имаш и пари и да не ти се свидят, за да получиш секс, много съжалявам, ама с бедняци никой не си ляга, жените не са благотворително дружество. Почна ли да ти става ясно защо няма секс за теб, господине?

# 48
  • Мнения: 7 325
 Май на публиката не е ясно, че авторът е страшна партия и жените искат да го женят за себе си.

# 49
  • Мнения: X
Доста добри съвети за момента, за което благодаря. Тези със заядливите коментари също ме радват. Жените ме харесват, да Simple Smile Пари имам, но не са ми самоцел. Това, което ме отблъсква е меркантилната жена.

# 50
  • Мнения: 30 802
Пак повтарям: доскоро 1 секс= 1 лайк. Доста скъпо като за един лайк, дето се вика, да не говорим, че в повечето случаи от разкрепостен и необвързан секс рискът е да не получиш лайк, а хейт.

Съответно сметката излиза, ако си пуснеш снимка и получиш 100 лайка, без да се занимаваш с един муньо.

Обвинявайте Стив Джобс за сегашното положение.

# 51
  • Мнения: 46 517
Жените ме харесват, да Simple Smile
Ако те харесваха нямаше да пуснеш тази тема.
Всъщност едва ли и за брак те искат, лъжат, за да те уплашат и да се разкараш...

# 52
  • Мнения: 14 654
Пари имам, но не са ми самоцел. Това, което ме отблъсква е меркантилната жена.

Никой не се интересува дали са ти самоцел, а дали си склонен да ги харчиш за жената, от която се очаква да симулира "кефене", защото е ясно, че истинско кефене без чувства няма да има. И много ми е чудно каква очакваш, освен меркантилна, да е съгласна на такава сделка? Съгласи се, че само някоя, която много пъти са я изпускали на главата като малка, би приела да дава безплатен секс на някакъв странник, който да я търси само за това. Даже май има такова психическо заболяване, но не знам как точно се нарича - жени, които смятат, че са длъжни да спят с мъжете и даже ходят да се предлагат на разни цигани и клошари. Разходи се покрай кофите преди да минат момчетата от чистотата, може и да ти излезе късметът, хем ще е натурално мръсно, не само вербално, прояви и ти малко въображение.
пп: сетих се - питай на лични BigCityNights, той не може да се отърве от мацки и все са перверзни и настъпателни. Ама и той ще ти каже, че без кинти няма да минеш.

# 53
  • Мнения: 1 782
Нищо не пречи да лъжеш на едро за да ги вкараш в леглото.
Точно така постъпват "мъжовете истински" ... Май наистина ще излезе, че някои педер@си са по-големи мъже от някои "мъже"

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Янечек приложи вербален разстрел на младежа. Joy Пардон, той не беше младеж...

# 55
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
В риалити формата "Фермата" има една чеченска мамаша, дето много се хвали, че си падала по поразкрепостен секс. Пробвай да я издириш Laughing

# 56
  • Мнения: X
Имал съм жени, които ме търсеха, защото мъжът им не им стигаше. Та не ми говорете за паднали на главата и т.н.

# 57
  • Мнения: 14 654
И какво стана с тези жени? Те очевидно не търсят сватба, защото вече са женени, та явно НСЧ е права - не те бива в единствената област, в която търсиш изява пред женското съсловие.

# 58
  • Мнения: 1 782
Янечек приложи вербален разстрел на младежа. Joy Пардон, той не беше младеж...
Той първи почва да се гъбарка с нас, и ние ще го обърнем на майтап.
Съмнявам се някой да е наистина чак толкова тъп и да пусне подобна тема със сериозни намерения за аргументирана дискусия.

# 59
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имал съм жени, които ме търсеха, защото мъжът им не им стигаше.
И що спряха да те търсят? Мъжът им рязко започна да им стига или си намериха по-читави любовници?

Общи условия

Активация на акаунт