Не искам брак, а секс

  • 54 650
  • 807
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 706
Ако позволите един виц по темата:
Вечеря в ресторант
    Тя казва, че изобщо не е гладна, може да вземе нещо малко, просто за компания. Да поръчам каквото и да е, няма значение, може и да погледне менюто все пак. Изчита подробно менюто, обръща го обратно, разглежда задната част ( там няма нищо), връща се в началото и прочита отново първите страници. Казва, че може би е по-добре сервитьорът да ѝ препоръча. Сервитьорът идва, тя пита дали имат нещо без месо. Обсъждат задълбочено всички постни ястия, към няколко от тях има и допълнителни въпроси. Казва, че всъщност ще вземе някаква риба. Обсъждат всички рибни ястия, за пъстървата и сьомгата навлизат в дълбочина. Казва, че по-скоро ѝ се яде една салата. Преглежда внимателно всички салати, спира се на последната, с домати, краставици, рукола и още 11 съставки. Пита дали могат да ѝ я направят без 11-те съставки и без руколата.
 Сервитьорът вдишва много дълбоко, издишва и казва, че имат и салата само домати и краставици, първата. Тя казва, че не е видяла, той ѝ я посочва в листа, тя казва о да, извинява се и поръчва цвекло с карфиол. Сервитьорът се навежда към мен и ми прошепва, че би я застрелял срещу скромна сума, след това влиза в кухнята, дава поръчката, пуска си молбата за напускане и излиза през задния вход.
Донасят ѝ салатата, тя моли да махнат цвеклото и половината карфиол, а ако може, на тяхно място да добавят 10 от 11-те съставки на предната салата. Аз казвам, че имам един разговор по телефона, излизам пред ресторанта, паля цигара, спирам такси и питам колко ще ми вземе да ме закара до нас.  Цената ми се струва разумна с оглед на алтернативата, но вече съм изпушил цигарата и съм малко по-спокоен.  Влизам обратно, тя казва, че наистина вече е преяла, но ако искам, бихме могли да си разделим един малък десерт.  Аз казвам, че имам лек диабет и мога единствено да ям двойно преварен евкалиптов мед. Тя ме пита не става ли така много разреден.
 Вече съм убеден, че тази със сигурност прави зашеметяващ секс, защото иначе щяха да са я утрепали досега.

Последна редакция: сб, 11 ное 2017, 12:13 от Manekena

# 721
  • Мнения: 6 407
Ако позволите един виц по темата:
Вечеря в ресторант
    Тя казва, че изобщо не е гладна, може да вземе нещо малко, просто за компания. Да поръчам каквото и да е, няма значение, може и да погледне менюто все пак. Изчита подробно менюто, обръща го обратно, разглежда задната част ( там няма нищо), връща се в началото и прочита отново първите страници. Казва, че може би е по-добре сервитьорът да ѝ препоръча. Сервитьорът идва, тя пита дали имат нещо без месо. Обсъждат задълбочено всички постни ястия, към няколко от тях има и допълнителни въпроси. Казва, че всъщност ще вземе някаква риба. Обсъждат всички рибни ястия, за пъстървата и сьомгата навлизат в дълбочина. Казва, че по-скоро ѝ се яде една салата. Преглежда внимателно всички салати, спира се на последната, с домати, краставици, рукола и още 11 съставки. Пита дали могат да ѝ я направят без 11-те съставки и без руколата.
 Сервитьорът вдишва много дълбоко, издишва и казва, че имат и салата само домати и краставици, първата. Тя казва, че не е видяла, той ѝ я посочва в листа, тя казва о да, извинява се и поръчва цвекло с карфиол. Сервитьорът се навежда към мен и ми прошепва, че би я застрелял срещу скромна сума, след това влиза в кухнята, дава поръчката, пуска си молбата за напускане и излиза през задния вход.
Донасят ѝ салатата, тя моли да махнат цвеклото и половината карфиол, а ако може, на тяхно място да добавят 10 от 11-те съставки на предната салата. Аз казвам, че имам един разговор по телефона, излизам пред ресторанта, паля цигара, спирам такси и питам колко ще ми вземе да ме закара до нас.  Цената ми се струва разумна с оглед на алтернативата, но вече съм изпушил цигарата и съм малко по-спокоен.  Влизам обратно, тя казва, че наистина вече е преяла, но ако искам, бихме могли да си разделим един малък десерт.  Аз казвам, че имам лек диабет и мога единствено да ям двойно преварен евкалиптов мед. Тя ме пита не става ли така много разреден.
 Вече съм убеден, че тази със сигурност прави зашеметяващ секс, защото иначе щяха да са я утрепали досега. Казвам ѝ само първата част, за секса. Тя казва, че всички така ѝ казвали и се усмихва кокетно.
 ...

Joy
Обаче вица трябваше да свърши до тук. Женско мнение. Wink

# 722
  • Мнения: 3 706
Веднага се съобразявам с женското мнение.

# 723
  • Мнения: 6 407
Веднага се съобразявам с женското мнение.
Леле, ама ти наистина. И в тон с вица: сега пък е малко незавършен. Joy

# 724
  • Мнения: 3 706
Веднага се съобразявам с женското мнение.
Леле, ама ти наистина. И в тон с вица: сега пък е малко незавършен. Joy
Това е още едно доказателство, че жените не знаят какво искат. Шегувам се, разбира се.

# 725
  • Мнения: 1 121
Вица е просто много добър. Simple Smile
Жалко, че нямам толкова добра памет, че да го разказвам без да го чета, най-малко руколата ще забравя, а е важна Simple Smile

От мен нещо за добрия човек Simple Smile
Имах теч у дома, извиках добър водопроводчик. Оказа се наистина добър, но само по душà.

# 726
  • Мнения: 36 051
Нищо конкретно, просто все сериозно търсят тези жени...

това изобщо не е вярно
около мен има достатъчно жени, които искат отношения само за секс
най-често са омъжени или разведени, които нямат желание за сериозна връзка
на част от тях само им се иска, но не им стиска
друга част избират по-старателно и не се хвърлят в леглото на първия срещнат
има и една част, които не са особено придирчиви, но на тях вече им е излязло име
не си спомням около каква възраст търсеше своите бъдещи партньорки, но ако са между 30 и 40 - съвсем нормално е да търсят сериозна връзка, дом, деца
огледай се за дама над 40 г. и не започвай от първа среща с "красивите" дума от старата ти тема

# 727
  • Мнения: X
Явно бъркам нещо генерално, не търся на правилното място значи. Доколкото разбирам от поста ти, добре е да е омъжена, за да не търси сериозна връзка.

# 728
  • Мнения: 1 292
Дамата трябва да е нещо изключително за да се забъркам с омъжена. Не си струва драмата. Цялата игра на криеница и напрежението, че тя може да пострада заради мен е отвратително.

# 729
  • Мнения: X
Да, тука в БГ с тези собственически съждения - това е моята жена, моя мъж, това си е проблем. Попаднах на омъжена, която иска само секс, направо си е нимфоманка, само за това мисли.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 15 575
Ти гледай да не те бият някъде. tooth

# 731
  • Мнения: 6 407
Да, тука в БГ с тези собственически съждения - това е моята жена, моя мъж, това си е проблем. Попаднах на омъжена, която иска само секс, направо си е нимфоманка, само за това мисли.

И устройва ли те това? В смисъл имаш ли други критерии за жената освен този да иска секс?
А замислял ли си се докога ти самия ще искаш само секс?

# 732
  • Мнения: 14 147
Докато не му се обади простатата. После ще търси някоя, дето готви добре.

# 733
  • Мнения: X
Да, определено само секса не стига, имаме нужда и от разбиране, доверие. Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.

# 734
  • Мнения: 30 802
Е добре де, то в живота по принцип трябва да си ги осигуриш тия неща, какъв е проблемът? То пък големия кеф да сте двама и да нямате никакви материални успехи...

Общи условия

Активация на акаунт