Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 271
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 36 666
Всъщност, раздадоха 100 чаши - на страницата на Нескафе и Нескафе 3 в 1 имаше една и съща игра с отделни печеливши. 
Фабер си изкараха списъка, но не печеля, освен това няма нито един печеливш от Плевен - прекалено малко бяха магазините, участващи в промоцията...

# 1 186
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
Не знаех, че са различни игри иначе и аз съм с чашка оттам. Simple Smile

# 1 187
  • Мнения: 2 007
Не знаех, че са различни игри иначе и аз съм с чашка оттам. Simple Smile
Честито! Значи нямаш повод да недоволстваш Simple Smile

# 1 188
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
Не знаех, че са различни игри иначе и аз съм с чашка оттам. Simple Smile
Честито! Значи нямаш повод да недоволстваш Simple Smile

Аз просто така си дрънкам да минава време... Simple Smile

# 1 189
  • Мнения: 36 666
Ето нещо интересно - да се готвиш Wink - игра на Рафълс: https://www.rufflesbg.com/
Ще раздават компютърни игри - не ми трябват, защото нямам конзола. А и предпочитам сладките неща, пред чипс.

# 1 190
# 1 191
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Да се оплача CryStuck Out Tongue Winking Eye От играта на кауфланд с Феерито, която бях отписала... Освен картата, която съм пуснала, защото съм отговаряла на условията и служител на магазина ми я е дал, сега искат и касовата бележка за покупката. Никъде на рекламата в магазина не го пишеше, а и винаги, когато съм играла в игра с кутия( а и съм печелила големи награди), не са ми искали после И бележката. Та сега съм с казус спечелена машина срещу талон на информация и без да мога да я взема Angry Не мисля, че когато те зарибят да си купиш нещо в конкретен магазин и отговаряш на условията, трябва после да ровиш в нета за точните правила, че да знаеш да пазиш бележката един месец след томболата. Та така Simple Smile Мисля да създам работа на КЗП

# 1 192
  • Мнения: 2 581
Да се оплача CryStuck Out Tongue Winking Eye От играта на кауфланд с Феерито, която бях отписала... Освен картата, която съм пуснала, защото съм отговаряла на условията и служител на магазина ми я е дал, сега искат и касовата бележка за покупката. Никъде на рекламата в магазина не го пишеше, а и винаги, когато съм играла в игра с кутия( а и съм печелила големи награди), не са ми искали после И бележката. Та сега съм с казус спечелена машина срещу талон на информация и без да мога да я взема Angry Не мисля, че когато те зарибят да си купиш нещо в конкретен магазин и отговаряш на условията, трябва после да ровиш в нета за точните правила, че да знаеш да пазиш бележката един месец след томболата. Та така Simple Smile Мисля да създам работа на КЗП
По принцип за всеки талон който до сега съм пускала в кауфланд  ми казвали да си пазя касовия бон. Не че съм спечелила нещо , ама някои още си ги пазя.

# 1 193
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
От кауфланд последно спечелихме две раници на ная- дадоха ни ги с лична карта без никой да пита за касов бон- все пак същите служители ни бяха дали талончета точно, защото отговаряхме на условията Simple Smile
В случая  проблемът не ми го правят от Кауфланд, а организаторите. Дори управителят на магазина говори с тях, че съм изпълнила условията, щом са ми дали талонче.
Миналата година велодипед спечелих на същия принцип с талон- дадоха ми го с ЛК, снимаха ме с него и по живо, по здраво Smiley

# 1 194
  • Мнения: 983
Blush Спечелих кутия вафли Споко.

# 1 195
  • Мнения: 5 435
Blush Спечелих кутия вафли Споко.
Би ли споделила каква е играта?

# 1 196
# 1 197
  • Мнения: 5 435

Благодаря!  bouquet
Скоро нищо не съм печелила, а миналата година си спомням играта на Кит кат, колко десертчета се изядоха. Отделно печелих козметика, една етажерка.  Blush Тази година пълен карък.  Mr. Green

# 1 198
  • Мнения: 876
Да се оплача CryStuck Out Tongue Winking Eye От играта на кауфланд с Феерито, която бях отписала... Освен картата, която съм пуснала, защото съм отговаряла на условията и служител на магазина ми я е дал, сега искат и касовата бележка за покупката. Никъде на рекламата в магазина не го пишеше, а и винаги, когато съм играла в игра с кутия( а и съм печелила големи награди), не са ми искали после И бележката. Та сега съм с казус спечелена машина срещу талон на информация и без да мога да я взема Angry Не мисля, че когато те зарибят да си купиш нещо в конкретен магазин и отговаряш на условията, трябва после да ровиш в нета за точните правила, че да знаеш да пазиш бележката един месец след томболата. Та така Simple Smile Мисля да създам работа на КЗП
От кауфланд няма ли да могат да извадят копие ( ако сте писали номера й на талона)

# 1 199
  • Мнения: 2 581
В Кауфланд правят само ксерокопие. Искала съм дубликат на бележка и са ме пращали на информация за ксерокопие. Така че без да даде бележка май няма как да  получи копие.

Общи условия

Активация на акаунт