Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 292
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 1 650
http://www.loteria.pergale.lt/ Само за магазини Тмаркет.

# 691
  • Мнения: 2 139
Минах през Кауфланд. Купих си 4 шоколада и спечелих 3 ранички и един шоколад. Раниците ги нямаше налични, та ни записаха в списък. Изобщо  не ми трябват. Шоколади исках. В тестето май нямаше непечеливши карти. Моите шоколади бяха на различни бележки.

# 692
  • Мнения: 1 822
mysparx кодовете имат ли някаква логика към цифри, букви, въобще нещо. Записали са ми VISRFBL8E и не ще и не ще. Ако е използван вече изписва така че не е използван Sad

# 693
  • Монтана
  • Мнения: 530
И аз сега се връщам от Кауфланд, от 3 шоколада само един спечелен и две опитай пак. Пред мен имаше една жена със 4 и всичките бяха опитай пак, а преди това мъж със 7 и пак нищо. Така й не видях от толкова много хора някой да спечели раница 🤔 повечето даже бяха опитай пак.

# 694
  • София
  • Мнения: 930
И аз сега се върнах от Кауфланд.
От 4 карти спечелих 4 шоколада. А исках раница. След мене 1 мъж спечели шоколад и раница. После 1 баба спечели шоколад. Доката се мотах там, нямаше карта без печалба. Ама може да сме се събрали все късметлии.

# 695
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Някой знае ли с какво доставят наградите от mysparx, имам смс от speedy пък нищо не съм поръчвала с тях.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 099
Някой знае ли с какво доставят наградите от mysparx, имам смс от speedy пък нищо не съм поръчвала с тях.
Точно спиди. И ще трябва да попълваш протокол с ЕГН.  Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 7 302
Леле...браво за късмета при шпколадите-аз днес от 5закупени един подарък,другите 4карти бяха"опитай пак".Ако на някой му е в повече раничка...да ме има предвид  Hug

# 698
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Някой знае ли с какво доставят наградите от mysparx, имам смс от speedy пък нищо не съм поръчвала с тях.
Точно спиди. И ще трябва да попълваш протокол с ЕГН.  Rolling Eyes

Чак пък ЕГН...
Ще видим или са те или от La Roche (едни мостри), подател е някаква рекламна агенция и не мога да разбера кое е.

# 699
  • Мнения: 14 147
Купих два шоколада Своге. Едната карта - "опитай пак", с другата спечелих раничка. Тя, за разлика от тази на Ная, е по-малка, та детето ще я ползва, като ходи на урок по английски. Много е хубаво, като спечелиш нещо.

# 700
  • Мнения: X
Hull1, написал си грешно някой символ. В прилича на осем. Загледай се добре. И аз понякога бъркам буква с цифра. Не се вижда добре на сивите капачки.
А таз Милка така ме ядосва. Пак някой ми взе раничка под носа, защото ми звъннаха по телефона докато пишех кода. Не знам защо така съм се вманиачила за една раничка. Племенникът ми е още бебе и е малък за нея, aз пък съм дърта за нея, но много я искам. Явно някой я иска повече обаче. Дано печелившите да си оценят подаръците. Аз поне бих.

# 701
  • София
  • Мнения: 930
mysparx кодовете имат ли някаква логика към цифри, букви, въобще нещо. Записали са ми VISRFBL8E и не ще и не ще. Ако е използван вече изписва така че не е използван Sad


И аз тръгнах да регистрирам кодове в mysparx. На втория код ми "заби", пише "проверяваме кода" и стои. Чаках, чаках, после регистрирах пак същия код и ми написа, че вече е регистриран. И следващите 3-4 кода ми пишеше, че са регистрирани. И накрая ми изкара следния надпис: Заявката за качване е спряна.
Сега сигурно няма да ми прибави кодовете, а в същото време, ще ги брои за регистрирани.   Thinking

# 702
  • Мнения: 1 822
на мен ми дават просто написано. капачката си остава някъде. вече 2 неусешни кодчета Sad

# 703
  • Мнения: 805
Искам да ви питам относно играта на Кауфланд със скреч картите... Тъй като големите награди се теглят всяка седмица, регистрирани скреч карти само за конкретния период(седмица) ли важат или за целия период на играта.

# 704
  • Мнения: 2 007
Относно Спиди, след като един ден ги чаках цял ден и не дойдоха, започнах да си пренасочвам всички техни пратки /в смс-а има код - чрез него става много лесно/, за късмет има офис близо до нас.
За Пловдив, в Лекси, в Гранда днес имаше промоутърки на Калиакра, утре пак ще са там. Аз съм с 2 дъски за рязане.

Общи условия

Активация на акаунт