Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 564
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 22 036
Ами ние за това си ги публикуваме публично и нямаме такива драми.

# 2 191
  • Мнения: 18 014
Ами ние за това си ги публикуваме публично и нямаме такива драми.
Абсолютно, айде стига с тия фобии и истерии.  Големи параноички са някои. 

# 2 192
  • Мнения: 13 017
Момичета, не сме само ние в темата, за жалост:)
Та колкото по малко лични приказки по добре. А който го влече да рови, моля не ме вълнува. За хотела, казах че вече не се занимаваме пряко, така че не мога да кажа как ще са нещата там за напред.
Не мога да кача клипче за жалост. Отзиви за робота по натам. За сега е само красив и по-тих отколкото очаквах:)

Xiomi е, от Бг сайт. 580 лв.

# 2 193
  • Мнения: X
Пръстът е зле, в сряда операция. Ще трябва да пропусне 2 мача и 2 седмици тренировки, разбесня се по въпроса още при хирурга и умрях от срам. Туй то - драма. Де да приемаше толкова навътре и училището...

# 2 194
  • Мнения: 22 036
Ха ха, и моят е така с баскетбола Сбъдваща.  Дано му се оправи пръста.

# 2 195
  • Мнения: 4 841
Една изпратена снимка на ЛС никога не остава само там. Рано или късно се споделя. Wink
Тъпо, но факт, форумска практикаTired

Глупости на търкалета. Или пак нескопосан опит за провокация.

Доста потребителки са ми изпращали снимки - свои или на децата си, в процеса на някакъв диалог. Не само че не ги препращам, запаметявам и т.н., но дори изтривам съобщенията след прочитане - по принцип пазя профила си от посегателства, но човек никога не знае кога ще попадне на мушката на някой хакер; нямам морално право да съхранявам и използвам чужда информация, независимо, че човекът лично я е споделил с мен.
Не е редно да се поставят всички под един знаменател, и да се всява излишна паника с изказвания за "практика", които са КАТЕГОРИЧНО НЕВЕРНИ. 

Запазете си "практиките" за себе си, и без това се знае кой сваля и препраща. И не, не са "обичайните заподозрени". Други са.

# 2 196
  • Мнения: 6 869
Наистина разкошно време е навън. Който има възможност да порамчва домочадието и да излезе да посъбере малко вит.Д, докато има тази възможност. Синоптиците обещават да е такова поне до средата на другата седмица.

Болните дечица и родителки да оздравяват бързо.

До преди 2-3 години ММ отказваше да се раздели с дебелия юрган, правен от баба ми и донесен от мен като чеиз newsm47. Туч, не се вдига, но той обичал да го затиска през зимата. Аз си карах с олекотена завивка. Слава богу най-накрая успях да го убедя, че пухената топли също толкова, колкото и юргана. Е, за всеки случай си взе двойна, да не би да умре от студ hahaha. И после, жените били зиморничави Mr. Green.

# 2 197
  • Мнения: 39 553
Промяна в плана при мен с разходката. Ще изчакам дъщерята малко да понаучи за понеделник и тогава ще се изстреляме на зъболекар и разходка.
 

# 2 198
  • Мнения: 1 794
Сбъдваща,дано по-бързо се излекува детето!

Нищо не прочетох назад,че и ние имаме проблем.Върнах се щастлива от работа,петък следва дълъг уикенд с прекрасно време,но!
Голямата ни котка от 2 -3 дена има проблем с лявото око,сълзи,възпалено и тя непрекъснато примигва.Веднага я закарахме на ветеринар,който и сложи инжекция и капки.Бактериална инфекция каза и даде капки,които ние слагаме.Но днес окото изглежда още по зле,чакам скъпия да си идва с колата и веднага я караме.Много го обичам това коте,толкова е умна и мила.Направо ми се къса сърцето.

# 2 199
  • Мнения: 15 068
Много ми хареса времето. Купих си разни продукти и утре ще правя торта. Само се колебая между една чудна с вафлени кори, халва и шоколад и друга с тиквен крем.

# 2 200
  • Мнения: 22 476
Аз имах ядове с авиокомпанията, подпуши ми главата.
Те тези инвалидни колички като космически кораби дефицитни...да им се не знае.

Сбъдваща, леко да мине операцията и бързо да се възстановява. Неприятно е сигурно много за детето, не го съди толкова строго.

Трънче, дано мацата да се оправи и да не е сериозно.

Аз не знам какво да готвя за вечеря, нашите ще пристигнат към 21ч. и ми се иска нещо по-леко. Може да направя един огретен.

# 2 201
  • Мнения: 15 068
Или руло от тиквички. Любимо ми е това лято.

# 2 202
  • Мнения: 22 036
Джено, появи се с рецепта за супата (скръстени ръце).

# 2 203
  • Мнения: 39 553
Съни, първият вариант ми звучи по- вкусно.
Дано бързо се оправя котето, Трънче. И майка ми само хвали котките, че били много умни. Преди години не искаше да чуе за животни, а сега са голяма любов.
Сесил, ние бяхме на пълнени чушки със сирене, яйца, извара, гъби и филе.
Огретен и фритата също са вариант.

# 2 204
  • Мнения: 15 068
Мари, първият вариант наистина е по-вкусен, но ми се искаше да пробвам и нещо различно Че напоследък основно нещо с халва бъркан Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт