Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 468
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 309
Аз пак да попитам- какво правите с официални рокли и делови костюми, които са ви омръзнали.Нямам на кого да подаря такива неща, защото които носят, не биха приели, а които имат нужда няма къде да носят такива неща, от друг тип дрехи се нуждаят.



Аз писах снощи, не знам дали видя. Продавам в ОЛХ. Може и на символични пари, зависи от дрехата, ама поне ми се разкарват от гардероба и не ми е жал, че съм изхвърлила почти неносена дреха Simple Smile

Имам дилема аз. Ядат ми се палачинки, но не ми се правят. И други опции за закуска реално няма, защото хладилникът продължава да е празен... Освен бъркани яйца де, ама те пък не ми се ядат. Някой ден, поради мързел, ще умра от глад...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Светкавица, пусни ги в продавалника на символични цени.

# 32
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Добро утро Simple Smile
Пак се събудих в 7,30, но легнах рано и се чувствам наспана. Децата са на карате на обяд, а после ще си имаме гостенчета /българчета/. За октомври нямаме нищо планирано. Надявам се да е кротък и спокоен месец с повече слънце Simple Smile Ноември големият е рожденник и ще трябва да организираме някакво парти. Иска ескейп рум, но тук не са много популярни и трябва да поровя дали има нещо подходящо за деца. След това ще чакаме с нетърпение декември и Коледа, защото ще си ходим до България Simple Smile

# 33
  • Мнения: 22 036
На мен ми се правят палачинки, но не ми се ядат. Мисля, че имаме сделка Simple Smile.

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ги нося на сестра ми-имаме едни съседчета там, две сестрички, и двете са с моите  мерки-каквото искат, да носят, което не искат-в хм връщам срещу ваучер.
За октомври имам много планове, но простете, няма да споделя. Установила съм, че е по-добре човек да каже- Правих еди какво си, отколкото Ще правя, понеже във втория случай често плановете се провалят.

# 35
  • Мнения: 2 016
Ако от мързел се умираше,  аз щях да съм първата  Simple Smile
ДжеНа след мен сигурно  Mr. Green
Но ето  палачинки точно съм направила,  със сладко от смокини и чай с мента и липа.
Обичам октомври, харесва ми есента, но не през  септември, а октомврийската есен.
Конкретни планове нямам, но ние много често спонтанно забягваме нанякъде, мъжа ми винаги блика от примамливи  идеи,  сигурна съм, че ще  имаме време и повод да ги осъществим тази есен.
Янтра  Simple Smile Пловдив е тропическа територия в сравнение със София,  вие ако се оплачате от студ..... Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 6 710
Добро утро!

Добре си поспахме, много ми е студено, щерката пита кога ще пуснат парното Rolling Eyes

Гуш на Лаленцето, че забравих да пиша в предния пост.

Октомври планирам да работя, да подреждам къщата и да ми е уютно у дома.

Алечка, сподели с какво масло правиш маслената баня.Снощи да не остана по-назад се наклепах с жожоба.Имам торбички понякога и бръчки около очите, както и суха кожа с фини пори.Четох, че маслото от макадамия е подходящо за моята кожа и бръчките на околоочния контур.

И какво ще готвите, че нищо не мога да измъдря Rolling Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ще ви се да е топло в Пловдив, в момента термометъра на собствената ми тераса показва 10 градуса.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Между другото - търся ски яке размер 116. Използвано.

# 39
  • Мнения: 2 016
Домашно пилешко месо съм мариновала от снощи,  ще правя пилешки пръчици с корнфлейкс на фурна.
Картофено пюре в добавка и  някаква салата.
Това ще ни е обяда.  Peace

# 40
  • Мнения: X
Сега ги питах какво им се яде. "Може ли боб, ама от оня якия като на баба?". Ми може. Ще е за вечеря, обаче, сега потегля ме по мачове.

# 41
  • Мнения: 22 036
Как мариновате пилешко?

# 42
  • Мнения: 6 777
Добро утро и благодаря за темата на Лили  bouquet.

Обичам октомври. Чакат ме 5 рожденни дни, последвани от още 4 през ноември. И то са все семейни или на най-близки приятели. После идва Коледа и..... общо взето от средата на септември, та до края на годината настава едно party time  ura. Проблемът е, че трябва и да се работи smile3516. Не става само иху-аху. И пари си трябват Bank.

# 43
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Между другото - търся ски яке размер 116. Използвано.
Ще видя кой размер е на малкия и дали не е дадено.
После ще ти пиша.

# 44
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ей, никой думичка не издума за якия ми портрет, барабар и с Шантито, дет заради нея снимах снощи с ентусиазъм.

Тъпо ми почна октомври!

Общи условия

Активация на акаунт