Звездни компромати - 340 част

  • 118 272
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 290
Не съм се задълбочавала в подробности, но мисля че беше съден за съучастие с Бил Кросби за дрогиране и секс с тийнка в Плейбой Меншън.
това май не мина в съда, а и е нямало други такива известни случки през дългата му кариера. Не се намериха други момичета, които да се присъединят към иска както беше при Косби и сега с продуцента.

# 286
  • Мнения: 2 114
Не съм се задълбочавала в подробности, но мисля че беше съден за съучастие с Бил Кросби за дрогиране и секс с тийнка в Плейбой Меншън.
това май не мина в съда, а и е нямало други такива известни случки през дългата му кариера. Не се намериха други момичета, които да се присъединят към иска както беше при Косби и сега с продуцента.

Нито аз съм адвокат на Харви У. , нито ти на Хефнър. Simple Smile Какво се е случвало в Плейбой меншън през годините не съм била свидетел.
Те и Майкъл Джексън го очерниха, а после момчето си призна че е излъгало за пари май.
Майк Тайсън във възхода на кариерата си излежа присъда за изнасилване със силни съмнения за скалъпен процес.
Тези неща са много субективни.

# 287
  • Мнения: 4 821
ааа, чакай, може и някой мъж да писне.
Вече няколко актьора признаха, че са били подложени на сексуален тормоз, но не искат да назоват имената на насилниците. Сред тях са Роб Шнайдър, Джеймс Ван Дер Бийк и  Тери Крюс.
Не знам дали в тази тема сте запознати с актьора Кори Хайм, но историята на живота му е много тъжна. Той е тийн звезда от 80-те. Още на 11 години бива изнасилен от някакъв продуцент, а на 14 от някакъв актьор по време на снимането на общ филм (силно се спекулира, че е Чарли Шийн). След това се носят ужасяващи слухове как е станал нещо като секс играчка в ръцете на холивудските педофили и как са го разменяли по време на купони. Ужасяващо е просто. В последствие Кори Хайм се отдава на наркотици и кариерата му пропада. Почина на 38 години (мисля, че беше заради наркотичната му зависимост). Скоро ще излиза филм за живота му.
Просто Холивуд е зловещо и опасно място независимо дали си мъж, жена или дете. Неслучайно Дрю Баримор е започнала да се дрогира на 8. Кой знае на какво е била подложена.

Последна редакция: пт, 13 окт 2017, 00:55 от pandaannie

# 288
  • Мнения: 9 184
 Peace
Че винаги е имало търговия с плът в Холивуд , не е тайна за никого!
Аз обаче си задавам въпроса, каква е играта да го изгорят Уейнщайн, баш сега newsm78
За мен някой ламти за пари и почна цирка.

# 289
  • Мнения: 4 871
ааа, чакай, може и някой мъж да писне.
Вече няколко актьора признаха, че са били подложени на сексуален тормоз, но не искат да назоват имената на насилниците. Сред тях са Роб Шнайдър, Джеймс Ван Дер Бийк и  Тери Крюс.
Не знам дали в тази тема сте запознати с актьора Кори Хайм, но историята на живота му е много тъжна. Той е тийн звезда от 80-те. Още на 11 години бива изнасилен от някакъв продуцент, а на 14 от някакъв актьор по време на снимането на общ филм (силно се спекулира, че е Чарли Шийн). След това се носят ужасяващи слухове как е станал нещо като секс играчка в ръцете на холивудските педофили и как са го разменяли по време на купони. Ужасяващо е просто. В последствие Кори Хайм се отдава на наркотици и кариерата му пропада. Почина на 38 години (мисля, че беше заради наркотичната му зависимост). Скоро ще излиза филм за живота му.
Просто Холивуд е зловещо и опасно място независимо дали си мъж, жена или дете. Неслучайно Дрю Баримор е започнала да се дрогира на 8. Кой знае на какво е била подложена.
И Тери Крюс ли е бил жертва?! Леле. Никога не бих предположила.

А пък за Дрю Баримор едва ли е съзнавала на 8 какво са наркотиците  Laughing какво разбира едно дете

# 290
  • Мнения: 4 120
И Кейт Бекинсейл се включва, тя е била на 17 Cry

# 291
  • Мнения: 14 489
Аз чакам някоя френска актриса да се включи, хич не вярвам, че заради талант почват да се снимат в холивудски продукции...

# 292
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Florence Darel и Léa Seydoux го направиха.

# 293
  • Мнения: 4 120
Иначе от изявлението на Кейт Бекинсейл финалът е как нейн приятел, запознат с кофти опита и, предупреждава кандидат актриса, която все пак прави секс (доброволно) с Харви, но и му споделя, че е била предупредена, и въпросният познат получава обаждане да забрави оттук насетне да се снима във филми на Мирамакс.
А Мат Деймън изказа ли се по темата?

# 294
  • Мнения: 1 759
Ужас. Аз явно съм от наивните, които не са мислили, че абсолютно всичко е извратено в Холивуд.

# 295
  • Мнения: 676
Newly, защо са докладвали Бумър?

Chicci,
Скрит текст:
според това, което хванах е за публикуване на постове един след друг. Без значение, че между постовете е имало ден разлика.

Бритни е направила пак супер тяло. А на Джоли и трябва малко слънчев загар и изглежда много добре.

# 296
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Много тъжни подследни постове....  Confused

# 297
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужас. Аз явно съм от наивните, които не са мислили, че абсолютно всичко е извратено в Холивуд.


EE, разбира се че не всичко е извратено Flowers Hibiscus

# 298
  • Мнения: 6 301
Мелания с костюм на Ралф Лорън, малко и е дълъг панталонът
Скрит текст:

# 299
  • Мнения: 8 524
Мелания с костюм на Ралф Лорън, малко и е дълъг панталонът
Скрит текст:
Вече коментирахме ,не мога да повярвам,че това е марково сако,много зле ушито ,а панталона е направо смешен,за 2път Мелания се дъни с тоалет

Общи условия

Активация на акаунт