Звездни компромати - 340 част

  • 118 279
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Beyonce
пак

# 31
  • Мнения: X
И на мен Брус Уилис ми се видя много остарял, особено на фона на младата си жена ( с тъпа рокля).

# 32
  • Мнения: 3 576
Дженифър Гарднър си пуснала селфи без грим
Скрит текст:

Забелязвам интересна тенденция в ботокса - слагат им само на гневната бръчка, докато в горната част на челото не, уж с цел да изглеждат ествествени и да имат мимика.
Обаче това набръчкване на челото не ми излгежда никак нормално, още по-малко естествено.
И Рийз Уидърспуун ми направи такова впечатление докато я гледах в Big little lies

# 33
  • Мнения: 9 571
Дженифър Гарднър си пуснала селфи без грим
Скрит текст:

Забелязвам интересна тенденция в ботокса - слагат им само на гневната бръчка, докато в горната част на челото не, уж с цел да изглеждат ествествени и да имат мимика.
Обаче това набръчкване на челото не ми излгежда никак нормално, още по-малко естествено.
И Рийз Уидърспуун ми направи такова впечатление докато я гледах в Big little lies
И аз съм се чудила на този вид бръчки дали не са от ботокса. Между веждите никакви и отгоре започва нагъването. Grinning

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Много харесвам Брус, но наистина изглежда като дядо с щерка си и внучетата си на тези снимки. Може би защото косата му е набола и се вижда, че е бяла Sad
Дженифър Гарнър винаги ми е била грозновата, на тази снимка само ушаците и не се виждат, иначе си е същата, само дето е без грим Simple Smile

Ел Макферсън (53):

Скрит текст:










# 35
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Ел Макферсън Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 401
Благодаря за темата!
Колко е важна изправената стойка, значи (визирам Мелания Тръмп, Ел Макферсън и жената на младия Тръмп). Ако искаш и 100 пъти се "пълни" с филъри и си опъвай лицето, като застанеш за снимка и си като "дроб" - все тая. Лична гледна точка Hands V

Честно ви казвам, дядо ми е 43-ти набор и изглежда като Брус Уилис от последните снимки (или Брус Уилис изглежда като дядо ми) Grinning Ма, много остарял бе...

Зачудих се, къде ли ми е "сърдитата" бръчка... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 37
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ахах, тоЗ зад Найлона е просто връхтът  Laughing

Какъв е пък този?!?!
https://www.instagram.com/p/BZ6mPs3hYhp/?taken-by=nikoleta_lozanova
https://www.instagram.com/p/BZ6zwGshaaY/?hl=bg&taken-by=nikoleta_lozanova

Рекламира се някакъв магазин.
Собственици?
Манекени? Като нея  tooth

# 38
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Хю Джакман

# 39
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Остарял е Брус,но пък ми е мокър сън от амнайси години,та затова бих проектирала от сутрин до късна нощ с него.Като че малките Брусчета този път не са наследили брадичката му.

# 40
  • Мнения: 1 455
Забележете разликата и безмерно дългите крака на Николета:

Модел:
Скрит текст:

Скрит текст:

Николета:
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 3 819


Ел Макферсън (53):

Скрит текст:











Оххх, как ме издразни тази с това убийствено тяло  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 526
Благодаря за темата!  bouquet

Брус Уилис, жена му и двете им дъщери във фотосесия за ноемврийския ELLE Decor

Скрит текст:



























Доста е остарял Брус,сега се наслаждава на младата си жена и двете си малки деца

# 43
  • Мнения: 46 518
Обаче и Ел търси нещо долу като наша Ваня Joy

Хю Джакман изглежда много добре, дано здравословните проблеми са зад гърба му!

На Брус Уилис никога не съм разбирала какво му харесват, и като млад, не сега...

Лили Иванова на снимката като булка ми прилича на Мими Иванова Simple Smile

Мелания не ми хареса. Неподходяща блуза.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт