Звездни компромати - 340 част

  • 119 135
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
На Радева някой трябва да и промени прическата. Една дълга черта и бретон ще и омекотят чертите.
За физиката не може да направи кой знае какво, но поне да не се "пъчи" толкова.

# 331
  • Варна
  • Мнения: 2 268
С бялата блуза е добре, но хич не ми седи изискано с това шарено сако. Принципно съм много за флоралните мотиви, но това точно ми напомня на смотаните комплекти за пълни жени.
И тази коса....сто пъти ще е по-добре ако я прибере назад. Явно не се харесва така, само веднъж съм я виждала с прическа.

# 332
  • Мнения: 3 677
Малко снимки от президентството

Скрит текст:




Скрит текст:
Офффф  ooooh!
На слизане от самолета е супер, но после каква е тази червена блуза под флоралното сако, кройката му също не е за нея. Изглежда като лелка.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Скоро във ФБ ми попадна рекламен пост на Макс Мара със снимка на Радева и полската президентша,където нашата беше с много красива рокля в черно на цитираната фирма.
Голям скок направи Деси,трябва да и го признаем.От костюмчето с ципа,късата пола и блестящия 200% ликра чорапогащник до сега има голяма разлика.Вече и във ФБ е по-обрана. hahaha

# 334
  • Мнения: 2 114
Няма някой да изглежда по-зле с флорални мотиви от Екатерина Захариева и инфантилните и рокли, които и стоят безумно.

# 335
  • Мнения: 6 417
На Деси Радева една по-къса прическа над раменете направо ще й заспи.

# 336
  • София
  • Мнения: 6 376
Според мен по-къса прическа ще я състари и визуално ще и разшори още повече тялото.
С шареното сако е ужасна, но на слизане от самолета я одобрявам.

# 337
  • Мнения: 3 677
   
Няма някой да изглежда по-зле с флорални мотиви от Екатерина Захариева и инфантилните и рокли, които и стоят безумно.

казваш го защото не си ме виждала мен във флорално  Mr. Green
Бумър за всичко ще се окаже права, особено за караваните. Peace
 
Само да поплача,че На мен  ми се наложи, временно, и по неволя, да си сменя телефона с друга марка, и  планирам да се самовзривя по-късно тази вечер.  Peace истинксо мъчение и изпитание за и без това неуравновесеният ми характер.  Crazy
 каравани.... ooooh!

# 338
  • Мнения: 2 114
   
Няма някой да изглежда по-зле с флорални мотиви от Екатерина Захариева и инфантилните и рокли, които и стоят безумно.

казваш го защото не си ме виждала мен във флорално  Mr. Green
Бумър за всичко ще се окаже права, особено за караваните. Peace
 
Само да поплача,че На мен  ми се наложи, временно, и по неволя, да си сменя телефона с друга марка, и  планирам да се самовзривя по-късно тази вечер.  Peace истинксо мъчение и изпитание за и без това неуравновесеният ми характер.  Crazy
 каравани.... ooooh!


Какви са тези каравани?
Mrs.Swift-Kloss ли е Бумър? Много интересни неща има в темите, но в повече ми дойдоха постовете за Тейлър Суифт и Карли Клос и се отказах да чета.

# 339
  • IT
  • Мнения: 3 704
Мярнах май и Гала с някакво цветно сако днес и огромен пръстен като роза.
Трябваше да проверявам Гугъл за Екатерина Захариева .
Мерки, оплачи се, иначе каква меркантилница ще си Heart Exl

# 340
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Джулиана Гани "преди" :
Скрит текст:






[http://i1.dir-i.net/CMS/2017/10/13/u/5e_u41d04.jpg[/img]

# 341
  • Мнения: 6 008
Добре, де.... и кой нормален мъж би застанал до такова чудо? Че и да финансира за десетки операции.

# 342
  • IT
  • Мнения: 3 704
На първата снимка ми напомня някак на Райна, от там на Баба Яга.
С не толкова ужасен грим и прическа би изглеждала доста сносно, сега изглежда ужасно нелепо

# 343
  • Мнения: 2 075
Трудно ми е да преценя кое е по-ужасно в нея.. то веждите ли, то сенките до веждите ли, то зърната ли... но определено без сегашните джуки е много по-добре Confused

# 344
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
кошмар е била и е Джулиана Scream


Суифт -Крос е Бумър да.

Общи условия

Активация на акаунт