Звездни компромати - 340 част

  • 119 124
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Помислих жената на Брус Уилис, че е една от дъщерите му.


И аз.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Добре си е Брус!Аз си го харесвам! Grinning

# 62
  • Мнения: 834
Благодаря за новата тема  Peace Запис с Ева Л.

# 63
  • Мнения: 17 546
Барбара Палвин за ‘Elle Hungary’, за момент я помислих за Кара Делевин
Скрит текст:

Ирина Шейк за ‘Vogue Mexico’
Скрит текст:

# 64
  • София
  • Мнения: 6 062
Марго Роби със съпруга си -

Скрит текст:



# 65
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Много хубави Барбара и Ирина.

# 66
  • Мнения: X
Да,нали и Деси Цонева в нейния фейс се изказа по въпроса
Горкото дете с такава майка

Не съм запозната какво е казала Деси Цонева по темата, но последният й годеник /вече бивш/ е бил бивше гадже на леля й навремето. Да не вземе да се окаже той въпросният фатален господин, заради когото се е върнала в Бг?

# 67
  • Мнения: 39 484
Хубава Ева!

# 68
# 69
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Днес гледах изстрелването на Фалкон и се присетих за нея. Заедно ли са все още с Мъск?

# 70
  • Мнения: 3 677
Днес гледах изстрелването на Фалкон и се присетих за нея. Заедно ли са все още с Мъск?

 Joy  Joy  Нали уж я беше зарязал, че някои неща от поведението и не му харесали.  Naughty

# 71
# 72
  • Мнения: 8 535
Да,нали и Деси Цонева в нейния фейс се изказа по въпроса
Горкото дете с такава майка

Не съм запозната какво е казала Деси Цонева по темата, но последният й годеник /вече бивш/ е бил бивше гадже на леля й навремето. Да не вземе да се окаже той въпросният фатален господин, заради когото се е върнала в Бг?
Не ,то нещата са станали тези няколко месеца.Срещат с случайно ,но този на лелята пропуснал да и спомене,че няма намерение да изостави семейството си,след което лелята решава да си посегне

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Стана ми жал за Теодора Цонева, много объркана душа.
И защо се е наложило да живее от толкова мъничка без майка си? Анахид има второ семейство и не я взима със себе си ли?

# 74
  • София
  • Мнения: 3 078
Илиана Раева и дъщерите й - много са хубави, само дето едната щерка с доста разголено деколте за повода ми се струва, а той е френски бал в подкрепа на НО девойки.
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22281641_168280893 … 3&oe=5A87DF52

За Шакира и Пике - така и не успях да ги възприема като двойка. От няколко изказвания или интервюта съм останала с впечатлението, че Пике е супер инфантилен и не ми е изглеждал с искрени чувства към Шакира, по-скоро си е чесал егото с нея.

Общи условия

Активация на акаунт