Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 183 547
  • 781
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 635
Да,точно те са.Блокирах за  фамилиите им.

# 46
  • Мнения: 372
Асен Блатечки снощи в Стара Загора, в ресторант Уникато, беше сам на масата. Още не му бяха сервирали, цъкаше си на телефона. Може и в хотела им да е отседнал. Добре изглеждаше, готин мъж.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 909
Златка Димитрова - черната Златка, в Кауфланд. Все така красива, с грим и без грим

# 48
  • Мнения: 31 193
Златка Димитрова - черната Златка, в Кауфланд. Все така красива, с грим и без грим
Красива Златка? За мен е откровено грозна. Прилича на траверс.

# 49
  • Мнения: 13 082
И аз това идвах да кажа. Много пъти съм я виждала и ни един от тях не ми се е сторила красива. А държанието и е повече от махленско.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 409
Черната Златка си е простачка от всякъде, ставала съм свидетел на нейни изцепки.
Русата Златка ми харесва визуално, но не съм я виждала на живо.

# 51
  • Мнения: 7 573
Черната Златка ми е всичко друго,но не и хубава жена... Русата пери ми харесваше повече сега ми е като всяка втора.

# 52
  • Мнения: 1 006
Орлин Павлов, хапваше си едно бурканче с течен шоколад в манастирски ливади Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 4 251
Никол Станкулова с Теодор Минев на летището, излетяха за Дубай.
Той ми хареса повече. Може би, защото не се виждаше какво четиво си е приготвил за полета.Grinning

# 54
  • Мнения: 31
Таня Боева в Стара Загора. Два пъти за седмица... а май не е от тук. Изглежда добре и се държи учтиво.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 409
Никол Станкулова с Теодор Минев на летището, излетяха за Дубай.
Той ми хареса повече. Може би, защото не се виждаше какво четиво си е приготвил за полета.Grinning

Проверих сега в гугъл кой е този ерген. Grinning
Сутринта актрисата, която играе Йовка от "Столичани в повече", готина е, беше си вързала косата на две опашки.

# 56
  • Мнения: 3 789
Орлин Павлов, хапваше си едно бурканче с течен шоколад в манастирски ливади Simple Smile

Подсети ме, че го видях миналата седмица в Естерхази, под Ректората на СУ, пиеше кафе, май беше сам и отпред беше паркирана ужасно скъпа кола, ама не знам дали беше негова.

# 57
  • Мнения: 31 193
Не е негова. Той скромно го раздава и затова е страшно обичан, освен че е красив.

# 58
  • Мнения: 5 682
Редовно засичам Цанко Цветанов /футболист от близкото минало/. Още при първото засичане се канех да го поздравя с нещо от рода "Здрасти, как си!", но тъй като не се сетих от къде се познаваме си затраях. После загрях, че всъщност не се познаваме, т.е. той със сигурност не знае аз коя съм Grinning

# 59
  • Мнения: 24 343
Илка Зафирова днес видях на Стамболийски

Общи условия

Активация на акаунт