Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 183 656
  • 781
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 051
Вчера на бул. "Сливница" беше закъсал ТИР с чужда регистрация. Човекът си беше пуснал аварийните, беше сложил триъгълник и докато чака помощ, водеше лежерен разговор с Джино Бианкалана. Джино беше спрял лъскавия си, сребрист Мерцедес пред камиона. Ако не бяха патериците, вероятно нямаше да го забележа.
Скрит текст:
Доста е мургав. В първата секунда помислих, че е някой от "боята", както се казва в един лаф.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 762
Джино си е от " боята".

# 722
  • Мнения: 2 199
Е, не е като на 20, ама чак за изхвърляне не е!  Като взехте да я оплаквате новата му, га че ли с Квазимодо излиза.
Иначе съм съгласна, че на мъжете разцвета им е след 35-40!
А моят разцъфна когато срещна мен Joy.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 670
Вчера Жоро Любенов и Ева Тепавичарова в заведение до народния театър - бяха в различни компании. Ева изглеждаше много добре, преди ми е изглеждала груба и едра, но на живо е много хубава. Жоро изглежда по-добре в телевизора...

# 724
  • София
  • Мнения: 4 051
Днес имах удоволствието да се запозная с  chef шеф Манчев. Супер сладур, сърдечен, любезен и най-важното - носи на майтап.

# 725
  • Мнения: 9 460
Днес имах удоволствието да се запозная с  chef шеф Манчев. Супер сладур, сърдечен, любезен и най-важното - носи на майтап.

Харесвам този човек.Позитивен и симпатичен ми е. Как се запознахте?

# 726
  • София
  • Мнения: 4 051
Днес имах удоволствието да се запозная с  chef шеф Манчев. Супер сладур, сърдечен, любезен и най-важното - носи на майтап.

Харесвам този човек.Позитивен и симпатичен ми е. Как се запознахте?
Съвсем случайно. Дойде на работното ми място, получи услугата за която е дошъл и си тръгна. След себе си остави, приятно чувство у целия колектив.

# 727
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
Манчев и аз много го харесвам. Комшия из квартала, сладур е отвсякъде...
Скрит текст:
Повече не смея да пиша, за да не нахраня жълтурите

# 728
  • До морето
  • Мнения: 7 127
Шеф Манчев го видяхме веднъж в Приморско. Синът ми, който тогава беше на 3 и половина, като го видя и хукна към него с викове "Шеф Манчееееев, шеф Манчееееееев!". Човекът се обърна и като го видя- просто отвори ръце и го гушна. Все едно са стари другари 😀После и снимка им направих. Много топло се държа.

# 729
  • Мнения: 1 265
Вчера на бул. "Сливница" беше закъсал ТИР с чужда регистрация. Човекът си беше пуснал аварийните, беше сложил триъгълник и докато чака помощ, водеше лежерен разговор с Джино Бианкалана. Джино беше спрял лъскавия си, сребрист Мерцедес пред камиона. Ако не бяха патериците, вероятно нямаше да го забележа.
Скрит текст:
Доста е мургав. В първата секунда помислих, че е някой от "боята", както се казва в един лаф.

И аз го видях и вчера и онзи ден в едно заведение на “ Сливница”. И двата пъти беше с Михаела от “ София ден и нощ”!Доста близки ми се видяха... И не знам за какво си говореха, но много се смееха Simple Smile Иначе Михаела я виждам често в същото заведение, понякога е с Дани или Джулия от същия сериал. Дани пък почти през ден влиза във фитнеса до същото заведение.

# 730
  • Мнения: 6 417
Алекс Алексиев и Албена Павлова в City Mark Art Center на театрална постановка, но не заедно. Камерата не го обича. На живо е доста по-харизматичен.

# 731
  • Мнения: 1 217
Атанас Месечков. Караше на заден и за малко да ме блъсне с колата.
Много червендалест и поостарял. Говореше по телефона и не ме видя.

# 732
  • Мнения: 814
Нора Недкова преди няколко седмици в Студ.град,говореше си с едно момче,което раздава флаери.Готина ми се стори като човек,но е попреминала границите с тунинга. Crazy

# 733
  • София
  • Мнения: 12 516
Вчера видях актрисата, която играе д-р Романова в "Откраднат живот" (Милена Живкова-Гераскова). Много ми хареса на живо. Пак вчера в един мол Люси Дяковска си правеше маникюр, заедно с кучето си. То милото беше легнало на един стол до нея.

# 734
  • Мнения: X
Владо Береану до Съдебната, с обувки тип ала Дони.

Общи условия

Активация на акаунт