Къде в Пловдив??? - 74

  • 83 854
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 121
Много добре изглежда ризката, няма проблеми когато се пере или глади нали? Аз имам една блузка, на която един надпис започна да пада, а е много интересен модел и ми се иска да я спася по някакъв начин. Помните ли как се казва ателието?

# 151
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
https://www.facebook.com/TheStydio/

Момичетата от снимките са дизайнерките там. Ася и Вили.

# 152
  • Мнения: X
ТуиГ, проверих няма плюш за момче, а само за момичета в търсения от теб размер. Съжалявам,  че не можах да помогна.

# 153
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Flowers Hibiscus Благодаря ти за съдействието.

# 154
  • Мнения: 3 459
Трябва да заведа детето на офталмолог, на 6.6г е.

Преди две години съм я водила при Лесинска на профилактичен, сега ми препоръчаха Томова и Минева.

Някой да има отзиви за Томова от Луксор?  Rolling Eyes

# 155
  • Мнения: 55 170
Майка ми е много доволна от Томова.

# 156
  • Мнения: 965
Бяхме в Луксор. После отидохме и при Минева. И от двете места съм с фобри впечатления, но ние бяхме за определяне диоптър за очила, не знам при вас какъв е проблема. Аз търсех спокойно и дъъъълго да питат хлапето "а сега как е, пак ще проверим, помосли си....", защото за мен самата е трудно да реша набързо в кабинета с кой диоптър виждам по-добре. При Минева беше прегледът мина една идея по-спокойно.

# 157
  • Мнения: 3 459
За профилактичен преглед и адекватно лечение на конюктивит, защото това се повтаря вече 2 пъти. И от личната получвам всеки път една и съща очевадно грешна схема.

# 158
  • Мнения: X
Много добре изглежда ризката, няма проблеми когато се пере или глади нали? Аз имам една блузка, на която един надпис започна да пада, а е много интересен модел и ми се иска да я спася по някакъв начин. Помните ли как се казва ателието?
И мен ме интересува, дали боите се запазват и  след пране, както и приблизителна цена на услугата/ предполагам, че е  различно, но все пак да преценя дали си струва да спасявам или да купувам ново/.

# 159
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ризата е давана за рисуване миналата година по Коледа. Още се ползва.

# 160
  • Мнения: 2 782
Къде могат да ми отрежат стандартна по размер сим карта в размер нано? newsm78

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 3 756
Къде могат да ми отрежат стандартна по размер сим карта в размер нано? newsm78
Мисля, че вече не ги режат, а заменят с нови в три размера един в друг и ползваш този, който ти е необходим. Всички мобилни оператори извършват тази услуга, но с различни условия. Миналата година Мтел взимаха 19 лв за смяна ако телефона не е закупен от тях. Теленор обслужваха безплатно. За Виваком не си спомням. Най- добре отиди в офис на оператор с когото ти е договора...

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 14 150
На "Руски" режат.

# 163
  • Мнения: X
На колежка при рязането се счупи СИМ картата, та накрая пак при оператора си отиде. Но при нея имаше усложняващи обстоятелства, че не беше на нейно име картата.

# 164
  • Мнения: 5 616
Къде,освен в Солис мога да погледна за вътрешни вертикални щори? Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт