Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~111~

  • 124 485
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Дубай
  • Мнения: 3 806
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Линде  Hug Коте  Hug
Честит празник на Ирка!Жива и здрава каквото си пожелаеш това да става!
Несли много готина,свежа в Залцбург.Кадир бързо да се оправя.
А Каан и Арвенче ме разтопиха-мойта слабост  Heart Eyes
Каан между другото много го искам с Берен Саат.Според мен комбинацията ще бъде взривоопасна Peace


............

# 646
  • Мнения: 9 561
Привет дружки Heart
Ирко, да си жива и здрава HeartFlowers Hibiscus
Много късмет и любов и разбира се чудесни сериали , които да си коментираме .
Хубав колаж на Берен и Каан .Тя Берен с всеки си отива , но аз я искам с Кадир .Е , той не е с нейния звезден статут , но е талантлив , много привлекателен и са добри приятели от Кьосема . А Каан с нетърпение го очаквам наесен и не само на него , но и на всички наши любимци желая успех , че както започнаха наред да зануляват всички.....Disappointed Relieved

# 647
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Ивве Hug Фили Hug
Оххоооо Каан и Берен Саат Heart Eyes чок интересант комбинация. А и визията им някак  си подхожда. Определено ще бъдат страхотен тандем, ако ги съберат в проект. Макар че като се замисля, тя Берен и с Кадир много би си подхождала, но с Каан повече поне според мен.

# 648
  • София
  • Мнения: 13 727
Привет  wavey wavey wavey

Честит празник мили съфорумки  Hug
Днес е Гергьовден  Heart Eyes  Бъдете живи, здрави и много щастливи  bouquet



Линде  Hug Heart Eyes утре е Гергьовден  Peace.
Днес празнуват Ирена, Ирина /означава - мир/ и също празнуват Мирослав, Мирослава и производни  bouquet bouquet bouquet
Честит имен ден на Ирка  bouquet bouquet да е здрава и много щастлива  newsm51 newsm51
Коте, вярно бе, утре е Гергьовден  ooooh!
Ама аз понеже от днес съм запразнила и за мене вече е Гергьовден. На трапеза съм на агнешко  smile3534
Нищо, приемете поздравите авансово, че утре не се знае къде ще съм  Heart Eyes
Ирка на теб честит празник. Носи си със здраве това хубаво име още дъъъълги години  newsm51
Иве,  Фили   Hug Hug

# 649
  • София
  • Мнения: 13 727
Ново от Неслихан  Heart Eyes

# 650
  • София
  • Мнения: 13 727
Добър ден момичета  Hug
Честит Гергьовдин  bouquet
И нещо много красиво за празника  love001

# 651
  • Мнения: 22 261
Здравейте, дружки  Hug Hug Hug

Честито на патерица на всички именници!
Специални поздрави на Ирчето, която все още ни търпи и се грижи за дворчето ни  newsm51

Новичко от Несли  Heart Eyes


Ранини е писала няколко реда за нея, но нищо интересно и което да не знаем. За сериала, за характера на героинята, филан фалан...  Peace

И патрона  Whistling Mr. Green


Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 652
  • Мнения: 9 561
Здравейте, дружки  Hug Hug Hug

Честито на патерица на всички именници!
Специални поздрави на Ирчето, която все още ни търпи и се грижи за дворчето ни  newsm51

Новичко от Несли  Heart Eyes


Ранини е писала няколко реда за нея, но нищо интересно и което да не знаем. За сериала, за характера на героинята, филан фалан...  Peace

И патрона  Whistling Mr. Green


Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/  #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Здравейте дружки Heart
Еви , присъединявам се към теб , възмутително .Да се снимат до дрогирано животно , което прилича на умряло .Пфу , абсолютен гаф , който въобще не прилича на хора , които толкова внимават за репутацията си (е , през последните години , преди доста са си поживели ). Ако са искали снимка с диво животно има бебета -тигърчета , лъвчета и т.н. , с които се снимат хората .Ама зор Фефа да се прави на интересна в инста ( защото другите са по кориците на списанията , ама те работят ).Първа издънка -обърка Дезмънд Туто с Мандела .Хайде Туто макар и известен може да се обърка , но Мандела да сгрешиш...После тази снимка, която ми напомни на снимка на струпани хора около закланото прасе на Коледа .
Гледах Дъно , няма ли още серии , много съм нетърпелива , умирам си за такива филми , дето всичко и всички не са това , което изглеждат .С нетърпение очаквам сближаването на Билге и Сехир , той като се влюби в нея , освен ,че ще се излекува се надявам и да се обръсне и подстриже .Гледам започна като изхвърли алкохола , отдъхна си като разбра ,че тя не е замесена в тези заговори и интриги .
Лека вечер !

# 653
  • Мнения: 30 820


Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ScreamScreamScream

# 654
  • Мнения: 22 261
Здравейте, мацки  Hug Hug Hug Честита нова работна седмица  Mr. Green bouquet

Честит рожден ден на Каан  nbirthday Очаквам го на екран, много, много харизматичен мъж  Heart Eyes


и преди година, на същия ден  Heart Eyes


# 655
  • София
  • Мнения: 13 727
Привет и от мен момичета  Hug
Еви  Heart Eyes Hug
Честит рожден ден на Каан  newsm59 party023
Пожелавам му здраве и успешни бъдещи проекти

Последна редакция: вт, 08 май 2018, 19:21 от БлагаВест

# 656
  • Дубай
  • Мнения: 3 806
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Честит празник на моя любимец Каан-Жив и здрав,късмет във всяко начинание.Чакам си го на есен с нов проект



Цитат
Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/
Като защитник на животните твърдо и аз съм възмутена!Нищо лично към семейство Йозчивит,но това не е изобщо хуманно към  гепарда .Това е Hands V

Забравих да ви пусна Арвенче как честити на батко Каан  Heart Exl нямам какво да кажа освен,че няма по-искрена и чиста любов от тази на децата
https://vk.com/kaan_urgancioglu?w=wall-105023548_154464




Последна редакция: вт, 08 май 2018, 19:51 от Ивве

# 657
  • София
  • Мнения: 13 727
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Честит празник на моя любимец Каан-Жив и здрав,късмет във всяко начинание.Чакам си го на есен с нов проект



Цитат
Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/
Като защитник на животните твърдо и аз съм възмутена!Нищо лично към семейство Йозчивит,но това не е изобщо хуманно към  гепарда .Това е Hands V

Забравих да ви пусна Арвенче как честити на батко Каан  Heart Exl нямам какво да кажа освен,че няма по-искрена и чиста любов от тази на децата
https://vk.com/kaan_urgancioglu?w=wall-105023548_154464





Иве радвам се, че се отбиваш  Hug Heart Eyes
Ох това сладко локумче, как само поздравява  love001
А относно поредното позиране на Фефа и то с упоено животно, просто думи нямам  newsm11

# 658
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте Hug
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Честит празник на моя любимец Каан-Жив и здрав,късмет във всяко начинание.Чакам си го на есен с нов проект



Цитат
Искам да изкажа крайното си възмущение от Най-великото чифте, които за да си начешат крастата и да се снимат с леопардче за спомен, преди това животинчето е било приспано /упоено/
Като защитник на животните твърдо и аз съм възмутена!Нищо лично към семейство Йозчивит,но това не е изобщо хуманно към  гепарда .Това е Hands V

Забравих да ви пусна Арвенче как честити на батко Каан  Heart Exl нямам какво да кажа освен,че няма по-искрена и чиста любов от тази на децата
https://vk.com/kaan_urgancioglu?w=wall-105023548_154464
Честит рожден ден на Каан. Да е жив и здрав и да го гледаме във все по-успешни роли. Ахх тази малка сладурка, как хубаво честити празника на Каан аби Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 4 642


          Здравейте, дами!

          Двоумях се, дали да нахлуя в темата, за да честитя рождения ден на Каан, но  клипчето с това малко разкошниче разсея колебанието ми. Прекрасно детенце! На каква възраст е, че така пее и говори!?

          И да, нека е честит Каан. Жив и здрав да е и с много бъдещи успехи. Той ги заслужава. Тази трудна роля я направи по най-добрия начин!

         Следя темата, но не мога да се сетя за снимката с леопардчето. Има ли начен да я видя? Може би на лични? Много харесвам Бурак като актьор, и като външност. Още от Малки тайни. Но е много рекламен тип. И със съпругата си са добър дует в това отношение.

         А Несли с Кадир имат 2-годишнина точно след 2 месеца!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт