Новата Година се задава - две чертички ще раздава! - Бебеправене Тема 333

  • 40 996
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Кари,Монтал май сме в някакво странно положение и трите Grinning Въпрос на дни е да се разбере ,но е някак изнервящо това чакане.Дано пък да е за хубаво Hug
Днес още нямам зацапване а съм преди цикъл с по няколко дни зацапванки ама за мен е нормално .Не знам Кари но това с начало на цикъл ми прилича на имплантация щом още нямаш Ц утре врътни един пиклив Hug и да е плюс еййй:blush:

# 646
  • Мнения: 10
Montal, и моят Ц е след 3 дни. Аз си имам ПМС гърдите, апетит, настроението. Различно е това че ме боляха продължително яйчниците и зърната на гърдите никога не са ми били така чуствителни особено на лявата Flushed Зная че е нормално да има различни ПМС .... но пък надеждата умира последна Blush

# 647
  • Мнения: 577
Скорпи, дано да има с какво да се похвалим Kissing Heart И аз имам зацапване 2 дни преди М. Ама последния път ме изненада без такова. Та вече и това не ми е ориентир. Друг път като спрат да ме болят гърдите и знам, че ми идва, а сега като не ме болят и по тях не мога да съдя. Абе, луда работа. Да, чакането направо е убийствено. Колкото и да не го мисля, наближи ли М все това ми е в главата и по хиляда пъти тичам до тоалетната да проверявам.
Теодео, сега като спомена и при мен яйчникът остана много болезнен след О, ама някак си не ми е никаква надежда това. По-скоро ме навежда на мисли за киста. Стискам ти палци, дано да се похвалиш с + тестче скоро.

# 648
  • Мнения: 1 980
Е, днес пикнах два... нищо :/

# 649
  • Мнения: 577
Е, днес пикнах два... нищо :/

Кари, изчакай още малко. Може пък О да е била по-късно.Hug

Добре че имам само един дигитален вкъщи, че иначе и аз щях да напишкам някой тест. Ама този си го пазя - като лудите - да го направя, когато видя положителен от обикновените Joy Не ми се смейте много! Animal See No Evil

# 650
  • Мнения: 1 980
Според денис О е била на 2ри януари след положителен тест за О на 30-31-1...  Приемам го за нормално откачане и промяна в ц от преди, но туй чудо в четвъртък какво беше значииии ?

# 651
  • Мнения: 121
Момичета, размахайте ги вече тези положителни тестове! 😊 Ама с категорични две чертички!!!

Днес тестът ми за Ову е положителен, чувствам се вече добре след ЦС.. май е време да действаме 😍

# 652
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Кари ами и аз имах такова чудо на 23 ти ден ни в клин ни в ръкав.Може второ ову ли не знам
Монтал много е гадно наистина да чакаш дните са като месеци 😆 Чувствам се като психарка на моменти.ММ ми каза че съм се вманиачила и май ще е прав.
Няма да го мисля толкова това ми е за обица да не се тествам преди закъснение. Ще разберем съвсем скоро момичета пък дано е хубава новинката Heart Eyes
Колетче хайде да хванете Ято Hug

# 653
  • Мнения: 647
Ей момичета, изчакайте още някой ден. Знам,че да видите 2 черти е мечта за всяка от нас тук. Но и 10 да препишкате за един ден ако първия е - и 10- я ще е . Имайте малко търпение поне още 1-2 дена успех на всички и Ви стискам палци 🤗
П.с. Не го казвам с лошо.

# 654
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета Blush
Чета си ви редовно, но не пиша просто, защото нямам какво ново да кажа. Всички постове с надежди и препишкани тестове с отрицателен резултата..някои дори преди закъснение ме накараха да напиша и своето мнение по въпроса... Всички толкова много сме се наканили в идеята и в желанието нещата да се получат, че притискаме и изтощава напълно тялото си, мозъка си с постоянни питания бременна ли съм? Получило ли се е този месец? Постоянни молби към всички светии и подобни... Просто си мисля..не е ли по-добре човек да се успокой, да се наслаждава на сегашния момент. Не ме разбирайте погрешно и самата аз съм отлачила тотално и само за това мисля, но просто се старая да се поспря, защото така освен депресия не виждам какво ще си донеса...
Еми изказах си мнението..помрънкай си за положението

# 655
  • София
  • Мнения: 6 010
Херка, аз съм съгласна с теб, но като цяло ми е ясно, че психиката  енещо, което трудно се възпитава. Лично аз се опитвам да не се стресирам с ранно тестване поне, но пък и дригото го разбирам.

# 656
  • Мнения: 1 131
И аз съм съгласна с теб, Хера , просто е много трудно човек да се абстрахира. Сякаш толкова много неща ти напомнят за това. Госпожа Лаленце, наистина е до психика. Аз например обичам процеса на подготовка - да се премислят нещата, човек да направи каквото зависи от него - тестове, профилактика. Това всичкото изглежда като че ли просто не стоя и чакам- а действам. Може да звучи прекалено, но ми дава някакво спокойствие Innocent Smiley

# 657
  • София
  • Мнения: 6 010
Aiak, разбирам те и аз така процедирам. На мен ми дава спокойствие да отхвърлям различни причини за неуспех Simple Smile

# 658
  • Мнения: 320
Не 0е не ви разбирам...самата аз съм по същия начин. Всичките ни приятели два с малки деца, постоянно сме на събирания, на които сме единствените без бебе или дете там, но нищо хубаво не си нося като виждам едната чертичка и започвам да се чудя рано ли е за тест или цял месец до М мисля само за това, а живота ми си тече Confused

# 659
  • София
  • Мнения: 6 010
То е точно това, животът не спира да тече и не трябва да позволяваме тази хубава мечта да ни обсеби. Наскоро коментирахме и почивките и планирането им спрямо бебеправенето, наистина не трябва да си слагаме живота на изчакване...

Общи условия

Активация на акаунт