Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 45

  • 49 674
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 627
Мис_В, моят АГ каза, че нормалната дължина на шийката е 3-5 см, а за риск от преждевременно раждане се говори под 2,5 см. Моята е почти колкото твоята и никой не ми е обърнал внимание за проблем.

# 541
  • София
  • Мнения: 661
Моята шийка също я мерят някъде към 3 см. и са ми казвали, че си е абсолютно ок.

# 542
  • Мнения: X
Моята е над три см. И каналът е S  форма.

# 543
  • Варна
  • Мнения: 2 764
Хм... тя нищо конкретно плащешо не каза моето АГ за шийката, но все пак каза,че не е очаквала да е 32мм, защото трябвало да бъде около 35мм  и че ще я проследим следващия месец.
Ама аз все пак се стреснах !
По-спокойна съм след като споделихте и Вие !
Благодаря !

# 544
  • Мнения: 4 042
Момичета тъй като направих алергия от Биозин мама, мислех да си взема Осцилококцинум и да пия х1 седмично профилактично заради грипа, някоя от вас пила ли го е?

# 545
  • Мнения: 7 074
Да, аз. Няколко пъти по време на бременността и винаги ме спасява.

# 546
  • Мнения: 715
Аз го пия от месец-два, не съм се разболявала от грипове за сега, но не знам до колко е от него. Понякога го взимам през 3 дни, ако излизам повече сред хора. Според личния ми лекар не може да се прекали с него, но 1- 2 пъти седмично според мен е добре.

# 547
  • Мнения: 4 042
Благодаря ви,ще го взема,че направо ме е страх да изляза на вън  Close

# 548
  • Мнения: 278
Момичета,в 14 седмица съм и ям доста лимони.Вредно ли е ?

# 549
  • Мнения: X
Шийка 3 и над три си е отлична, каза моята фетална.

# 550
  • Мнения: 852
Момичета,в 14 седмица съм и ям доста лимони.Вредно ли е ?
Да , за зъбите ти.

# 551
  • Мнения: 4 660
Момичета а какъв вид термометър е най удачен за бебе. Гледам в нета има най - различни варианти. Вие какъв имате или какъв си вземахте?

# 552
  • София
  • Мнения: 522
Момичета а какъв вид термометър е най удачен за бебе. Гледам в нета има най - различни варианти. Вие какъв имате или какъв си вземахте?
За мен най-удачен и точен е галиевия термометър. Такъв ще използвам за бебето.

# 553
  • Мнения: 4 785
Момичета а какъв вид термометър е най удачен за бебе. Гледам в нета има най - различни варианти. Вие какъв имате или какъв си вземахте?
Ето такъв си взехме миналата седмица от Лидл, може още да ги има. Пробвахме на нас си и отчете вярно. За сега сме доволни, най-вече за това, че мери за секунда в ухото може и на челото, мери също температура на повърхности и течности). За бебе просто не знам как ще го накарам да седи 5-8 минути с термометър под мишница... (поне такова е указанието на различните термометри - еектронни, галиеви, спиртни...). Иначе имаме и електронен.

# 554
  • Мнения: 7 074
Цитат
Да , за зъбите ти.

JoyJoy

Ние сме купили безконтактен, ще ви постна една промоция, гледам че още е активна, ако случайно зареждате от там(дано не се сметне за реклама).
Скрит текст:

Взехме и теермо-хигрометъра за стая, че нали и влажността трябва да се следи. Само дето е малко вманиачаващо.

Общи условия

Активация на акаунт