Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 116 007
  • 847
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35
Преди година и половина. Подложки и тн. При раждане искат и в Окръжна.

# 721
  • Мнения: 582

So Lucky, за съжаление така и не се разбра логиката ти за София. Дори не препоръча конкретна клиника там. Жалко е наистина да твърдиш нещо без аргументи. Любопитно ми е на каква база  е тази класация "София, Варна, Бургас".
И не, не е спам. Бих искала наистина да науча за добри специалисти в София. Логиката с финансирането на болниците в София също е сбъркана и оставам озадачена какво всъщност се опитваш да внушиш?!? Жената, която поиска съвет тук със сигурност знае, че добрите специалисти и апаратура са в по-големите градове, но търси конкретни впечатления. Ако ти си на нейното място, ще отидеш по "препоръка" на някой в София и ще изредиш всички частни и държавни АГ-та ли???
Не се заяждам, искам да сме си взаимно полезни.

# 722
  • Мнения: 25 935

So Lucky, за съжаление така и не се разбра логиката ти за София. Дори не препоръча конкретна клиника там. Жалко е наистина да твърдиш нещо без аргументи. Любопитно ми е на каква база  е тази класация "София, Варна, Бургас".
И не, не е спам. Бих искала наистина да науча за добри специалисти в София. Логиката с финансирането на болниците в София също е сбъркана и оставам озадачена какво всъщност се опитваш да внушиш?!? Жената, която поиска съвет тук със сигурност знае, че добрите специалисти и апаратура са в по-големите градове, но търси конкретни впечатления. Ако ти си на нейното място, ще отидеш по "препоръка" на някой в София и ще изредиш всички частни и държавни АГ-та ли???
Не се заяждам, искам да сме си взаимно полезни.

Има теми за софийските болници. Аз лично бих отишла в Токуда. Който го интересува си проучва добре,  не само на база 1-2 мнения в анонимен форум. Отделно, добра, да не кажа отлична гинекологична клиника има и в Плевен с най добрата апаратура. Проф. Горчев

# 723
  • Мнения: 2 898
Здравейте момичета!Трябва ми вашата помощ.Искам да ми препоръчате специалист по Колпоскопия и добър диагностик.Втора цитонамзка имам 3А група но искат веднага биопсия да ми правят.Аз обаче след доста ограмотяване разбрах,че ми е нужно добро лечение и мога да избегна биопсията.Разбира се и HPV теста искам да си направя. По близо ми е Варна но ми трябва съвет защото лекарската мафия е голяма,направо ги режат за да дръпнат клиничните пътеки всичко живо е с конизация без да има нужда от нея!Благодаря ви!

Проф. Корновски. Възпитан, внимателен, обяснява, добра техника. Онкогинеколог. Лично аз съм оперирана от него. Клинични пътеки няма, преглежда на частно.

# 724
  • Вестерос
  • Мнения: 38 424
За цитонамазка Савулева. Тя ги праща другаде, а не в Геника. В Геника ми излезе 3а, при Савулева бях между 1 и 2.  И други лекари са ми казвали, че Геника дава по-високи резултати на цитонамазките.

# 725
  • Мнения: 295
Савулева къде преглежда вече?

# 726
  • Мнения: 955
Савулева къде преглежда вече?

В МЦ Медикал Плюс, на синия пазар, ул Русе, но не помня кой номер точно

# 727
  • Мнения: 3 377
Здравейте предстой ми да се записвам на ЖК. Някой ходи ли при д-р Бочева е Сити клиник. Дали е започнала да записва за консултации, че прочетох че не приемала нови пациенти.

# 728
  • Мнения: 582
Здравейте предстой ми да се записвам на ЖК. Някой ходи ли при д-р Бочева е Сити клиник. Дали е започнала да записва за консултации, че прочетох че не приемала нови пациенти.

Не приемат и др.Бочева и др.Кирчева в Сити клиник

# 729
  • Мнения: 958
Bolibon и аз търся за записване за ЖК ,но така и не се спирам на някой . За Бочева хубави отзиви ли има ?

# 730
  • Мнения: 955
Здравейте предстой ми да се записвам на ЖК. Някой ходи ли при д-р Бочева е Сити клиник. Дали е започнала да записва за консултации, че прочетох че не приемала нови пациенти.

Аз ходих при нея все пак и изобщо не ми направи добро впечатление. Помолих я да измери бебето, отговора беше "Чакай първо да видим има ли пулс, че ако няма и да го мерим, каква файда " . Не е нещо, която една бременна иска да чуе

# 731
  • Мнения: 3 377
Bolibon и аз търся за записване за ЖК ,но така и не се спирам на някой . За Бочева хубави отзиви ли има ?
Д-р Бочева ми следеше първата бременност и съм доволна. Затова се бях насочила пак към нея. Аз имам още доста време. Но тогава се записах при нея още в 8 седмица. Тя следеше и на приятелките ми бременностите и по тяхна препоръка отидох при нея. А едната ми приятелка е доста капризна. Надявам се да започне да приема. Още не съм ходила и за потвърждаване на бременност ще пробвам да ида при нея пък ще видим.

# 732
  • Мнения: 958
И при мен е малко рано , но ми трябва да си застъпя болничният от ЛЛ . Бочева как е с болничните ?

# 733
  • Мнения: 3 377
Здравейте предстой ми да се записвам на ЖК. Някой ходи ли при д-р Бочева е Сити клиник. Дали е започнала да записва за консултации, че прочетох че не приемала нови пациенти.

Аз ходих при нея все пак и изобщо не ми направи добро впечатление. Помолих я да измери бебето, отговора беше "Чакай първо да видим има ли пулс, че ако няма и да го мерим, каква файда " . Не е нещо, която една бременна иска да чуе
Знам, че звучи грубо но е права. Преди процедираше така: първо сърдечна дейностн после го оглеждаше и чак накрая го мереше и казваше колко е голямо. Това на всеки един преглед и всеки път ми казваше колко е голямо. Само на последния преглед не можа да го измери че имаше проблем с видиозона, а само го огледа и мери сърдечна дейност. Но малкия беше минал 3кг и не беше проблем. Тези който бяха е по ранна бременност ги водеше в съседния кабинет да измерят бебето. Но проблема беше само за 1 ден защото приятелката ми беше на др ден и каза че всичко работи.

# 734
  • Мнения: 3 377
И при мен е малко рано , но ми трябва да си застъпя болничният от ЛЛ . Бочева как е с болничните ?
Преди 4г. даваше болничен. Ако има реален проблем от когато тя прецени, ако няма от когато ти искаш. Аз излязох от 6м. защото беше зима а за да стигна на работа имам доста голям преход пеша, а беше почнало да ми тежи вече. Само ме беше помолила ако реша да излизам болничен да и се обадя поне 1 ден по рано не помня защо обаче.

Общи условия

Активация на акаунт