Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 197 878
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 528
Видях био козметика за лице, която явно преди седмици са предлагали.Имате ли вече преки впечатления, защото прекалено евтини ми се видяха кремовете?


Не знам, за коя био козметика става въпрос, но аз си взех околопчния с шипка. Ами не съм впечатлена. И ми щипе на очите. Ще го ползвам, докато ми дойде шипковото масло.

# 1 321
  • София
  • Мнения: 44 436
за пръв път вземам замразен микс за смути - много ми хареса и реших да си замразя сама като излязат плодовете. Някой с опит по темата?
да, нищо не пречи сама да си замразиш плодове.

# 1 322
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 969
Видях био козметика за лице, която явно преди седмици са предлагали.Имате ли вече преки впечатления, защото прекалено евтини ми се видяха кремовете?
Кремът за ръце с невен е много хубав, похвалих го преди няколко страници. Друго не съм пробвала.

# 1 323
  • shumen
  • Мнения: 18 304
Другата седмица и аз си харесах доста неща,но не стига,че пред залпата,ами и детето беше болно и цял месец почти бях болнични и няма да взема почти нищо.

# 1 324
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 156
Да, за другата седмица и аз набелязах едно -две неща.
Вчера взех Митос , веднага се пренесох в Гърция 😂.
Кашкавала, когато е добре узрял не се точи. Също и сиренето, но това е друга тема 😉.

# 1 325
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Видях био козметика за лице, която явно преди седмици са предлагали.Имате ли вече преки впечатления, защото прекалено евтини ми се видяха кремовете?


Не знам, за коя био козметика става въпрос, но аз си взех околопчния с шипка. Ами не съм впечатлена. И ми щипе на очите. Ще го ползвам, докато ми дойде шипковото масло.

И аз си взех околоочния крем с шипка. Ами, кремче Simple Smile Не ми щипе, но снощи взех, че си намазах и горния клепач - да видя какво ще стане. Е, сутринта беше леко подут - все едно съм плакала.
От предното пускане имах околоочния крем с нар. И него го тествах на горен клепач и не съм се подувала.

# 1 326
  • Мнения: 6 602
Хубав ли е препарата на Лидъл за душкабини?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8503

# 1 327
  • Мнения: 24 930
Явно затова са изостанали тези кремове....
Благодаря, че споделихте!

# 1 328
  • Мнения: 69 406


Някой питаше скоро за прясна паста - другата седмица ще има:

# 1 329
  • Мнения: 2 028
Може ли мнение за ел. Мелничките за пипер?

# 1 330
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Явно затова са изостанали тези кремове....
Благодаря, че споделихте!

Не са много изостанали - преди 2 седмици някъде ги пускаха. При нас все още се намира "златния", който привършвам - пускаха го есента някъде.

Ел. мелничките за пипер са хубави - имаме я от около година. Мъжът ми я взе да си мели чубрицата, но се оказа, че не става, така че аз я ползвам за пипер, както си му е реда Simple Smile Мрънках като я купувахме, естествено (17 лв. за мелничка, стига бе!), но сега съм доволна. И все още не сме и сменяли батериите.

# 1 331
  • Мнения: 4 042
Вчера видях една кафемелачка за около 20 лв, само че много малко ми се видяха ватовете, само 150. Интересува ме, ако някой я има, дали става за мелене на семена, например ленено или пък на някакви ядки?

# 1 332
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Вчера видях една кафемелачка за около 20 лв, само че много малко ми се видяха ватовете, само 150. Интересува ме, ако някой я има, дали става за мелене на семена, например ленено или пък на някакви ядки?

И кафемелачката имаме Simple Smile Пак мъжът ми я взе, за чубрицата Joy Естествено, мелем в нея само кафе Grin Не съм я пробвала със семена и ядки, но с кафето се справя без проблем.

# 1 333
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 969
Семена няма проблем да се мелят в подобна кафемелачка. За ядките аз ползвам чопъра на пасатора или малкия робот, който пускаха скоро. Справят се без проблем. Сурови орехи в кафемелачка не успях да смеля, моят Мулинекс само ги пообели. Като че ли за ядките трябват ножове, а не тъпи перки, като на кафемелачката.

# 1 334
  • Мнения: 3 470
Днес в Слатина имаше подувки 3бр. по 10 кг. и 1 бр. по 6 кг.

Общи условия

Активация на акаунт