Какво време предпочитате да остане в случай ,че отпадне смяната.

  • 50 114
  • 1 126
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Засега всички са щастливи, че е светло и ни грее в 6:30.
Очаквам активност довечера, когато ще е тъмно в 18 ч.

# 616
  • Мнения: 2 802
Засега всички са щастливи, че е светло и ни грее в 6:30.
Очаквам активност довечера, когато ще е тъмно в 18 ч.
Изобщо не съм щастлива. Първо, че се събудих в 5 (но се върнах в леглото), второ съм в паника, какво ще успея да свърша днес, като в 17.30 вече ще е тъмно. И знам, че ще е така, защото снощи в 18.30 се прибирах от работа и беше вече тъмно.

# 617
  • Мнения: 19 406
Ние се събудихме днес в осем, тоест по старото девет. Няма такъв кеф да имаш един допълнителен час. Уж хората все нямали време, а като им дадеш един час повече, не знаели какво да правят.

# 618
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 602
Засега всички са щастливи, че е светло и ни грее в 6:30.
Очаквам активност довечера, когато ще е тъмно в 18 ч.
Изобщо не съм щастлива. Първо, че се събудих в 5 (но се върнах в леглото), второ съм в паника, какво ще успея да свърша днес, като в 17.30 вече ще е тъмно. И знам, че ще е така, защото снощи в 18.30 се прибирах от работа и беше вече тъмно.
ако не беше се върнала в леглото щеше да използваш рационално 10-те часа дневна светлина.
ти умишлено не искаш да го правиш, а после се вайкаш, че е настъпила тъмнината.  Laughing

аз станах рано, свърших голяма част от заплануваната работа. остава развлечението и почивката (пак по светло).

# 619
  • Мнения: 9 714
Днес 1 час повече, а утре? Rolling Eyes
Ще си ставате в същия час като вчера, но ще е тъмница от по-рано и... Ще вършите по-малко неща.

Ние лично губим играта на площадка след яслата.

# 620
  • Варна
  • Мнения: 25 358
Ако нямахме часовници, които имат нужда от сверяване изобщо нямаше да усетя разликата. Е, да, ще се стъмни довечера по-рано. И какво толкоз? Супер ми е така, супер. Просто не вдявам какви са тези истерии със смяната на времето, яко самовнушение и самонавиване е според мен.

# 621
  • Мнения: 3 667
Днес 1 час повече, а утре? Rolling Eyes
Ще си ставате в същия час като вчера, но ще е тъмница от по-рано и... Ще вършите по-малко неща.

Ние лично губим играта на площадка след яслата.

Играта на площадката така или иначе няма да е много след като започва зимата, а обичайно през този сезон е студено, вали дъжд или сняг.

# 622
  • Мнения: 9 714
И в сняг не се играе ли?
За протокола в Бургас вали сняг веднъж на високосна. За студа си имаме якета. Трябва ни само малко светлина.

# 623
  • Мнения: 3 667
Почти навсякъде паркове и площадки са осветени, ако толкова ви се играе навън.

# 624
  • Мнения: 19 406
И в сняг не се играе ли?
За протокола в Бургас вали сняг веднъж на високосна. За студа си имаме якета. Трябва ни само малко светлина.
Лятото никога не ви се случва да останете да играете по тъмно?

# 625
  • Мнения: 9 714
От 100 кладенеца вода да донесете няма как да ме убедите, че е супер да се мръква от 17ч Wink

И всички ученици (повтарям ученици, а не родителите им) биха предпочели сутрин да тръгват по тъмно и след обяд да имат свободно време по светло.
"Дъртите" мами и баби не са критерий.

# 626
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 602
тия деца през деня когато са в градините не играят ли ?
събота и неделя не става ли ?

# 627
  • Мнения: 3 667
От 100 кладенеца вода да донесете няма как да ме убедите, че е супер да се мръква от 17ч Wink

И всички ученици (повтарям ученици, а не родителите им) биха предпочели сутрин да тръгват по тъмно и след обяд да имат свободно време по светло.
"Дъртите" мами и баби не са критерий.

Как пък го установи за всички ученици, че искат да излизат по тъмно, за сметка на светлото не знам.

Географията на района в който живеем май не ви е силна страна.

# 628
  • София
  • Мнения: 2 411
Моите деца и вчера се по тъмно от площадката... И са ясленчета. Определено тъмнината сутрин, когато ги приготвям за ясла е по-тегава от тъмнината вечер след ясла

# 629
  • Мнения: 9 714
Кога до сега пък сте ги приготвяли по тъмно за ясла? Да не почват в 6:00ч?

Общи условия

Активация на акаунт