Китайски капсули за отслабване - 13

  • 151 423
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 50
Имам си ,да,може би малко по-малко,но го има (но и го дължа на това,че съм пред м.п) и сухотата в устата също липсва

# 211
  • София
  • Мнения: 4 714
Имам си ,да,може би малко по-малко,но го има (но и го дължа на това,че съм пред м.п) и сухотата в устата също липсва
Благодаря! Hug

# 212
  • Мнения: 161
А тези опитвали ли сте ги?

# 213
  • София
  • Мнения: 4 714
Aз, не. То и за зелената Лида не мога да кажа нещо все още.
Зелената съдържа: дайдайхуа (синфрин, екстракт от горив портокал) 80 мг, семена Касия 47.8 мг, семена Джобстър 42 мг, семена Морус аусталис Индийски лотус 36,4 мг, Л-карнитин 4%, помощни вещества, нишесте.
Сравни ако искаш. Flowers Hibiscus

# 214
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Тези са някакви нови май, сефте ги виждам. Пише, че имат гарциния камбоджа и худия гордони. Това не са ли съставките на Липовона, интересно... Навремето имаше и едни Худия P57, бяха добри, но вече май не се продават, поне у нас.

# 215
  • София
  • Мнения: 4 714
 Joy Joy Joy
Някакви ботаници май ще станем с тия семена...
 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 216
  • Мнения: 161
Сега видях и коментарите в страницата им,всъщност са някаква стара лида,но подобрение с по малко нежелани ефекти. Нямало за сега отзиви,очаквали и те

# 217
  • Мнения: 30
за първи път ги виждам

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 30
Здравейте! И аз влизам в редицата на слабеещите за пореден път.
Пих Липовон преди 2 год. свалих 6кг.с 1 опаковка с 2-та нищо.
Мин.лято 7кг. с Лида слим стронг.
Пак си поръчах Лида и утре я чакам с нетърпение.Искам да сваля 15кг.и мисля да я комбинирам с Хидролесс слим поне първия месец,пък каквото стане.
Страничните ефекти при мен бяха,сухота в устата,изнервеност,лош дъх.

# 219
  • Мнения: 51
Всички ли се отказаха? Продължавам със схемата по едно през ден. Страничните ефекти като сухота в устата, замайване и проблеми със съня вече почти изчезнаха. Резултатът за 2 седмици е -3 кг, от желаните -4/5, така че съм доволна и продължавам. Някой беше питал за цикъла, всичко беше точно при мен.

# 220
  • Мнения: 161
Аз не съм се отказала,пия си ги,остават още 3-4 от първата опаковка. Неспането,сухотата,и яко променливото настроение са си все още с мен..... Simple Smile Ама свикнах. -5кг до тук по кантара,аз не виждам разлика особено,освен по корема и краката май. Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 940
И аз ги пия още, но доста разредено. За момента -4кг за по-малко от 1 месец. От ханша съм -4см, от коремчето малко повече.

# 222
  • Мнения: 2 487
Аз си ги пия редовно, но без седмицата преди и по време на цикъл . Смятам че нямам нужда , така или иначе си хапвам тогава , а през останалото време  докато съм на Лида - никаква храна , само вода и се чувствам много добре .

# 223
  • Мнения: 18
Здравейте, дами! Някой поръал ли си е новата Лида Голд? Blush

# 224
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте, дами! Някой поръал ли си е новата Лида Голд? Blush
Обикновената лида голд или тази новата лида слим стронг голд?

Общи условия

Активация на акаунт