Раждане Стара Загора

  • 51 172
  • 584
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 100
Не знам къде си чувала, че Цонева е страшно добра, но това за мен НЕ е лекар! Толкова е добра, че познавам 4 момичета, които се прибраха от болницата без деца, благодарение на нея! Всеки друг е по-добър избор от нея!
Това сериозно ли се е случило заради нея защото не се е появила на уговорка ли?
Скоро раждах при Цонева нормално не съм забелязала през всичките месеци да е пияна  и т.н неадекватна винаги е отнасяла добре тя настояваше да раждам нормално нали ако е била за парите щеше да ме кара секцио цяла бременост тя ме следи останах с впечатление че е добър специалист доста проблеми имах пиех хапчета за задържане и т.н винаги ми е казвала какво да си пусна преглеждала ми е изследвания и ми е давала насоки за целия си престой също бих препоръчала Шенай Терзиева тя също се отнасяше мн мило с мен макар че бях пациента на Цонева и Тодоров също е мн добър лекар като цяло в държавното Аг не останах с впечатление че някои не е специалист за Янев незнам не ме е преглеждал но Шенай Терзиева е страхотна препоръчвам

# 541
  • Мнения: 1
Здравейте,

Предстои ми раждане, като съм се насочила към болница Тракия.
Това е втора бременност, като първото си дете родих естествено.

Тъй като нямам мнение за нито един от лекарите, не бих могла да предпочета някого, обмислям варианта при започване на контракциите да отида директно в болницата и лекарят на смяна да ме изроди.

Прави ми впечатление, че повечето имат уговорка с лекарите предварително и се притеснявам дали ще получа адекватно отношение в случай, че отида в болницата без  да съм се разбрала с някой АГ специалист.

Има ли сред вас дама, която да е родила без да се разбирала с лекар, а е била изродена от дежурния АГ?

# 542
  • Мнения: 87
Здравейте,
юли месец миналата година родих в болница Тракия. Абсолютно без никакви предварителни уговорки с когото и да е било. Отидох един ден след термина ми. Настаниха ме в болницата,  защото имах 4 см разкритие и съм от друг град. И след 2 дни родих естествено.
Изроди ме акушерката и лекарката, които бяха на смяна. Цял живот ще съм им благодарна! Изключителни професионалисти!
Желая ви леко раждане!

Здравейте,

Предстои ми раждане, като съм се насочила към болница Тракия.
Това е втора бременност, като първото си дете родих естествено.

Тъй като нямам мнение за нито един от лекарите, не бих могла да предпочета някого, обмислям варианта при започване на контракциите да отида директно в болницата и лекарят на смяна да ме изроди.

Прави ми впечатление, че повечето имат уговорка с лекарите предварително и се притеснявам дали ще получа адекватно отношение в случай, че отида в болницата без  да съм се разбрала с някой АГ специалист.

Има ли сред вас дама, която да е родила без да се разбирала с лекар, а е била изродена от дежурния АГ?

# 543
  • Мнения: 1 041
Здравейте,

Предстои ми раждане, като съм се насочила към болница Тракия.
Това е втора бременност, като първото си дете родих естествено.

Тъй като нямам мнение за нито един от лекарите, не бих могла да предпочета някого, обмислям варианта при започване на контракциите да отида директно в болницата и лекарят на смяна да ме изроди.

Прави ми впечатление, че повечето имат уговорка с лекарите предварително и се притеснявам дали ще получа адекватно отношение в случай, че отида в болницата без  да съм се разбрала с някой АГ специалист.

Има ли сред вас дама, която да е родила без да се разбирала с лекар, а е била изродена от дежурния АГ?

Здравейте, родих декември месец 2021 година в болница Тракия без никакви уговорки.По абсолютно нормален начин. Просто отидох, когато получих болки с документи и багаж. Като под багаж разбирайте само за мен лични принадлежности. Изроди ме акушерката, която беше на смяна. Живот и здраве февруари месец ми предстои второ раждане и смятам пак така да направя.

# 544
  • Мнения: 52
здравейте момичета,предстои ми раждане и сме избрали АГ-отделението на Киркович.Казаха  ми че не е необходимо да нося багаж за бебето (дрехи,пелени,шишета,млека и т.н)малко ми е странно че ми искат термометър а за детето нищо и ми е чудно ако все пак си взема поне дрешки за детето дали това ще бъде проблем.

# 545
  • Мнения: 2 352
По принцип памперси и мокри кърпи трябва да носиш за бебето. Дрехи може и твои да си носиш и да си го обличаш с тях, когато вече е при теб. Лично аз не съм се занимавала, ползвах техните дрешки.

# 546
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
здравейте момичета,предстои ми раждане и сме избрали АГ-отделението на Киркович.Казаха  ми че не е необходимо да нося багаж за бебето (дрехи,пелени,шишета,млека и т.н)малко ми е странно че ми искат термометър а за детето нищо и ми е чудно ако все пак си взема поне дрешки за детето дали това ще бъде проблем.

Памперси и мокри кърпи за бебето. Дрешките са им хубави, но ако искаш може да си вземеш и твои, и да им ги даваш, когато го взимат за сутришен тоалет или пък, за да си го преобличаш, когато повърне. Но те никога не отказват нов чифт чисти дрешки ако бебето се е оцапало. Моят син често повръщаше, затова направо ми оставяха направо резервен комплект да си имам.

# 547
  • Мнения: 5 124
Еднократни пелени и мокри кърпи искат, като ти ги надписват и връщат заедно с бебето. Аз мокри кърпи не ползвам, затова си носех и линимент + памучни тампони.

Последна редакция: пн, 09 яну 2023, 16:26 от iren11

# 548
  • Мнения: 52
Благодаря на всички за отговорите.

# 549
  • Мнения: 5
Аз мога да препоръчам д-р Виолета Иванова, изражда в Тракия.
И отделно мога с все сърце да оплюя Ния Кирчева.
На същото мнение съм за Кирчева. Преди близо 2 години ходих при нея за профилактичен преглед.
Имам някои здравословни проблеми - Хашимото и инсулинова резистентност, поради което и теглото ми е в повече.
Тогава бях на 32 години и тя ми каза директно: "Закъсняла си с децата, вероятно няма да имаш". НА 32 ГОДИНИ тя ме отписа! Сякаш съм загубена кауза и единствената жена с подобни проблеми! Само аз си знам колко съм плакала и страдала след тези думи.

В момента съм бременна в 34-а седмица, бременността ми беше спонтанна, според многото лекари, които ме прегледаха, всичко изглежда напълно нормално с бебока, моля се да е така наистина.
За раждане съм се ориентирала към болница "Тракия" и мисля да е секцио. Изчетох цялата тема и доколкото разбирам, е нужно да нося само документация + лични принадлежности?

Благодаря на момичетата, които споделят мнения и лични изживявания, определено са от полза не само за мен, но и за всички бъдещи мами. Simple Smile

# 550
  • Мнения: 150
Аз родих секцио при Иванова и Василев в Тракия. Любезен персонал. Чудесно се справиха, много бързо се възстанових. Носете само документи и лични принадлежности. Бих добавила нещо сладко и малки бутилки вода, диспенсъра им е в коридора.

Аз мога да препоръчам д-р Виолета Иванова, изражда в Тракия.
И отделно мога с все сърце да оплюя Ния Кирчева.
На същото мнение съм за Кирчева. Преди близо 2 години ходих при нея за профилактичен преглед.
Имам някои здравословни проблеми - Хашимото и инсулинова резистентност, поради което и теглото ми е в повече.
Тогава бях на 32 години и тя ми каза директно: "Закъсняла си с децата, вероятно няма да имаш". НА 32 ГОДИНИ тя ме отписа! Сякаш съм загубена кауза и единствената жена с подобни проблеми! Само аз си знам колко съм плакала и страдала след тези думи.

В момента съм бременна в 34-а седмица, бременността ми беше спонтанна, според многото лекари, които ме прегледаха, всичко изглежда напълно нормално с бебока, моля се да е така наистина.
За раждане съм се ориентирала към болница "Тракия" и мисля да е секцио. Изчетох цялата тема и доколкото разбирам, е нужно да нося само документация + лични принадлежности?

Благодаря на момичетата, които споделят мнения и лични изживявания, определено са от полза не само за мен, но и за всички бъдещи мами. Simple Smile

# 551
  • Мнения: 10
Здравейте , има ли някоя която е раждала скоро в новото АГ  в Стара загора ?
Как е отделението при кой лекар и как родихте ?

# 552
  • Мнения: 5 124
Има си тема за раждане в Стара Загора.
Съвсем прилично си е като обстановка. Там са събрани най-кадърните лекари, а неонатологията е сертифицирана с най-високото ниво.

# 553
  • Мнения: 10
Има си тема за раждане в Стара Загора.
Съвсем прилично си е като обстановка. Там са събрани най-кадърните лекари, а неонатологията е сертифицирана с най-високото ниво.
Видях , че има тема , но повечето неща , които прочетох са за Тракия и са стари . ДО колкото знам и самото отделение е преместено ... Благодаря за отговора все пак Simple Smile

# 554
  • Мнения: 52
Здравей,на 17.02 родих в АГ.обстановката е прилична, отношението беше много добро а лекарите са страхотни специалисти.Моето бебче се наложи да бъде преместено в неонатология и съм много благодарна и на лекарите там също ,проявиха много човечност освен невероятния си професионализъм.Разбира се това е държавно отделение а не частна болница и не може да бъде сравнявано с хотел,но си заслужава заради лекарите.Ако искаш по-подробно инфо пиши ми на лично.Успех и всичко добро.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт