НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 2

  • 90 816
  • 807
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 153
Дъщеря ми е направила лабиринта, който каза, че е бил труден. Задачата, която не е направила е тази с ромба и деленето с три черти. За ограждане нещо е имало, не и е стигнало времто и я е направила до половината. Вероятно няма да влезе или шанса е малък. Така си мисля аз.
А дали  е направила нещо от рамката на ромба и нещо от таралежите?Това е много важно.Колкото до ограждането на С-половината си е добър резултат!

# 106
  • Мнения: 792
Буквите "С"  е трябвало да се зачертаят, а не ограждат. Може да е задачата с ограждане на брой звуци и срички?


Никой не коментира задачата за памет. Ние не бяхме решавали досега такава задача с 15 фигури. Всички са били с 9 или 12. И как да го науча да запомни 15 йероглифа за 30 секунди като и аз не бих се справила. Confused

# 107
  • София
  • Мнения: 42
Дъщеря ми е направила лабиринта, който каза, че е бил труден. Задачата, която не е направила е тази с ромба и деленето с три черти. За ограждане нещо е имало, не и е стигнало времто и я е направила до половината. Вероятно няма да влезе или шанса е малък. Така си мисля аз.
А дали  е направила нещо от рамката на ромба и нещо от таралежите?Това е много важно.Колкото до ограждането на С-половината си е добър резултат!


От ромба е направила малко, а таралежите е направила, но каза, че е грешно.

# 108
  • София, България
  • Мнения: 2 229
Нашия не знам как се е справил с останалите задачи, но лабиринта и деленето дори не ги е започнал. В четвъртък цяла вечер упражнявахме деленето, но каза, че не е успял. Много се ядосах, защото на лабиринтите е много добър, а сега дори не е започнал. Според мен рамката с ромба не е била огледална, а просто да се довършат започнатите шарки.
С тия две незапочнати задачи си мисля, че шанса ни е нулев  Tired Дори всичко останало да е перфектно ....

# 109
  • София
  • Мнения: 42
Нашия не знам как се е справил с останалите задачи, но лабиринта и деленето дори не ги е започнал. В четвъртък цяла вечер упражнявахме деленето, но каза, че не е успял. Много се ядосах, защото на лабиринтите е много добър, а сега дори не е започнал. Според мен рамката с ромба не е била огледална, а просто да се довършат започнатите шарки.
С тия две незапочнати задачи си мисля, че шанса ни е нулев  Tired Дори всичко останало да е перфектно ....
Не се отчайвайте, като чета коментарите никое дете не е решило всичко. Може да го приемат, нищо не се знае.

# 110
  • Мнения: 239
Здравейте, някой знае ли колко деца приемат в първа група в детската градина?

# 111
  • Мнения: 33
Здравейте,

Днес попитах докато чаках детето. Отговориха ми 2 групи с по 20-21 деца. Относно задачите малкият нищо не ми каза, на 3,4 години е.

# 112
  • Мнения: 239
Това което разбрах от моя малчо:
-пъзел с картинка балон
- пътечка за финна моторика - калинката да стигне до цветето
- въпрос на колко години е

# 113
  • Мнения: 6
Задачките за детската са били няколко. Лабиринт, в който калинка трябва да стигне до детелинка. 
Пъзел таралеж.
Да каже кое животно прилича на котето с два отговора-куче и кокошка/ петел не разбрах със сигурност: ) но отговора е  бил куче, защото другото снася яйца, според дъщеря ми, така че сигурно е кокошка.
И още един въпрос кое нещо не може да се хване с ръце- Да избере измежу микрофон,  топка и глас.

# 114
  • Мнения: 239
Беше казал и за числа, които е трябвало да запомни и повтори

# 115
  • Мнения: 33
Е супер, мерси за инфото. Ще видим накрая какво ще излезе. Успех на всички Simple Smile

# 116
  • Мнения: 15
Някой може ли да ми каже дали все пак ще разберем какви задачки са се паднали-не ги ли публикуват някъде-става въпрос за кандидатстването за първи клас

# 117
  • София
  • Мнения: 98
Последните години не ги публикуват. 

# 118
  • София, България
  • Мнения: 2 229
Някой може ли да ми каже дали все пак ще разберем какви задачки са се паднали-не ги ли публикуват някъде-става въпрос за кандидатстването за първи клас

Ще разберем като обявят резултатите и датите, на които можеш да си прегледаш работата на детето

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
можеш да си прегледаш работата на детето
в случай че не е прието.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт