Пазаруване от Aliexpress.com 54

  • 111 741
  • 751
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 813
 Предлагат се дрехи от многобройни търговци, някой си отговарят точно, други са супер умалени. Аз се ориентирам като гледам снимките на поръчвалите вече хора. Или гледате размера в см в описанието.

# 646
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 232
Поръчвала съм много неща + дрехи, но не за деца.
Иначе да, повечето продавачи дори си пишат че това са азиатски размери и са умалени и не отговарят на нашите.
 има си  таблици и всичко ще се ориентираш не е трудно.

# 647
  • Мнения: 16
Много благодаря, дами. Blush

# 648
  • Мнения: 6 602
Китайчуните пак нещо се изхитряват. Снощи си поръчвам едни зимни ръкавички, които са с безплатна доставка. Днес получавам съобщение (съобщение въпрос) дали бих заплатила още 0.20$, че логистичната компания завишила таксите и ми дава линк към съответната "такса"? Laughing Laughing
Скрит текст:
Dear friend,thanks for your business.You are our VIP customers.We will try to provide best service and price to you.Hope we can become good friends and long-time partners.The Logistical Company raise the price .Hope you can pay 0.2$ for the shipping.Is it ok?Looking forward to hear from you.Thanks
Викам си "моляяяяя" и му написах да не се прави на луд. Обявата е 3$ + безплатна доставка и ако не иска да праща нищо има достатъчно други търговци в сайта.
Като иска да си сложи такса шипинг, а не да пише после по съобщения....Пълен смях!
Права ли съм?
Сега чакам да видя дали ще я шипне...

# 649
  • Мнения: 2 415
Китайчуните пак нещо се изхитряват. Снощи си поръчвам едни зимни ръкавички, които са с безплатна доставка. Днес получавам съобщение (съобщение въпрос) дали бих заплатила още 0.20$, че логистичната компания завишила таксите и ми дава линк към съответната "такса"? Laughing Laughing
Скрит текст:
Dear friend,thanks for your business.You are our VIP customers.We will try to provide best service and price to you.Hope we can become good friends and long-time partners.The Logistical Company raise the price .Hope you can pay 0.2$ for the shipping.Is it ok?Looking forward to hear from you.Thanks
Викам си "моляяяяя" и му написах да не се прави на луд. Обявата е 3$ + безплатна доставка и ако не иска да праща нищо има достатъчно други търговци в сайта.
Като иска да си сложи такса шипинг, а не да пише после по съобщения....Пълен смях!
Права ли съм?
Сега чакам да видя дали ще я шипне...
И той е прав и вие сте права. Той е прав, защото вдигнаха цените за доставка. Вие сте права, защото по правилата на сайта трябва да изпълни поръчката така както е направена. Щом е спал и не е коригирал цените да се сърди на себе си или по-точно на проблемите с БГ пощи.

# 650
  • Мнения: 6 602
И аз така смятам. Да вдигне цената на артикула или пък да си сложи шипинг, но при тази ситуация няма как да доплащам /въпросът е принципен, не е за 20-те $). Благодаря за включването.

# 651
  • Мнения: 11
Моя случай беше с искане на още 3$ за доставка, като беше обявено 0.53$ . След писмо в което написах, че цената за доставка продължава да е 0.53 (която е и до днес),и че е некоректно да подвежда клиентите си ,  бях помолена да откажа поръчката, защото им било скъпо да ми пратят на тази цена. И започвам да съжалявам, че не посочих реалната причина за отказа, а написах исканата от тях - друга. И накрая имаше наглостта да поиска да му дам 5 звезди. Според мен някои от тях го правят умишлено.

# 652
  • Мнения: 2 415
Моя случай беше с искане на още 3$ за доставка, като беше обявено 0.53$ . След писмо в което написах, че цената за доставка продължава да е 0.53 (която е и до днес),и че е некоректно да подвежда клиентите си ,  бях помолена да откажа поръчката, защото им било скъпо да ми пратят на тази цена. И започвам да съжалявам, че не посочих реалната причина за отказа, а написах исканата от тях - друга. И накрая имаше наглостта да поиска да му дам 5 звезди. Според мен някои от тях го правят умишлено.
Съмнява ме. За определенирегиони е вдигната цената за доставка поради проблемите със сроковете за доставка. Продавачите не им се занимава с промяна в магазина и като дойде поръчка от определен регион почвт тарикатлъци. Коректните продавачи отдавна са си настроили цените. Въпросът е дали за търсената от вас стока има коректен продавач с приемлива цена на стоката + цена на доставката.

# 653
  • София
  • Мнения: 415
И на мен ми се случи наскоро да ми искат допълнително пари за доставка, ако не искам да откажа поръчката с причина грешно поръчан артикул. Да, ама не, отказах я с истинската причина. Търговецът не се съгласи, разбира се, и ми прати стоката на обявената цена. Та така, всеки си преценява как да подходи.

# 654
  • Мнения: 2 632
Здравейте, някой купувал ли си е глави за четка за зъби oral b db4010 от сайта? Ако да, моля за линк. Благодаря

# 655
  • Гражданин на света
  • Мнения: 371
Здравейте, някой купувал ли си е глави за четка за зъби oral b db4010 от сайта? Ако да, моля за линк. Благодаря

Аз два пъти взимам от тези и вкъщи сме доволни

https://www.aliexpress.com/item/12pcs-lot-Replacement-Electric-T … .0.27424c4dmejyHQ

# 656
  • Мнения: 2 632
Здравейте, някой купувал ли си е глави за четка за зъби oral b db4010 от сайта? Ако да, моля за линк. Благодаря

Аз два пъти взимам от тези и вкъщи сме доволни

https://www.aliexpress.com/item/12pcs-lot-Replacement-Electric-T … .0.27424c4dmejyHQ
Много благодаря!!! Не знаех дали ще паснат, понеже не намирам в описанието точно този модел. Направо ще поръчам, важното е да паснат. Не съм претенциозна какви ще са главите. Благодаря още веднъж!

# 657
  • София
  • Мнения: 985
Здравейте,
Преди 3 дни направих първата си поръчка. Надявам се всичко да е наред. Отивам да чета темата отначало за да се запозная с разни тънкости ако има.

# 658
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте! Някой да си е купувал от този сайт очила за дневно/нощно шофиране? Другият продукт, който ме интересува, е покривало за предно стъкло на автомобил. Разгледах продуктите на доста търговци, но отзивите варират от "дойде счупено" и "не става за нищо, но пък за тези пари какво да очаквам" до "страхотен продукт, препоръчвам". Ако може някой поне да ме насочи към читав търговец на автомобилни аксесоари. Благодаря!

# 659
  • София
  • Мнения: 9 988
Можете ли да препоръчате марка или търговец (ebay/Aliexpress) за кейс, закалено стъкло, зарядно/усб кабел над 1.2м  -  за Huawei P20 liteи Huawei Nova

Общи условия

Активация на акаунт