Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!

  • 18 311
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 537
Ами ние само на пикници ходим там,да потича детето на воля.Иначе с приспиване не сме ходили от няколко години. newsm78Печем си на дървени въглища риба и др.работи.И пиянстваме.Даже съвсем скоро мислим пак да ходим с нашата компания. cheers newsm41 family 1swing beer cook

# 76
  • Мнения: 3 537
Хей,къде сте?Да не си легнахте вече? Joy

# 77
  • Мнения: 135
Ехей Добро утро! Един път и аз да съм първа как няма да съм,само като погледнете колко е часа.
Кафето е готово и ви чакам да станете

и по едно парче кекс

А да кажа защо съм толкова рано на крак .............. Зъб. С главно З  #Puppy dog
Приятен ден мами   bouquet

# 78
  • Мнения: 964
Аз мислех да лягам,ама като видях тези трапези ми потекоха лигите newsm22
Кой със зъба?Мама или детенце?

Знаете ли дали някой от тези хижи на Бакаджика няма сайт? newsm78

# 79
  • Мнения: 135
Мама,мама има Зъб,ама незнам кой е ,че то половината уста бе боля newsm78
Незнам за Бакаджика нищо аз  Joy.Ходя само по полянките,ава и там не съм ходила скоро

# 80
  • Мнения: 3 537
Не знам за сайт,не съм чувала.А навсякъде е чисто из полянките,не се притеснявай. Wink

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро и от мен! МММ, миси за кИфето и кексчето е супИр!
Яаа, тука по-нагоре виждам едно малаче на моЙто мяза. Брех не я лиЙ срам таз мама да си УстаЙ лапето така да се рови! ТЦ-тц-тц! Crazy
Жане, има хубави хижи на Бакаджика и за почивка са идеални, но нито имена, нито някаква друга информация мога да ти дам. Ако скоро се завъртим на там, мога да питам. Сега и в нета ще се поровя и ще се включа пак, ако открия нещо.
Лек и приятен ден!  Flutter

# 82
  • Мнения: 3 537
Какво правите в този дъждовен ден? Wear Umbrella

# 83
  • Мнения: 964
Мерси за инфото,аз преди две години като се стягах за сватбата се рових по някакви сайтове Ямболски и мернах нещо подобно на сайт на почивната станция на Новия завод,ама каде беше ,що беше непомня и немога да го намеря сега newsm78

# 84
Здравейте!Интересувам се за добър психолог и логопед в Ямбол.Предварително Ви благодаря!

# 85
  • Мнения: 3 537
Много добра в сверата на логопедията е Румяна Халачева,но за съжаление без да искам съм и изтрила номера в телефона си.Често я срещам и ще и го взема пак.А най-добрата психоложка в града е Марияна  от помощното училище.Но и на нея нямам телефона.Можеш направо да я потърсиш в училището всеки ден от 10 часа .Надявам се да съм ти помогнала с нещо.Ако детето посещава градина или училище ,почти всички имат логопед,той не го ли е забелязал до сега?Голямата ми дъщеря през трите години,в които ходеше като малка на градина ,постоянно посещаваше логопеда там -Г-жа Халачева и останахме много доволни от резултатите.Успех!  bouquet

# 86
  • Мнения: 964
Здравейте!Интересувам се за добър психолог и логопед в Ямбол.Предварително Ви благодаря!

Аз съм недипломиран логопед Laughing но немога да ти кажа нищо за добър такъв във Ямбол,от моя курс две момичета се дипломираха но нито една не остана да работи в Ямбол Cry Другите мами дето са си в Ямбол може по да знаят,аз от доста време не съм в града и не съм запозната.

# 87
  • Мнения: 358
много добър логопед има в детски център КАРИТАС - Росица Банкова тел.0889825429

# 88
Благодаря за информацията!Той синът ми посещава детска градина и има някакъв напредък,но понеже 4есто боледува и отсъства не сме много доволни от резултата.А на психоложката как и е фамилията? Laughing

# 89
  • Мнения: 3 537
Благодаря за информацията!Той синът ми посещава детска градина и има някакъв напредък,но понеже 4есто боледува и отсъства не сме много доволни от резултата.А на психоложката как и е фамилията? Laughing
Ами не и знам фамилията.Но тя е единствената в училището,тъй че направо кажи че търсиш психоложката.Незнам дали в Каритас няма и психоложка.Преди три години имаше. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт