Русе - 10 тема :)

  • 12 803
  • 298
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 442
хайде, да е жив и здрав Александър на мама деб! и тя да е жива и здрава, и бързо възстановяване й желая! мъжът е бил доста голям ( Mr. Green за тези, които го подцениха) - 4.450кг и 53см bowuu - след като се е запънал по нормалния начин, се е наложило да срежат коремчето на майка му, за да го извадят на бял свят преди два час. току-що се чух с щастливата майка, която още е малко омотана от упойката, но иначе много щастлива. браво, деб!  bouquet да е честит малкият принц на таткото, бабите и дядите!
хайде, да се почерпим за здравето му днес на обичайното място... ако не днес - утре на всяка цена.

# 166
      Ами честит мъж на мама Деб,нищо че не се познаваме,направо медал трябва да и дадем за такъв голям бебок!  bouquet
 

# 167
  • София
  • Мнения: 806
Еее браво на Deb!!!
Бързо възстановяване и кротко и послушно момченце   bouquet
A аз черпя с това:


и това:

че да има и за големи и за малки Laughing

# 168
  • Мнения: 5 391
Честит син на Деб!!!Браво, голям юнак си е отгледала!  bouquet  bouquet  bouquet
аз май познах поне сантиметрите Wink

# 169
  • Мнения: 696
Браво Deb! Да ви е жив и здрав големият мъж, да ви радва и да е много щастлив!!!  

Ееей, комарджийки, много далеко бяхте с прогнозите си  Mr. Green

# 170
  • Мнения: 5 577
Честит рожден ден на Иваничка - много здраве за цялото семейство пожелавам!

И аз говорих с Деб, вие вече знаете от заместник букмейкъра Зайка.  bowuu
Голямо бебе, взе ми акъла - важно е, че всичко е минало ОК.
Браво на д-р Зарзаланов!
 Peace

Сигурно се черпите сега, но ние няма да доидем с Иван - ще е на бабин дом, ние сме на кръчма на рожден ден. Това не е много по темата, ама да се похваля.  Mr. Green

Бих ударила един ментов тоник за Александър, само да се оговорим за утре.

А, аз утре съм сама на кафето, но ще доида.

Хайде след кръчмата ще видя кое как за утре сутрин.

# 171
  • Мнения: 5 299
Днес май нашата Иваничка има РД.

Да си жива и здрава Иваничка, да те радва малкото и мъжът тиSimple Smile) Като се прибера в Сф, ще почерпиш!  Wink Наздраве
И аз точно това гледах

ЧРД Иваничка, много щастие и любов ти желая

Добре дошла Дияна bowuu

Айде честито ни новото  русенско бебче Mr. Green

Бързо възстановяване ДЕб  bouquet

# 172
  • Мнения: 199
Happy Birthday, и от мен на Иваничка! Да е здрава и щастлива! hbday

Честито бебче на Deb!   ylinfantМного, много да ви радва малкия Александър!  baloniДа е здрав и палав, и много весели емоции на мама и тати!  newsm51

А, на всички русенски майчета, които ще се почерпят утре за Александър, пийте едно и от мен! Наздраве!

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 19:17 от bety123

# 173
  • Мнения: 442
честит рожден ден на иваничка!  bouquet  да е много здрава и късмет на новото място!

# 174
  • Мнения: 952
ЧРД на Иваничка  bouquet и честито бебче на Деб  bouquet да и е жив и здрав големия мъж и много да я радва. Хайде Деб възстановявай се бързо и се включи после да кажеш кое как е минало Laughing

# 175
  • Мнения: 275
Да е живо и здраво бебчо на Deb  Hug Hug Hug И майка му да се възстанови бързо, че да почва да го глези  Mr. Green

Deb, не се съветвай с Мърулката (Вергилия) за възпитанието на малкия  Naughty Че има да си го гледаш до 26тата му годишнина  Joy Joy Joy

# 176
  • Мнения: 442
adella, гледам че четеш... какво става при теб? няма ли да се запознавате вече с бебето? вчера с деб те споменавахме на сутрешното кафе. ето, тя вече я сколаса  Laughing

# 177
  • Мнения: 811
Браво Deb!!! Много голям мъж си родила, да ти е жив и здрав, много щастлив, обичан от всички и послушен   bouquet 

Честит рожден ден, Иваничка  Grinning Всичко най-хубаво ти желаем!    ura

На Дияна  welcome

# 178
  • Мнения: 2 035
Ех, че хубави новини само Grinning

Да е живо и здраво малкото-голямо мъжле на мама Deb! Много да слушка, папка и радва мама и тате  bouquet

newsm59 на Ivanichka! Много късмет и усмивки   bouquet

# 179
  • Мнения: 1 942
EEEE да и е живо и здраво юначето на Деб  newsm32 newsm32 newsm32

Честит рожден ден на Иваничка   bouquet

Айде сега да видим кой позна със залозите и кой ще черпи  newsm47 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт