Отнемане на деца в Норвегия 2

  • 161 928
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Мнения: X
Ами значи тогава информацията е безполезна.

# 2 611
  • Шумен
  • Мнения: 1 460
Да, винаги имат недостатъци подобни доклади. Но какво значи “подвеждащ”? Това са осреднени стойности за децата в една страна и всеки нормален човек , трябва да е наясно каков е това. Може да бъде “подведен” само ако не е наясно какво е осреднена стойност. Този доклад не дава  представа за отделни малцинства, групи и подбни, които ги има в доста страни. Очевидно е. Ако някой е очаквал нещо друго определено е бил подведен, но не защото доклада е подвеждащ.


Такива доклади БИ трябвало да са максимално обективни. А та СА максимално манипулиращи. Т.е наистина безполезни. Който се хванал, хванал,но могат да се развяват  най-вече като "обективна"  информация и да се използват като доказателство за нещо си ,като опорна точка.

# 2 612
  • Мнения: 1 421
Толкова гнус,съсредоточена само в една страна....Хора ли живеят там,зверове ли...Направо звучи като някаква антиутопия,но ако разбрах едно нещо досега,то е,че дори и най- абсурдните неща не трябва да се отхвърлят прибързано.Винаги човек да има едно наум.
В крайна сметка само родителите на неоснователно отнети деца от социалните си знаят какво им е.
И след като явно децата на българския баща и норвежката майка се развиват добре в България,остават тук и точка.Нека справедливостта възтържествува за тях.Жалко че България рядко защитава адекватно интересите на своите граждани в други държави.Дано и този път обаче надделее разумът и попречим на коварните опити на Барневерн да вкара и у нас недопустимите си практики.Започвайки с това да не се позволи българо-норвежките деца да бъдат върнати в онзи ад.

# 2 613
  • Мнения: 5 282
Знаете ли какво ми каза днес мой приятел психолог разговаряйки по темата- "от векове е така там, викингите трябва да са там, няма как родител чужденец да си вземе децата, викингите не са отвеждани от родината си". Той е имал предложение за работа неколкократно от институции в Норвегия, но не е приел, защото цитирам "системата е извратена, а педофилията във всички звена". Друг мой познат адвокат замина там с жена си лекарка, но детето е при баба си и дядо си в България и каза, че няма да го вземе докато не направи 18.

# 2 614
  • Мнения: 3 865
Абе и аз до скоро не вярвах на приказки за педофилия, ама се оказа, че всички жени в тукашната фамилия  са били подлагани на инцест. Обясниха ми че това навремето е било нормално, един вид традиция. А ние още се учудваме - ми такива са си викингите - потомствени извратеняци. Те пък не разбират как ние си бием децата, при положение че те предпочитет да правят любов с тях. Нямаме място в Скандинавия - различни светове сме

# 2 615
  • Мнения: 19 098
Каквито скандинавски книги съм чела, потвърждават същото Sad

# 2 616
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Коя е „тукашната фамилия”?

# 2 617
  • Мнения: 3 865
скандинавската, как коя

# 2 618
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Товс някаква определена фамилия ли е или говориш за всички скандинавци?

# 2 619
  • Мнения: 3 865
моята фамилия е определена фамилия естествено. Но тук всички фамилии са така - във всяка е имало такива случаи и всеки си живее с тях и си ги пази в тайна -   инцестът за тях е нормален колкото за нас  шамарът.  Сега уж се борят с него и уж вече никой не смее да го причинява на децата си щото ги е страх от социалните. Ама лично аз не вярвам да е изкоренен. Но в поколението на майка ми е било редовна практика

# 2 620
  • Шумен
  • Мнения: 1 460
Каквито скандинавски книги съм чела, потвърждават същото Sad
+1! За известен период от време бях се набълбукала с книги от  скандинавски автори - неизменно във всичките ги имаше разните извращения под една или друга форма.И спрях да ги чета.

# 2 621
  • Мнения: X
Някаква статистика
http://norwaytoday.info/news/many-turn-incest-centres/
Около 3,500 жени и над 1,000 мъже са насочени към общо 22 центрове за защита против инцест и сексуални нападения през последната година. Това е увеличение с 14%.
Общо 33,574 молби от потребителите са отправени към центровете по инцест, показва годишната статистика на Дирекцията по децата, младежта и семейството (Bufdir).
Почти 80% от тях са били изложени на инцест.
Повечето са пострадали на много млада възраст, почти 40% преди навършване на 7 години.

Като за страна с 5 милиона население..

# 2 622
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 353
Не напразно се говори толкова много за Норвегия и Барневерн.
Медии от повечето европейски страни,САЩ,Канада,Индия  писаха по въпроса.Колко много клипове и снимки има..
Не вярвам всички да лъжат.
Мои близки се прибраха от скандинавска държава точно заради проблеми в училище и после със социалните..

Съжалявам семействата ,които са пострадали от Барневерн.Защото не вярвам,че хиляди семейства са неблагонадеждни ,некадърни родители-наркомани,пияници..Да са 5-10 за година-да.Ама хиляди...?
Не е нормално това.

# 2 623
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Някаква статистика
http://norwaytoday.info/news/many-turn-incest-centres/

Почти 80% от тях са били изложени на инцест.
Повечето са пострадали на много млада възраст, почти 40% преди навършване на 7 години.

Като за страна с 5 милиона население..

Именно! Аз четох за населени места в Норге-то, където инцеста си бил някаква традиция.

Точно Норвегия да се сочи за пример ... това просто звучи перверзно.

# 2 624
  • Мнения: X
Каквито ще да са, наказанията са чудовищни. С тия свиждания 2-3 пъти годишно по час-два в присъствието на службите, със забраната за употреба на определени езици, спирането на комуникациите и смяната на средата, с разделянето на братя и сестри, липсата на информация за децата - това са ужасни нарушения на фундаментални човешки права - както на родителите, така и на самите деца.

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 13:45 от Анонимен

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт