Не ми се прави секс

  • 23 270
  • 234
  •   1
Отговори
# 75
  • Countryside
  • Мнения: 11 677
Колкото и да те обича, мъжа ти освен физическа близост иска и секс. Аз лично бих набрала някой да ми отказва 10пъти подред, незнам за мъж. Има и други пособия за секс, направи му кефа на него и докато го правиш ще ти дойде мерака и на теб. 2пъти в месеца е доста зле, поне да беше 2 пъти в седмицата. Млади сте още за пенсионерски изпълнения. А и деца искате, те със секс стават,  и то не веднъж в месеца.
Много наивно пишеш за 34г, вижда ми се пързалка темата.

# 76
  • Мнения: 650
Е...айде сега, както има жени и жени, така има мъже и мъже. Може пък така да я желае повече, като му се дърпа и не му дава.
Някои мъже пък обичат повече трудните плячки и лова Wink Знае ли се, може нейния да е такъв.

# 77
  • Мнения: X
Е...айде сега, както има жени и жени, така има мъже и мъже. Може пък така да я желае повече, като му се дърпа и не му дава.
Някои мъже пък обичат повече трудните плячки и лова Wink Знае ли се, може нейния да е такъв.
Е, ама все в един момент се надяват да "хванат" плячката...иначе спират, оглеждат се за друга плячка и пак хукват.
Ама вече не след първата....
Кой е луд цял живот да търчи след някого, като е наясно, че шанса да я "хване" е почти нулев?!

# 78
  • Мнения: 30 802
Абе какво толкова го мисли, нищо срамно няма - да сваля гащите и просто да го направи. В рая няма да влезеш с по-малко секс и дърпане, напротив, като ти е дадено, трябва да се ползва. Апетитът идва с яденето, мацката да не се прави на примадона.

# 79
  • Мнения: 1 050
Абе, чувате ли се какви ги говорите? Как се прави секс без да имаш желание за това? Ако друг прави секс с теб против волята ти, е изнасилване. Ако ти правиш секс против собствена си воля, не е ли също (из)насилване? Все едно да ядеш като не ти се яде... Боже, боже... Нямало да се протърка, да му била пуснела, да се погрижела за него... С което не казвам, че проблем няма, но и да се дават подобни съвети... Еми не го разбирам!

Ако тези отговори са провокирани от стила на писане на авторката, а то темата най-вероятно е пързалка - ок, ама в противен случай... Как се пие вода, като не си жаден Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 17 437
Момичета, започвам да се отчайвам за връзката си като чета постовете. Не искам и да чуя за разпадане, изневяра и т.н. Регистрирах се и писах тук, търсех подкрепа. Надявах се, че сме повече жени като в моето положение. Да е ясно, аз друг мъж не искам, този е моят. Такова внимание и грижа, разбиране /истинско разбиране/ не съм срещала, нямат го околните ни двойки в живота.

Ами, пиленце, ти си се омъжила за баща/по-голям брат/приятел-закрилник, не си се омъжила за любим мъж, от който ти притреперва под лъжичката. Как да имаш сексуални мераци, като не си се омъжила за сексуален обект, а си си търсила някой да те гледа като детенце.
Не се сърди, но няма да я бъде връзката, отложете го малко това дете, поне година-две, дотогава няма да сте заедно.

# 81
  • Мнения: 8 293
Говорим за пресен-пресен брак "по любов". Не би трябвало да й е опротивял дотолкова, че да не й се иска поне мъничко да му направи и на него кефа... а и апетита наистина си идва с яденето Rolling Eyes
... Как се пие вода, като не си жаден Rolling Eyes
Само се жабурка Smiling Imp

# 82
  • Мнения: 22
Абе, чувате ли се какви ги говорите? Как се прави секс без да имаш желание за това? Ако друг прави секс с теб против волята ти, е изнасилване. Ако ти правиш секс против собствена си воля, не е ли също (из)насилване? Все едно да ядеш като не ти се яде... Боже, боже... Нямало да се протърка, да му била пуснела, да се погрижела за него... С което не казвам, че проблем няма, но и да се дават подобни съвети... Еми не го разбирам!

Ако тези отговори са провокирани от стила на писане на авторката, а то темата най-вероятно е пързалка - ок, ама в противен случай... Как се пие вода, като не си жаден Rolling Eyes

Здравей Мишелин,

точно както ти го написа, как да стане против волята на човека тая работа. И не е заради мъжа ми, няма да съм само аз дето телесно нямам нужда от редовен секс. Все има и други жени така. Затова и писах, да намеря как се справяр сродните души. И не съм фригидна, добре съм си, това положение е близо петнадесет години. Била съм с разни мъже, не съм живяла в манастир. И свирки мога да прявя, правила съм го. Идеята бе как да си задържим мъжете при тва положение, да е здраво семейството, да вървят нещата. Толкова ли е сложно.

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 569

Здравей Мишелин,

точно както ти го написа, как да стане против волята на човека тая работа. И не е заради мъжа ми, няма да съм само аз дето телесно нямам нужда от редовен секс. Все има и други жени така. Затова и писах, да намеря как се справяр сродните души. И не съм фригидна, добре съм си, това положение е близо петнадесет години. Била съм с разни мъже, не съм живяла в манастир. И свирки мога да прявя, правила съм го. Идеята бе как да си задържим мъжете при тва положение, да е здраво семейството, да вървят нещата. Толкова ли е сложно.

Не е сложно. Невъзможно е. И да се прибира при теб ще желае и ще ч*ка друга.
Аз не разбирам толкова ли е сложно да разбереш, че щом мъжа ти има сексуален апетит - все някой ще го задоволи. И пак ти казвам, няма начин да го задържиш. Имаш горчив опит, как пък вместо да се поучиш от него, търсиш акъл от другите.

# 84
  • Мнения: 650
Момичета, започвам да се отчайвам за връзката си като чета постовете. Не искам и да чуя за разпадане, изневяра и т.н. Регистрирах се и писах тук, търсех подкрепа. Надявах се, че сме повече жени като в моето положение. Да е ясно, аз друг мъж не искам, този е моят. Такова внимание и грижа, разбиране /истинско разбиране/ не съм срещала, нямат го околните ни двойки в живота.

Ами, пиленце, ти си се омъжила за баща/по-голям брат/приятел-закрилник, не си се омъжила за любим мъж, от който ти притреперва под лъжичката. Как да имаш сексуални мераци, като не си се омъжила за сексуален обект, а си си търсила някой да те гледа като детенце.
Не се сърди, но няма да я бъде връзката, отложете го малко това дете, поне година-две, дотогава няма да сте заедно.
А ако беше обратното щяхме да пишем в темата "Защо не ме разбира, уважава и не се грижи за мен" и тогава съветите ви щяха да са същите- "напускай го....няма бъдеще връзката"....тцтцтц врачки.
Някъде бях прочела, че тук масово се съветват жените да оставят мъжете си и че няма да я бъде връзката. Защо не се въздържате от такива коментари, като нито сте навътре в нещата, нито познавате лично авторката и мъжа и, проблема може да е съвсем прост и решим, тя казва че го обича, както и той нея. Вие ги разделихте. Чудничко. Прогнози се правят за времето и те не винаги са верни. Това е човешки живот и положението е деликатно.

# 85
  • София
  • Мнения: 17 437
Не знам защо цитираш мен, аз не съм казвала да го зарязва. Казах да почакат с детето и стоя зад мнението си.

# 86
  • Мнения: 650
Не знам защо цитираш мен, аз не съм казвала да го зарязва. Казах да почакат с детето и стоя зад мнението си.
Цитат
Не се сърди, но няма да я бъде връзката, отложете го малко това дете, поне година-две, дотогава няма да сте заедно.

# 87
  • Мнения: 30 802
Ми така е, омъжили са се за емоционален тампон, не за мъж, който ги привлича. Гади им се само от мисълта да ги напълзи сексуално. Женски инстинкт, какво да правиш.

# 88
  • Мнения: 10 820
Не знам защо цитираш мен, аз не съм казвала да го зарязва. Казах да почакат с детето и стоя зад мнението си.

Щото си казала (прИдрекла) "дотогава няма да сте заедно". Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 17 437
Не знам защо цитираш мен, аз не съм казвала да го зарязва. Казах да почакат с детето и стоя зад мнението си.
Цитат
Не се сърди, но няма да я бъде връзката, отложете го малко това дете, поне година-две, дотогава няма да сте заедно.

Е?

Общи условия

Активация на акаунт