Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 14

  • 67 050
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 309
На късмет ако няма много хора. Ако е пълно родилното няма такива, освен ако не сте известна личност.


А как стоят нещата със самостоятелните стаи?

# 406
  • София
  • Мнения: 9 150
А кога се слага катетър - преди или след упойката?

# 407
  • Мнения: 309
На мен след - не усетих нито слагането, нито после свалянето - бяха много внимателни.

# 408
  • Мнения: 441
Аз се паднах в самостоятелна стая сега,  защото никой не я искаше.  Но за да вляза внея преминавах през една тройна стая и не ми беше ок да го правя,  особено през нощта като спяха другите жени и техните бебенца.

# 409
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз пък бях точно в тази преходната когато раждах и много ми допадна Simple Smile
Катетъра го слагат след упойката.

# 410
  • Мнения: 62
Здравейте,искам да попитам някоя от вас правила ли е LEEP в болницата при д-р Еленчев и ако може да споделите мнение за него?

# 411
  • Мнения: 7
Здравейте момичета ! След направена ЦВ се оказа ,че тръбите са проходими но имам  странна матка ,по думите на док като емблема на Мерцедес Grinning. Всредата на другия месец ми предстои оперативна хистероскопия при д-р Стаменов,иска да я резне тук там . Искам да попитам дали някоя от вас се е оперирала заради формата на матката?Според док от там най-вероятно идва проблемът за моето безплодие. Благодаря предварително Simple Smile !

# 412
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 937
Понеже май отивам към вариант секцио, ще се радвам ако се включат доволни от лекарите си мами Blush
За сега съм се насочила към д-р Ташков, но няма да са ми излишни и лични отзиви  и за други Wink

# 413
  • Мнения: 19 747
Всички са добри оператори.

# 414
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 937
Всички са добри оператори.

И аз така искам да си мисля, ама все пак, при условие, че имам избор, пък не съм се следила там, ми е малко трудно решение Blush

# 415
  • Мнения: X
Всички са много добри оператори. И анестезиолозите са супер.

# 416
  • Мнения: 441
Доктор Генадиева и доктор Ослеков ми направиха секциото преди седмица-супер доволна съм.

# 417
  • Мнения: 3 619
Понеже май отивам към вариант секцио, ще се радвам ако се включат доволни от лекарите си мами Blush
За сега съм се насочила към д-р Ташков, но няма да са ми излишни и лични отзиви  и за други Wink
Пич Е голям.

# 418
  • Мнения: X
Аз бях ,при който се падна, че ми се измести дата.

# 419
  • Мнения: 385
Аз се включвам с един глупав въпрос - като  ни изписваха ми казаха, че имам право на още два прегледа. Един, ако имам проблем и един като профилактичен. Не помня до кога трябва да мина на профилактичен. Обикновено тези прегледи са до 30 дни след изписването, но после като се видях с моя лекар по друг повод, той ми каза, че сигурно октомври, тъй като трябвало да вземе материал за цитонамазка, а за тази цел трябва да са ми спрели лохиите. Понеже поводът за моето посещение беше отваряща се рана след секцио, грам не ми дойде на ум да го питам кога точно трябва да отида. И принципно само аз ли трябва? Бебо трябва ли да го водя пак за нещо?

Общи условия

Активация на акаунт