Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Снимките ни от  Априлци!

http://community.webshots.com/album/551082146FTULNs

# 46
  • Мнения: 102
Добре завърнали се на републиканските участници!

Разгледах  снимките.Голямо удоволствие е да видиш  колко много са пораснали  всички дечица и как добре се забавляват заедно.

Jeane добре дошла на родна земя Hug
Хайде да организираме една среща,ако сте в София.Така ще успеем да се видим всички.
До момента успях да се видя  с Кроче и Савата.Направихме си една голяма разходка из центъру  , има и малко снимков материал.

Честито на новите пешеходци Ники и Даката!

Сиска какво пак го закъсахте,бързо опрявяне на Дени и стига толкова каръщина!

Ние днес правихме прощъпулника на Надин.Беше много хубаво,малката пешеходка си избра микрофона и портфейла.Ще става известна певица WinkМежду другото тя е родена на датата на Боно от U2.Един колега на мъжа ми,който им е заклет фен все и предрича певческа кариера.
Утре ще кача  снимки в албумчето.

Иви Flowers Rose

# 47
  • Мнения: 4 354
малката пешеходка си избра микрофона и портфейла.Ще става известна певица Wink

Теа избра същото! Първо хвана микрофона, после парите.
Още от РД моите съквартирантки я наричаха певицата заради страшните децибели - още от коридора при асансьорите се чуваше, че ми носят Теа Grinning

Аз съм за среща, хайде да е тази седмица, че уикенда се местим!
Ако не успеем да направим общософийска, хайде поне една младостка да заформим!
Предлагам утре или четвъртък, примерно 5 часа, че Камиж и Кроче нали ходят на работа, да е удобно за всички. Какво ще кажете? Е, дано е хубаво времето.
Имаме едно много подходящо за много дечица  заведение тук в Младост, но трябва да е хубаво (топло) времето, че иначе е на сянка следобяд.
А може и в центъра...

# 48
  • Мнения: 449
Кики, честит рожден ден на малкия адаш! Да сте живи и здрави, наистина се надявам да се видим на живо на родна земя!    bouquet
Браво на всички мами, които са били на Априлци! Следващия път живот и здраве и ние ще сме там!  bouquet
Калина, айде, оправяйте се, сигурно ви писна с тия болести Heart Eyes
Сисиии, защо така, бе мило? Не знам какво да кажа, аз не вярвам на такива работи много-много, ама да не са ви урочасали-толкова дето сте хубави и сладки и двамата newsm78
Честито на всички проходили. Никола направи вече 3-4 крачки сам, ама стремглаво и още не ходи стабилно сам, та не знам кога да правим прощъпулник, мисля да изчакаме още малко newsm78
За Иви Flowers Rose
на нас фонтанелата ни се затвори рано. А по въпроса за тръшкането-и аз искам да чуя другите как го преодоляват, че съм се в чудо видяла ooooh!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 5 598
Честит Рожден ден на последният представител на майският отбор, който става на 1 годинка!
Честито на мама kiki78. Да и е жив и здрав порасналият Никола.
Гита, по-скоро да се оправяте.
Борели, браво на бъдещата певица.
Имам една молба към софийските майчета, може ли някой да ми отслужи със сгъваема кошарка за една седмица. Ще идвам на гости на приятелката ми София, но ще пътувам по влака сама с децата и не ми е по-силите да нося и кошарката. Така че мили софийски мами, искрено ви моля за вашата помощ.

# 50
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден на Никола! Кики, весел празник! На вас се пада честта официално да закриете сезона на рождените дни LaughingДогодина пак...Колко ли по-различни ще са дечицата ни тогава Heart Eyes

Вчера биха на Дени на ваксината...Дори не изплака, докато се усети че го боцкат сестрата беше свършила вече. Следващата консултация е след 2 месеца.

Продължаваме да се мажем и двамата по изгорелите места с какво ли не, дано скоро му мине.

Но имаме един нов проблем, моля за помощ ако някой знае нещо. Дени непрекъснато го яде някаква бълха (поне мисля че е бълха).В момента все още не са напълно зараснали пъпчиците от предишното хапане и тази сутрин се събуди отново нахапан - по крачета, ръчички, вратле...навсякъде. Всичко съм изпрала и отново ще изпера, сутрин и вечер тупам, къде се крие тая гад не знам. По пижамката му и по възглавничката му се виждат "следи" от нея. Много сериозно е нахапан ConfusedНякой знае ли някакво мазило, или нещо за пръскане срещу тия гадове. Дайте идея как да се отървем. Явно ги носи от детската градина newsm78Ако спра да го водя там, нямам идея къде да ходим да беснее...

kamij, кръстен е Дени. Отдавна, когато беше на 4 месеца.

Августа, по-добре изчакай да проходи по-стабилно и тогава направете прощъпулника, че не е хубаво да падне точно на прощъпулника си.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 896
Сиска, пробвай с Аутан, което е срещу комари и други хапещи насекоми

# 52
  • Мнения: 463
Мерси мами за поздравите по адрес на Никола!
 Two Hearts Two Hearts Two HeartsОх,ако знаете колко се вълнувам,направо ще ми изкочи сърцето newsm44,толкова било хубаво да си имаш рождениче.То горкото днес не му остана място за целуване,скоро като ме види може да вземе да бяга.Сутринта даже си го поздравих с песен по радиото.
За сега сме сами,тати ще се върне на обяд от работа днес,аз надувам балони и закачам надписи и се кефя.Гостите ще дойдат по-късно,мислим и прощъпулник да направим,та да видим...

Честити първи крачки на Данчо и на Никола dance
Августа,Никола първо правеше по няколко крачки,около седмица така и после като хукна...

# 53
  • Мнения: 437
Да е жив и здрав малкия Никола!!!
Как неусетно станаха на годинка малките ни съкровища... разгледах снимките ви от Априлци, чудесни са! Толкова хубаво изглежда и децата заедно са невероятна картинка Simple Smile Следващия път, живт и здраве - ако взема, че видя навреме кога какво и къде организирате..белким и ние се присъединим към тайфата...
Мойта принцеса вече съвсем се отпуска и си ходи където иска... само дето вече се сдоби с две цицини задари пустото си любопитство. Последния път се опита да си завре главата между два рафта. Даже ми буташе ядосано ръката като се опитвах да я дръпна оттам. Е..така ще е тепърва Simple Smile Вие мами на ходещи малчовци, обезопасили ли сте вече терена? Че ние се помотваме още... може би разчитайки, че Зори не е толкова умела пешеходка още..
В този ред на мисли..явно прощъпулник ще се прави! Засега няма да задавам тъпи въпроси като какво, как и т.н. .. ще поръся в стари теми Simple Smile

Е..май стана дългичко.. извинете. Дано днешния ден е добър за всички. при мен започна малко зле в работата... и после цял ден ми се набива в главата какъв фатален и зъл ден бил днешния... 06.06.2006

# 54
  • Мнения: 4 354
Честито на Никола! Да е жив и здрав и много щастлив!
И отново се върнах година назад, като си помисля как се вълнувахме всички и чакахме вести от Кики...

# 55
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Честит Рожден Ден на Ники!  Hug Вече всички сме на годинка  Mr. Green
Браво на проходилия Данчо  Grinning
Снимките от Априлци са страхотни! Най ми харесаха от ресторанта, с дребосъците полазили навсякъде по пода  Mr. Green Басейна, като гледам, е останал празен. Само на една снимка видях няколко потопени смелчаги Wink
Ние лятото се каним да кръщаваме малката на Троянския манастир. Много спомени имам от там. Бих предпочела да е през седмицата, за да е по-спокойно. Иначе ми казаха, че е станало доста комерсиално  Rolling Eyes
Сиска в аптеките продават най-различни мазила. Но питай да е подходящо за малко дете, а после пробвай Дени да не е алергичен. Жорко преди години го нацапах смело с нещо подобно и той се обрина  Crazy Миналата година баща му намерил това мазило из шкафовете, то сигурно от 5 години си седи в София и го наклепал с него. Аз разбрах много късно. За късмет нямаше реакция, сигурно защото срока на годност беше минал отдавна  Laughing
За венците давам на Ели да гризе краставичка. Най-интересното е, че малката я предпочита студена, топла не я хапва Thinking Предполагам студеното облекчава още повече.
Навън и ние сме в групата на непрекъснато похапващите  Embarassed Нося плодове, зеленчуци, бисквити. Така разбрах и че не яде топла краставица, вън не я иска, в къщи умира за нея. А ако сме в заведение каквото предлагат, но любимото е пържени картофки. Вчера в едно кафе си хапна донът, без шоколадов пълнеж  Wink
Ели от известно време се е влюбила в пързалките. Опитва се да се катери по тях, доста успешно, а не по стълбите и после с гордост се спуска. Ето тук покоряваме поредната пързалка  Crazy

# 56
  • Мнения: 639
Честит рожден ден на Никола!
Много са хубави снимките от Априлци и много ме е яд,че не можах да дойда, а трябваше да ходя на тази роднинска сватба. Следващата среща няма да пропусна Naughty.
Калоян, все още си няма самостоятелно ходещи крачета.Пуска се понякога за по 2-3 крачки,но много го е страх.
Сиска, вземи Псило-балсам и пробвай с него на ухапаното,а като излизате го мажи с Аутан или има един спрей OFF, много е добър.

# 57
  • Мнения: 522
Честито на последния рожденник-Ники! Ние днес ходихме уж да правим изследвания на Наси ама той така и не реши цял ден да се изпишка в тая пуста торбичка.Кръв дадохме,но не изчаках резултатите,и без това явно утре пак ще се ходи,та тогава ще ни ги кажат.Снощи почти не сме спали с баща му щото той плачеше кажи речи през половин час Sad.От 2-3 дни пък отказа да яде вечер млякото та се приспиваме с разни плодови каши в бурканчета.Честито и на новия пешеходец! newsm68 Августа,Наси се пускаше да прави крачки някъде месец преди наистина да проходи.Сиска нашия тати има рибарник и там си имаме около 50 кучета пазачи,та най-редовно ни носи по някоя буба.Наско често е нахапан и педито ни изписа "Фенистил"-гел,но това е за третиране след ухапването,а за предпазване гледах по ТВ някаква реклама скоро за цялото семейство обаче хич не запомних как се казваше Thinking.

# 58
  • Мнения: 920
Честито на последното ни юнско майче! Да е здрав и щастлив малкия Никола!

Борели аз съм с възможност само за Младоска среща, че в общи линии съм сама с Калоян и ремонта и трябва все да съм на разположение и на двата си ангажимента  Laughing . Разберете се нещо с Мартеа и Паталина, а някоя от тях ще ме осведоми.

Сиска за бълхата - пробвай да намериш парочистачка (от тия малките от телешопа примерно) и с нея да почистиш. Имам позната, която също щерка и беше наядена и взе от съседите  и изчисти основно и повече не се е оплаквала.

И друго щях да пиша ама Калоян върви и мрънкори из цялата къща и отивам...

 Flowers Rose за Иви


# 59
  • София
  • Мнения: 3 787
Честит рожден ден на Никола Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Е,закрихме сезона вече,сега е ред на юнчетата Grinning

Гита,аз вземам пишо на Калоян с памуче в памперса.Винаги става,и то много бързо.Проблем с гадинки в урината от памука не сме имали досега Wink

Нашата фонатанела вече се затвори.Миналата седмица го пипах и няма вече меко на главичката.

 Flowers Rose за Иви

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт