Нашите кухни - 75

  • 84 746
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 334
No_frame bitch, Не са 2 бетона а два нюанса в самото ПДЧ - светло и по-тъмно като напръскано

# 571
  • Мнения: 4 786
А корпуса от по - тъмният ли ще е?
Виж тази кухня е така с тъмен и светъл бетон, добре е, обаче малко дървесно не е зле да се вкара
https://pin.it/j5t54keamh7oab

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 11:14 от No_frame bitch

# 572
  • София
  • Мнения: 334
Кухнята вече е поръчана и се прави - плот от дървесния цвят, корпус и врати от белия бетон. Чудя се само за гръб.

# 573
  • София
  • Мнения: 334
Кухнята вече е поръчана и се прави - плот от дървесния цвят, корпус и врати от белия бетон. Чудя се само за гръб.

# 574
  • София
  • Мнения: 334
Кухнята вече е поръчана и се прави - плот от дървесния цвят, корпус и врати от белия бетон. Чудя се само за гръб.

# 575
  • Мнения: 4 786
Ми сложи го бял някакъв, полиран, ще светне кухнята като цяло и се съчетава добре с бетона и дървото.

# 576
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Без лаистни!

# 577
  • Sofia
  • Мнения: 4 155
Бих избрала плочки, стъкло или друго но не и ПДЧ. Имах в 1 квартира преди да си купим жилище, дори и обезмаслител не успяваше да го почисти.

# 578
  • софия
  • Мнения: 26 075
Без лайстни и на плота. Дяволът е в детайлите. Страхотно! Шадоу, страшен майстор си!

# 579
  • Sofia
  • Мнения: 4 155
Влизам да се запиша в темата . Невероятни кухни сте показали и идеи Heart
Нашия апартамент го закупихме преди две години с нова кухня ,не кой знае каква . Аз предпочитам кухнята да е заедно с всекидневната ,но по -натам ще усъществя плановите си Laughing
Иначе имам доста идеи Grinning
Харесват ми тези варианти на кухни
Медения лист ,стои невероятно вместо обичайните плочки и т.н , но това си е мое мнение разбира се Blush



Какъв е този меден лист - бихте ли споделили, не съм виждала преди. Какъв материал е това?

# 580
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Медния лист е гърба, аз съм правил подобна кухня, но с инокс (ламарина 1 мм дебела).

# 581
  • Sofia
  • Мнения: 4 155
Медния лист е гърба, аз съм правил подобна кухня, но с инокс (ламарина 1 мм дебела).

Почиства ли се лесно? Каква е цената на метър?

# 582
  • Мнения: 120
Не съм много сигурно ,но предполагам ,че се чисти лесно ,щом го поставят предимно зад котлоните

Има доста разновидности като модел


И още няколко идеи с него .


# 583
  • Мнения: 227
Красиво е с мед, но не трябва да се готви. Според мен , няма да може да се чисти. В къщи имам гръб от стъкло 😊 много лесно се почиства. Пържим често.

# 584
  • Мнения: 120
Ако не се чисти лесно , защо ли го поставят зад печки тогава , предполагам не за да не готвят Grinning

Общи условия

Активация на акаунт