Кралски работи и клюки - 16

  • 72 356
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 166
Уилям и Хари участват в този филм ... Сютс никога не е номиниран нито за Еми, нито за Оскар, защото не е нито популярно, нито толкова добро като актьорско изпълнение (и като сценарий е малко боза).

Чарлз, не Даяна е поканена в Кан и то да даде реч за Гинес... Мегън ако наистина е поканена да раздава награди на заслужили актьори, каквато тя не е, иначе щяха да я номинират, или поне сериалът, в който участва щяха да го номинират. Тя ако отиде ще представлява себе си, което НЕ МОЖЕ, т.к. вече не е "аз, Мегън, прекрасната, невеорятната, най-най- сред всичките най-най", а е "Мегън, част от кралското семейство като съпруга на Хари, публична личност, която не е звезда, а служител на обществото".

Нито тя, нито който и да е от това семейство има правото да ходи на червени килими. Единственото изключение е ако имат сериозна причина да промотират страната си.

ПП Въпреки, че Уилям и Хари направиха камео в Междузвездни войни, те нямат право да се изживяват като звезди и сцените им пост-продукция бяха орязани.

Има ли още нещо неясно? Откровено казано, не видях нищо, което съм написала да е невярно.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 16:27 от Елфичка

# 466
  • Мнения: 855
Елфичка е права, цялата работа уж трябвало да е тайна, но новинарските сайтова го съобщаваха преди време, фен съм на поредицата и ми е излизало от доста източници. Сцената е изрязана, защото се оказват прекалено високи, което ме кара да се чудя защо изобщо ги викат изначало, явно са искали да се пише още за филма.

# 467
  • Мнения: 578
Походката на Мегън ми е странна, фалшива, може и от притеснение да е или от вживяване, не мога да кажа....ето тук например https://www.instagram.com/p/Bma81g3BJK_/?utm_source=ig_share_she … hid=1bm3aehsvoic4

# 468
  • Мнения: 2 114
По-скоро обувките не са и удобни, според мен.

# 469
  • Мнения: 9 713
...но е добре, че живеем в дигитален век и всичко е достъпно...
Хващам  се за това изречение, защото съм тотално съгласна.
В темата се изписаха хиляди постове как кралските особи дишат само, ако някой (кой?) им даде разрешение.
А бързи справки в чичко Гугъл показват, че хората си ядат, пият и разхождат отворени сандалки, черни рокли и голи рамене по червени килими. И им дреме на дизайнерските шапки... Joy

# 470
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Вече има фигурки на кралското семейство. Не знам защо, без Мегън.
Кейт не ми хареса, много безлична са я направили. За разлика от баба Бети, в розово и с кученце (но беше свършила).


# 471
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Вече има фигурки на кралското семейство. Не знам защо, без Мегън.
Кейт не ми хареса, много безлична са я направили. За разлика от баба Бети, в розово и с кученце (но беше свършила).

Има ги с Хари от сватбата Simple Smile https://www.popinabox.co.uk/merch-memorabilia/royal-family-megha … &gclsrc=aw.ds

# 472
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Оооо мерси !
Много ми харесват!  Мисля, че е от друга поредица, защото на самата кутия отзад има всички фигурки от серията и Мегън я нямаше там.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 19:25 от Hello♥J

# 473
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Явно е добавена по късно към серията, поне в каталога в техния уебсайт излиза с тях https://www.funko.com/search?q=Royal&focus=pop-royals-the-du … duchess-of-sussex

# 474
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Елфичка е права, цялата работа уж трябвало да е тайна, но новинарските сайтова го съобщаваха преди време, фен съм на поредицата и ми е излизало от доста източници. Сцената е изрязана, защото се оказват прекалено високи, което ме кара да се чудя защо изобщо ги викат изначало, явно са искали да се пише още за филма.
Аз коментирах не самата информация в публикацията на Елфичка, а формата на изказ. И повечето нейни публикации тук ме дразнят именно заради тази "свидетелска" форма - сякаш е видяла нещото с очите си, а не преразказва/коментира нещо прочетено някъде.

# 475
  • Мнения: 9 713
Чарлз поне като кукла е хубав. Joy Но пък отново е "вързан" за Даяна. Нужна е кукла Камила.

# 476
  • Мнения: 2 114
Чарлз поне като кукла е хубав. Joy Но пък отново е "вързан" за Даяна. Нужна е кукла Камила.

Вероятно не би била от най-купуваните Камилчето и затова няма. Joy

# 477
  • Мнения: 16 031
Походката на Мегън ми е странна, фалшива, може и от притеснение да е или от вживяване, не мога да кажа....ето тук например https://www.instagram.com/p/Bma81g3BJK_/?utm_source=ig_share_she … hid=1bm3aehsvoic4

Все едно някой я побутва напред или й се е схванал кръста. Наистина ходи странно

# 478
  • Майничка
  • Мнения: 12 733
Куклите и на Чарлз, и на Уилям са твърде ласкателни откъм "оперение" в областта на челото. Дали са им маркирали поне едно "летище" за достоверност? И явно всички персонажи са се подложили на скорошно драстично разширяване на зениците - очите са черни.  Joy

# 479
  • София
  • Мнения: 877
Пак да вметна за драмата-ММ е дала телефон на баща си, който той е дал на полусестрата Саманта. Т.е. тя е можела и да запише разговорите. След сватбата и поредното интервю вече няма връзка, освен чрез майката, а не през медийте. Не е получил сърдечен удар, а бил близо до дома си в стая по 31 долара и се е върнал след сватбата. Папарашките снимки, за които е позирал "тайно" не са толкова страшни, дъщеря му не спря да позира. За две години дъщеря му не е намерила време да го запознае с Хари и да му обяснят на живо колко е важно да запази мълчание. Тя спокойно е можела му помогне финансово, не мисля, че го прави заради парите. Факт е, че като дете/тинейджър са били много близки. Защо трябва да е толкова строга със 74-г. мъж, които очевидно не знае какво прави?
Полусестрата се е боядисала черно, чете от листче на масата и навързват интерв
то за да стане смислено Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт