Какво направих днес за себе си? - 3

  • 66 185
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 381
До момента безцелно ровичкане из Интернета, а сега лягам  на дивана с книга. После къпане и малко 'привеждане на визията в ред"

# 196
  • Countryside
  • Мнения: 11 675
Направих си пълнени чушки с кайма и блини, уж никой от домашните не искаше, а сега всички им точат лиги...

# 197
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Днес ми подариха дюли! Не съм ги опитала още, но цялата трапезария ухае чудесно - на ранна есен, на детството ми...

# 198
  • Мнения: 9 152
Направих си 2- км златно- есенна разходка.
Насладих се на прелетните птици, които се събират да отлетят на юг, на паднали кестени в ярко топло кафяво, на орехи, дюли, ябълки,  круши, на изобилие от цветове и багри по дворовете и градините на грижливите стопани.
Даже снимах едно храстче, което ме впечатли с цветовете на непознати за мен плодчета.

# 199
  • Мнения: 2 156
Нахраних две котета-гостенчета и ги върнах на мама маца, която дойде да си ги търси. Много сладки, дано пак се отбият у нас Heart Eyes

# 200
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 738
Като ви чета постовете, чак ми замириса на дюли....
Отидох на гости при мама и татко, говорихме си и обядвахме заедно.

# 201
  • Мнения: 505
Купих си чайник и различни видове чай.

# 202
  • Мнения: X
Поговорих си с дядо и се чувствам добре.

# 203
  • Countryside
  • Мнения: 11 675
Купих си две блузки.

# 204
  • Мнения: 8 024
Не се ядосвам.

# 205
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Купих си ел. четка за зъби на Донтодент, балсам за коса и рокля, която смятам да нося като туника.

# 206
  • Мнения: 5 381
Излязох, седнах на кафе с познати под чадърите  на едно заведение, после си взех  нови книги от библиотека.

# 207
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Рисувах с водни боички. И ми беше толкова хубаво и безгрижно. Мацах с пръсти, с рошавите четки на децата и с памучни тампончета. И се получи неочаквано красиво.

# 208
  • Мнения: 5 381
ООО! Чудесно занимание!  Аз хич не умея да рисувам, но оцветявам готови принтирани картинки заедно с внучката с удоволствие.

Вчера ходих на дълго отлаган преглед. Всичко е наред.
Днес се размотавам без никаква сършена работа. Но това до обяд, а следобед работя.

# 209
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
Записах си час за маникюр.

Общи условия

Активация на акаунт